Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1570. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15681569157015711572
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kamaka

Arkadaşlar S7 kullanıyorum. Exynox işlemcili Samsung Türkiye cihazı. Kamera Ağır Çekim video da görüntü titremesi var. Snapdragonlarda olan sorun. Bunun çözümü var mı? Cihazı servise mi vermeliyim?

O bende de oluyor ara sıra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Normal Chrome içinde eğil de belası için dedim zaten. Betayı ben test ettim daha iyi gibi geldi denemekten zarar gelmez. Beta da videoları 5 kat daha hızlı açıyormuş hem. Bu arada tekrar hatırlatayım beta da veri tasarruf modunun açık olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

quote:

Arkadaşlar S7 kullanıyorum. Exynox işlemcili Samsung Türkiye cihazı. Kamera Ağır Çekim video da görüntü titremesi var. Snapdragonlarda olan sorun. Bunun çözümü var mı? Cihazı servise mi vermeliyim?

Hocam benim ki sürekli yapıyor. Çok fazla titriyor, ağır çekim video çekim yapamadım bile hiç.
  • Arkadaşlar mrhb. Yaklaşık 20 gündür S7 telefonumu kullanıyorum ve emin hiç yapmadıysam Samsungun sitesinden 15 defa geri bildirim yapmışımdır.Defalarca da müşteri temsilcilerini aramışımdır.Arkadaşlar ne kadar etkili olur bilmem ama sizlerde telefonla ilgili yaşadığınız sorunları yada gördüğünüz eksikleri geri bildirim yapın lütfen. Burda forumda bazı şeyleri yazıyoruz, lütfen samsunga da yazın.

• Arkadaşlar Almanyadan kuzenlerim gelecek ve istedigim teledonu getitirebileceklerini söylediler, fakat galiba okuduklarima göre o ülkenin hattı ile 5 dk gorusme yapmasi gerekiyormus
    Simdi gorusme yapmak zorundalar mi yoksa oyle bisi yok mu???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theisoarslan -- 5 Ağustos 2016; 11:10:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam benim ki sürekli yapıyor. Çok fazla titriyor, ağır çekim video çekim yapamadım bile hiç.

Videoyu çekerken mi yoksa sonrasında ağır çekim olacak yerleri belirlediğimiz bölüm var orada oynatırken mi titreme yapıyor ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Videoyu çekerken mi yoksa sonrasında ağır çekim olacak yerleri belirlediğimiz bölüm var orada oynatırken mi titreme yapıyor ?

Kamerayı açıp Mod > Ağır Çekim'e basıyorum ve o andan itibaren ekran titremeye başlıyor. Video çekmeye başlamadan bile, ekrandaki görüntü durmadan titriyor.

• Eninde sonunda fiyatı düşecektir ama bence Note 7 fiyatındaki düşüş, S7 edge fiyatındaki düşüşten daha çabuk ve fazla olacak.
  • Arkadaşlar s7 edge kullanıyorum telefon tahminim bir uygulamaya girdikten sonra otomatik olarak bluetoth açıyor.Hangi program olduğunu bulamıyorum.Yardımınız gerekiyor :)
  • theisoarslan T kullanıcısına yanıt
    KUTUSUNUN ARKASINDA EUROPEN SIM CARD ONLY YAZAR OZAMAN MECBUR

ETIKETI KALDIRINCA ALTINDA TURKEY VARSA SIKINTI YOK
  • kamaka kullanıcısına yanıt
    Florasan altında mı deniyorsunuz? Güneş ışığında titreme yapmaması lazım.
  • Beyler ben aranızdan note 4'e geçerek ayrıldım. Sizlere kolay gelsin. Not: 4.5g'de sorun yok note 4 ile, kopma yaşanmıyor. Ne varsa s7 edge'de var sorun olarak. Daha önce vibe p1 ve m8'de de yaşamıyordum fakat s7 edge'de yaşamıştım.

• arkadaşlar geçenlerde samsung tarafından otomatik bi uygulama yüklenmişti adını hatırlayamıyorum, sıfırlayınca silinmiş, geribildirim ve cihazın test menusu olan bi uygulamaydı,

edit: buldum samsung members bu uygulama kendiliğinden yüklenmişti, formattan sonra tekrar gelmemişti buldum şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busonartik -- 5 Ağustos 2016; 11:49:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliozi

Florasan altında mı deniyorsunuz? Güneş ışığında titreme yapmaması lazım.

Tüm ortamlara denedim devamlı yapıyor. Birde florasan ne önemi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamaka -- 5 Ağustos 2016; 11:49:29 >
    Kesinlikle format atmayı dene, en sağlıklısı bilgisayardan custom rom atman. Ağır çekimde yaş gibi akması lazım, bende öyle. Çünkü 240 fps video çekiyor boru değil. Servise vermeden önce dediğim gibi yap sen
  • beyler s7 edge den note 7 ye geçmeye değer mi :D
  • s7 edge silver
    dual sim aldım
    iphone 6 plustan sonra
    telefon gayet hoşuma gitti
    özellikle interneti daha hızlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: spyman

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Beğenmene sevindim.

Arkadaşlar Batman teması s6 edge de sorunsuz çalışıyor da sanki telefonu biraz ısıtıyor gibi geldi. Boştayken normalde havaların sıcak olmasına karşın telefon serin olurdu ama Batman logosu aktifken ılık oluyor. Esasen S7 serisi için olduğu için mi s6 edge böyle yapıyor merak ediyorum.

Play da varmı.

Play de yok. Resmi olarak tema yayınlanmadı ve öyle olması da zor olasılık çünkü özel olarak satılan Batman modeli telefona ait ama herkes kullansın diye birileri temanın apk dosyasını hazırlayıp paylaştı.

http://geeknizer.com/batman-superman-galaxy-s7-edge-theme-apk/

Bu adrese girip verdikleri linkten indirip rar dan çıkarıp telefona aktarıp daha sonra telefon içerisinden Dosyalarım klasörüne girip apk dosyasını nereye attıysan üzerine gelip kurman lazım. Devamında ise Teme Mağazasına giriyorsun. Temalar kısmında Batman teması görünüyor. Üzerine tıklıyorsun ve seçeneklerden Deneme sürümünü uygula diyorsun. Tema 15 dakika çalışacak şekilde aktif oluyor. Kısıtlamadan kurtulmak yani sınırsız hale getirmek için telefona kuracağın Package disabler pro uygulamasıyla Tema Mağazasını ve Temaları devre dışı bırakman gerekiyor. Ondan sonra Batman temasını sürekli olarak kullanıma devam edebiliyorsun. Daha sonra tema değiştirmek istersen de Package disabler pro uygulamasıyla devre dışı bıraktığın iki uygulamayı tekrardan devreye sokma şansın var.

hocam dediklerinizi yaptım ben ama packageden tema mağazasını ve temaları devre dışı bırakmama rağmen tema eski haline dönüyor.ne yapmam gerekiyo acaba ?

Florasan ışık saniyede 50 yada 60 kez yanıp söner (hertz yani hz değeri). Gözümüz max 24 kareyi algıladığı için florasandaki yanıp sönmeyi algılayamayız. Ağır çekim modu ise saniyede 240 kareye kaydeder. Yani bizim gözle göremediğimizi ağır çekim görür.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Agır cekimde normal bir durum dısarda gun ısıgında deneyin olmaz kapali ortamda normal benimkindede var bir sorun degil.

• 
Sayfa: önceki 15681569157015711572
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.