Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (552. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknosada kampnayadan alacam bir kaç güne
    Hangi serisini alman daha doğru olur ?
    Normal s6 almayı planlıyorum sizce doğrunun karar veriyorum. G4 istiyordum ama çok sorunu var root izni bile vermemiş lg bu sefer.
    Kamera olarak geride kalirmi s6 nin Sony imx214 sensor lu olani ve LG imx234 sensor lu olani ?arasında çok fark olurmu kalite olarak ? Özellikle gece çekimi ve iç mekan çekimlerinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bir sorum olacak:

Cumartesi gunu yurtdışına cikiyorum Vodafone da baktim tarifelere gidecegim ulkelerde 100 Mb 30 Dk 30 Sms 9.90 diyor daha once yapan oldu mu ?

Daha onceden paket yapmadan kullaniyorum sorun olmamisti ama.

Red tarifelerinde günlük 9.90 TL verirsen, yurtiçinde kullandığın paketleri yurtdışında da kullanabiliyorsun, öyle bişi vardı, sor soruştur...

• quote:

Orijinalden alıntı: heathrow was here

quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

Degerli s6 ve s6 edge kullanicilari size bir note 4 kullanicisi olarak birsey sormak istiyorum.Konunuzla alakasiz oldugu icin rahatsiz ettiysem simdiden ozur dilerim.Soruma gelince smart manager bir ise yariyor mu forum xda dan apk indirecektim telefonda herseye erisim izni istiyor hepsine erisim saglasa bir sorun olur mu? Yani forum xda daki apk telefona virus anlaminda bir sorun teskil eder mi?Biraz cahilce bir soru oldu ama cok kararsiz kaldim.Simdiden tesekkur ederim

Eğer çok sayıda kişi indirmişse bir sıkıntı yok. Yeni üye olmuş biri dosya paylaşmışsa indirmeyin.

Peki uygulama ise yariyor mu calismasi donanimsal degil dimi

Bi işe yaramıyor ram temizliyor task killer gibi..

Tesekkur ederim iyi forumlar..

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde bende de o problem devam ediyor. arkadaşın resmini koyduğu listeyi kontrol ettim, instagram ve whatsapp yok "oto durdur" listesinde ama bildirimler gelmemeye veya geç gelmeye devam ediyor. can sıkıcı bi hal almaya başladı :/
  • quote:

quote:

Bir sorum olacak:

Cumartesi gunu yurtdışına cikiyorum Vodafone da baktim tarifelere gidecegim ulkelerde 100 Mb 30 Dk 30 Sms 9.90 diyor daha once yapan oldu mu ?

Red tarifelerinde günlük 9.90 TL verirsen, yurtiçinde kullandığın paketleri yurtdışında da kullanabiliyorsun, öyle bişi vardı, sor soruştur...

Aynen ona baktim bende olmuyormus red ozelmis baktim 30 Dk 30 Sms 100 Mb 9.90 dedi bakalim onu yapicam buyuk ihtimalle

• Aynen o listede olmayan uygulamalarda bile bu sorun var. Abimin s4 ünde de var bu sorun iyice sinirlenmiş durumdayız.

• tasarıma bak çay demle

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heathrow was here -- 23 Temmuz 2015; 22:22:22 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Vodafone red kullanıyorsanız sınırsız 10 tl kullanabilirsiniz dakikalari

• Can Verip Nam Alırız kullanıcısına yanıt
    Rom u İndirip Odinle Telefona Atıyorsun Root Fln Gerek Kalmadan. Faydası Şu Benim Tele Güncelleme Gelmemişti Acele Ettim Yükledim Son Derece Memnunum Gereksiz Yazılımlar Yok Güncellemeler Çabuk Geliyor. Memnunsan Isınma İçin Yükleme Havalar Sıcak Elinden Düşmezse Tel Normaldir Hele Birde Chrome Kullanıyorsan Tüm Çekirdekleri Aktif Kullandığından Isınma Gayet Normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: spartacus55

quote:

Orijinalden alıntı: Deviilll

http://www.veruscase.com.tr/urunler/galaxy-s6.html

Ben S6 Edge için Verge serisinden aldım. İnanılmaz memnunum. Hatta 5-6 msj önce fotoraf ekledim, bakabilirsin. Tavsiyemdir.

Çok teşekkür ederim yardımınız için kılıf hoşuma gitti kusura bakmayın son bir iki sorum olucak kılıf hakkında bu kılıf telefonu her yönüyle korur mu acaba ekrana jelatin geçirmekten falan hoşlanmam yani uzun yıllar işimi görür mu bu kılıf bir de en hesaplı nerden temin edebilirim bu kılıfı siz nerden aldınız acaba?şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız icin..

Gösterdiğim internet sitesinden aldım. 1 günde geldi. En güvenilir yer orası zaten. Kalitesi çık iyi zaten kılıfın. Uzun yıllar götürür seni.Koruma işini üstün bir şekilde üstleniyor. Ama ekran jelatini al bence. Çünkü bu kılıfın ön kapağı yok. Bende aldım. Öyle kullanıyorum.

• quote:

Bir sorum olacak:

Nacizane tavsiyem gideceğiniz ülkeden Prepaid kart almanız yönünde.Hem daha hesaplı hem de rahat rahat internette gezersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlvidaMe

Rom u İndirip Odinle Telefona Atıyorsun Root Fln Gerek Kalmadan. Faydası Şu Benim Tele Güncelleme Gelmemişti Acele Ettim Yükledim Son Derece Memnunum Gereksiz Yazılımlar Yok Güncellemeler Çabuk Geliyor. Memnunsan Isınma İçin Yükleme Havalar Sıcak Elinden Düşmezse Tel Normaldir Hele Birde Chrome Kullanıyorsan Tüm Çekirdekleri Aktif Kullandığından Isınma Gayet Normal.

Anladım hocam tsekkur ederim bilgilendirme için
    Chrome fena ısınıyor haklısınız da arayüzü hoşuma gidiyor açıkçası bir de alışmışız buna.. Baska tarayıcı kullanmak lazım da opera dolphin falan yükledim memnun kalmadim

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

Arkadaşlar Hard reset in ne gibi faydaları var cihaza?

Aslında bir faydası yok. Sadece cihazda bi sıkıntı olunca hard reset işe yarıyor yoksa her zaman yapılması gereken birşey değil.

Anladım hocam teşekkürler

• Şu bildirim sorunu herkeste var mı ? Uygulamaya girince bildirimleri görüyorum anca. Başka türlü göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepBlue_ -- 24 Temmuz 2015; 1:10:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Hocam G4 e root olayi elbet gelecek kaçışı yok. Zaten yepyeni bir cihaza root atmanin mantığı yok. Lg nin Samsung gibi rahatsiz edecek gereksiz çöp uygulamalari yok.
    S6 alacaksanizda maddi imkanımız kurtariyorsa Edge alin yoksa normalini alın batarya ve ekranin şekli dışında hic bir farkı yok. Yeni bir telefonu butceyi ZORLAYARAK alacaksaniz Edge nin mantığı yok.
    Gece çekimi ve kapalı ortam çekimi içinde tartışmasız G4 galip gelir.
    Sadece Antutuya takılarak S6 daha hızlı gibisinden telefonu alacaksanızda bu durumun benim açımdan mantığı yok. S6 da G4 de hangi uygulamayi kaldirmaz ki ?
    S6 nin stabil parmak okuyucusu dışında beni cezbeden bir yönü yok teknik açıdan. Keşke kart girişi olsaydı da S6 alsaydım çok şık telefon.
    G4 siparişi verdim bugun gittigidiyordan hayırlısıyla gelecek bakalım.

• Ya beylr s6 ya android 5.1.1 guncellemedini atcam arabistan romuna daha gelmemis hindistan romunu yuklicem baska bi ulkenin romunu yuklerken model nosu aynimi olmak zorunda mesela bnimko SM-G920I SM-G920F romunu yukleyemezmiyim??
    Dipnot;SM-G920FQ turkiye romunu yuklemeye calisirken fail hatasi veriyo...

• Can Verip Nam Alırız kullanıcısına yanıt
    puffin browser ios daki en iyi browser android ded evar artık
  • Arkadaşlar bu silmemiz gereken boş uygulamalar hangileri bi yardımcı olurmusunuz ?

• Merhaba arkadaşlar bende Galaxy S6 Black Sapphire modeli var sırf renk değişimi için değiştirmek istiyorum beyaz ve gold rengi olupta değiştirmeyi düşünürseniz görüşelim. 14.05.2015 fatura tarihlidir. Tek bir çizik dahi yoktur. Değişim yapacak arkadaşlarda bunu göz önünde bulundursun. TR ve samsung garantisinde olmayan cihazlar için boşuna rahatsız etmeyiniz.
  • S6 için herhangi bir imza çalışması var mı, koymak istiyorum imza bölümüne çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.