Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spartacus55

quote:

Orijinalden alıntı: Deviilll

http://www.veruscase.com.tr/urunler/galaxy-s6.html

Ben S6 Edge için Verge serisinden aldım. İnanılmaz memnunum. Hatta 5-6 msj önce fotoraf ekledim, bakabilirsin. Tavsiyemdir.

Çok teşekkür ederim yardımınız için kılıf hoşuma gitti kusura bakmayın son bir iki sorum olucak kılıf hakkında bu kılıf telefonu her yönüyle korur mu acaba ekrana jelatin geçirmekten falan hoşlanmam yani uzun yıllar işimi görür mu bu kılıf bir de en hesaplı nerden temin edebilirim bu kılıfı siz nerden aldınız acaba?şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız icin..

80 TL verecek bütçeniz varsa UAG'ye de bakmanızı tavsiye ederim.

http://m.n11.com/urban-armor-gear-uag-samsung-s6-edge-kilif-P68014860

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugun soyle bir problem cikti ortaya. Whatsapp da gelen mesajlar düşmüyor telefona. Whatsappi actigimda toplu sekilde geliyor. Farkinda olmadan bir ozelligi mi kapattim anlamadim. Whatsappi acmadigim surece bildirim alamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Bugun soyle bir problem cikti ortaya. Whatsapp da gelen mesajlar düşmüyor telefona. Whatsappi actigimda toplu sekilde geliyor. Farkinda olmadan bir ozelligi mi kapattim anlamadim. Whatsappi acmadigim surece bildirim alamiyorum.

Bende bu sorun her sosyal uygulamada var. Face ınstagram swarm... Cidden uyuz olmaya başladım ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6gb olan güncellemeyi yaptim hala 5.0.2 kaldı hangi güncellemeyi o acaba?

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    APn ile ilgili diye biliyorum ama nasıl çözülür bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

APn ile ilgili diye biliyorum ama nasıl çözülür bilmiyorum.

Ne hikmetse bilmiyorum s6 yı azîmden aldım almadan önce bildirimler gelirdi abime hep interneti açar açmaz 3G veya Wi-Fi farketmiyor. S4 ü verdim ona şimdi ikimizde de aynı sorun var. Bi yerde bi şey var ama bi türlü bulamadım.

• tekrardan aranıza döndüm bu sefer beyaz s6 ile :) 1800 e aldım 10günlük cihaz

seri numarasından üretim tarihini mi öğreniyorduk öyle bişey vardı tam hatırlamadım arkadaşlar. ilk sayfada da bulamadım. hatırlayan arkadaşlar yazabilir mi acaba ?

saygılar
  • Arkadaşlar bu yeni alınan telefonlarda güncelleme problemi var galiba bir çok kişi aynı şeyi yazıyor 5.0.2 5.1 e geçilmiyor bugün samsung teknik servisiyle konuştum fatura yanımda olmadığı için işlem yapmadılar bir problem çıkarsa 5-10 gün daha bekleyip servise vericem g920 fq modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartacus55 -- 23 Temmuz 2015; 14:55:36 >
  • Bildirim gelmeme ve geç gelme olayı bende 1 haftadır var bazen wifi açınca toplu geliyor bazen kendi kendine normal geliyor formatladım sıfırladım farketmedi anlayamadım bakalım....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabioss F kullanıcısına yanıt
    hangi ülke romunu yüklediniz, knox sayacınız 0 mı?
  • Arkadaşlar biri bana da yardım etsin garip bi durum var;

Telefonu önceden pingpong root ile rootlamıştım, 5.1.1 çıkınca ota ile güncellemede hata verince super su dan root temizliği yaptım

tekrar ota güncelleme açınca bu sefer kabul etti güncellemeyi indirdi ama yükleyemedi, kies ile yükleyin dedi, kies ile yüklemeye calıstım bilinmeyen hata dedi,

baktım olmuyo daha önceden içindeki mevcut yazılımı (4 dosyalı olan - yedek almıştım smart switch ile) odin ile tekrardan flaslarım

yine denedim yine güncelleyemedim aynı hataları tekrar alıyorum, bu arada ilginçtir download mode da sunlar yazıyor

current binary : samsung official

system status : official

secure download: enable

knox waranty void : 1 (0x0400)

ap swrev : 1

kernel ap swrev : 1

yani telefon durduk yere knox mu atmış oldu, hiç custom vs rom yuklemedim başka hiç bişey yapmadım, halada 5.1.1 türkiye romu yükleyemedim yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: baranselona

Bildirim gelmeme ve geç gelme olayı bende 1 haftadır var bazen wifi açınca toplu geliyor bazen kendi kendine normal geliyor formatladım sıfırladım farketmedi anlayamadım bakalım....

Aynen. Sıkıntı nerde bulamadım.

• Teşekkür ederim dostum Fransa romunu flashlamıştım gece :D

Dört dosyalı flashlamakla tar.md5 flashlamak arasında bir fark var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

quote:

Bildirim gelmeme ve geç gelme olayı bende 1 haftadır var bazen wifi açınca toplu geliyor bazen kendi kendine normal geliyor formatladım sıfırladım farketmedi anlayamadım bakalım....

Aynen. Sıkıntı nerde bulamadım.

Sıkıntı samsungun yazılım bölümünde. Custom rom kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Bugun soyle bir problem cikti ortaya. Whatsapp da gelen mesajlar düşmüyor telefona. Whatsappi actigimda toplu sekilde geliyor. Farkinda olmadan bir ozelligi mi kapattim anlamadim. Whatsappi acmadigim surece bildirim alamiyorum.

Aynı problemi yaşayan bir arkadaşımda burada paylaşılan bir yöntemi uyguladık ve problem çözüldü.

Yaptığımız işlem ise;

Ayarlar/Mobil Ağlar/Erişim Noktası Adları/Sağ üstten Daha fazla düğmesine basarak varsayılan olarak sıfırla deyince problem çözülüyor.

Kolay gelsin.
  • Valla ben teli toptan sıfırladım kökten wipe ladım bişey değişmedi zaten sürekli yazılımsal hatalarla ram le int çekmeme ile uğraşıyoruz. ram zaten başlı başına bela şu devirde ana ekrana dönüşte widget yüklenmesi nedir allah aşkına s3 ü terketmeme sebep olan olaydı bu ya yıllar önce... iyice soğumaya başladım istediği kadar antutudan 70000 alsın ben günlük kullanımda işime yaramayacak hızı ne yapayım telefon gün geçtikçe daha da hantallaşıyor format yemesine rağmen. iPhone 6 dan ram yetmiyor diye vazgeçtim s6 da da 3gb var yazılımla çözülecek diye bekledim 5.1.1 de de aynı sorun. ilk hafta çok güzel sonra sorunlar beliriyor m9 ile değiştireceğim gibi görünüyor kamera da varsın biraz kötü olsun yazılım düzgün çalışsın önce bi sinirlendirdi ya...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • seFaßjk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler uyguladim simdi umarim işe yarar.

• quote:

Valla ben teli toptan sıfırladım kökten wipe ladım bişey değişmedi zaten sürekli yazılımsal hatalarla ram le int çekmeme ile uğraşıyoruz. ram zaten başlı başına bela şu devirde ana ekrana dönüşte widget yüklenmesi nedir allah aşkına s3 ü terketmeme sebep olan olaydı bu ya yıllar önce... iyice soğumaya başladım istediği kadar antutudan 70000 alsın ben günlük kullanımda işime yaramayacak hızı ne yapayım telefon gün geçtikçe daha da hantallaşıyor format yemesine rağmen. iPhone 6 dan ram yetmiyor diye vazgeçtim s6 da da 3gb var yazılımla çözülecek diye bekledim 5.1.1 de de aynı sorun. ilk hafta çok güzel sonra sorunlar beliriyor m9 ile değiştireceğim gibi görünüyor kamera da varsın biraz kötü olsun yazılım düzgün çalışsın önce bi sinirlendirdi ya...

Önce iphone 6, sonra S6 ve daha sonra M9.
    Harcanan bu paralara yazık değil mi? Belki M9'da da içinize sinmeyen yönler olacak. Hiçbir telefon kusursuz değil.

Ben de sık cihaz değiştiririm ama bu şekilde sürekli amiral gemisi değiştirmem. Çabuk sıkılırım. Farklı tecrübeler tatmak isterim.

• okitoxxx kullanıcısına yanıt
    Hiç bir farkı olmuyor ya tek farkı sadece AP kısmına dosyayı girmek yerine ordaki dort kısma da dosyaları tek tek giriyorsun, gerisi aynı.
  • baranselona kullanıcısına yanıt
    napıyonuz makinaya bilemedim :)
  • 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.