Yüzbaşı
25 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar 1500 liraya kadar güzel bir kulaklık arıyorum. Şuan hali hazırda hyperx cloud kullanıyorum. Yaklaşık 5 senedir ve çok memnunum ama emekli etme zamanı geldi. Kablolu kablosuz hangi kulaklığı almak daha mantıklı olur yorumlarınızı bekliyorum. İyi forumlar  

Yurt dışından arabam için 311 liraya multimedya teyp aldım. Aynı ürünü burdan araştırdım 1.000-1.200 liraydı.

Aldığım firma Singapur'dan yani 7-8000 kmden ürünü kargo ücretsiz 5(beş) gün içinde Istanbul'a ulaştırdı.

Mevzu başlıyor :)

Istanbul'a giriş yaptıktan sonra tam 1 ay 5 gün istanbulda kaldı ve bir mektup geldi pttden mektupta derki sayin vatandaş yurt dışından bir ürün almışsın bunun üstünde fiyati yazmıyor. Ben vergi kesemedim sen bana aldigin fiyati bi gönder bende sana vergi keseyim....

311 lira için kesilen vergi ortada.

Bu paraları kim yiyorsa saygıyla selam ediyor başarılarının devamını diliyorum.....
Ilk arabam olacak. Tavsiye ve satiliklarinizi bekliyorum....
Max 45.000 liraya alinabilecek otomatik araç şuan sizce nedir ?

Benim aklimda;
Opel astra h
Pejo 307
Wv bora golf 4 vs vs.
Var sizin önerileriniz nedir ?
Merhaba arkadaşlar

Bugün adoreye gidip hem dxracer hemde akracing koltuklarini inceledim.

Dxracerda sadece classic ve iron serisi cok hosuma gitti ama kendileri yaklasik 3binlira kadarlar yemedi.

Bide akracingin koltuklari vardi onlarda baya iyi geldiler fiyatlarida dxracera gore baya iyi.

Varmi kullanan bi görüş rica etsek ??
Merhaba arkadaşlar yine ben

Hatirlarsiniz i5 8600k 90 derece !!!11!! Diye bi konu açmıştım ve baya tartışanlar yardim etmeye çalışanlar olmuştu.

Sistemde herşeyi tekrar tekrar en ince ayrıntısına kadar gözden geçirip ( montaj,voltaj,mhz değerleri,macun vs.) Tekrar aynı işlemleri yaptim ve test sonuçları şöyle oldu ;

4.7ghz 1.16v olarak o.c yaptığım işlemcide oyunlarda 45 stress testlerinde ise 69 dereceyi geçmedi undervolt yapilabilir daha henüz zaman olmadığı için denemedim.Isteyen olursa da aksam buraya testleri tekrar yapip resimlerini atabilirim.

Velhasıl @-modestus un dediği gibi cahil cuhelanin eline teknolojiyi verince böyle oluyor erkenden bune yeaaa 90 derece bu deyip konu açabiliyor.Cahil değilim sadece intel acemisiyim ve ilk defa sıvı soğutma kullaniyorum

Burdan tüm yardım etmeye çalışanlara tüm kavga etmek için gelmis olup arada bana fayda sağlayan herkese TEŞEKKÜR etmek işlemcim icinde ÖZÜR dilemek istiyorum.Sagolun dh dahili bileşenler iyiki var.

Edit kimseyi ekleyemiyorum o yüzden şöyle bir resim birakayim ordaki isimlere teşekkür olsun

Arkadaşlar merhaba şuan sistemimde ati takili yeni bir ekran kartı aldım atinin driverlarini tamamen kaldırmam için hangi programı kullanayim ?

Birde önce driverlari silip atiyi çıkartıp nvidiayi takınca driver yüklemekten başka yapilacak birşey varmıdır ?
Merhabalar 15 senedir hep amd kullandim bu seferde intel olsun dedik i5 8600k aldik.

Sistem bileşenleri i5 8600k // z370 tomahawk // cm seidon 240v

Overclock için intelde cok acemi ve yabancıyım hiç ellemeden kurulumu yaptik sicaklik bosta 34 derece oyunlarda 49 50 civari ama prime95 ve furmark cpu burnerda start dediğim an 90 dereceye cikiyor.

Yeni macun aldim sogutucu montaj dada sıkıntı yok 8600knin olayi bumu ?
Aldığım bir habere göre(doğru yalan bilemem) bu gece saat 00:00 da msi oem ürünlerde indirim olacakmış. 11.11 kuponlariyla güzel fiyatlar yakalanabilir. Saygılar..
Ilk defa intel ile tanışıyorum mazur görün bu nedir ci5 v2 felan yaziyor.Kutusuz tray ürün mü bunlar ?
Hakkında
Meslek: Sekürütü :)
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
Smile
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
CS:GO
TV
LG
Ses Sistemi
Creative
LOL
Volibear
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 505
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 33.679 (Bu ay: 143)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 85 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.