Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Temiz Kullanırım Telefonlarımı Bu Güne KAdar Hiçbir Telefonum Ne Çizildi Ne Bozuldu Ama Edge de Ne Düşürdüm Ne Yanında Eşya Olan CEbime Koydum Küçücük Bir Çizik Var Edge Kısmında Kalem Ucu Kadar. Dikkatli Ol Biraz Hassas Camı Var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sim kart kısmı aşırı ısınıyor daha önce konuşulmuş bu ama bulamadım şimdi napmam lazım

• Hocam pardon koruyucu takmayacam demişim kab kullanmayacam ekran önemli kırılmaz (sözde kırılmaz) ekran koruyucu çekeyim ama kaliteli bir öneriniz var mı teknosa gibi büyük marketlerden alabileceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: 8Billyopg

Hocam pardon koruyucu takmayacam demişim kab kullanmayacam ekran önemli kırılmaz (sözde kırılmaz) ekran koruyucu çekeyim ama kaliteli bir öneriniz var mı teknosa gibi büyük marketlerden alabileceğim

Bende merak ediyorum ön arka kırılmaz cam kullanan varmıdır.Varsa tavsiye edermisiniz?

• Avienova A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler , benimki Isocellmiş , sony daha iyi anladığım kadarıyla
  • Bugün bir tekno-markete gittim, işim vardı. Bir süredir kendi kendime soruyordum acaba gold renk mi alsaydım diye. Gold renk S6 gördüm orada. Beyaz almışım iyi ki dedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: alperalpi

Teşekkürler , benimki Isocellmiş , sony daha iyi anladığım kadarıyla

Ben çok fark göremedim, sony aydınlıkta çok az daha keskin ve net gibi duruyor. Ancak kapalı ve ışığı az olan yerlerde de Isocell iyi gibi duruyor. Açıkcası kafaya takılacak bir fark yok bence ortada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAmera modlarını çok yetersiz buluyorum. S4 bile Dram var bunda yok,eğlenceli pozlar çıkıyordu dram ile.

Henüz hiç bir yavaşlama olmaması hoşuma gitti,ama hiç umudum yok yine kasmalar yavaslamalar olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperalpi -- 24 Temmuz 2015; 23:31:58 >
  • 15 TL'lik şeffaf kılıf kullanıyorum. Benim derdim çizilme falan değil de, telefonu kılıfsız elde tutmak çok zor. Sürekli kayıyor.
  • Kafa topu oyununu sorunsuz bir sekilde oynayan varmi ?
    ana ekran geliyor ama orda kaliyor silip kuruyorum duzeliyor
    bunun bir cozumu varmi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperalpi kullanıcısına yanıt
    Sony doğal olarak insanların kafasında daha çok yer etmiş. Karşısında da çoğu kişinin bilmediği İsocell diye bir lens var.
    Zaten üst sınıf ürünlerinde Sony kendi lensini değil Carl Zeiss kullanır. Daha düşük fiyatlı orta sınıf ürünlerinde ise Sony lens kullanır.
    Bir gün mağazaya gittiğinizde Sony lens olan S6 ile İsocell olan kendi telefonunuzla aynı ayarlarda titretmeden çekim yapın.
    Bir kaç kişiye de fotoğrafları göstererek yorum alın. Görüşlerinizi burada paylaşın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kablelvuku

Arkadaşlar sim kart kısmı aşırı ısınıyor daha önce konuşulmuş bu ama bulamadım şimdi napmam lazım

Hocam bu sorunu yasayanlar azınlığız bu yüzden herhangi bi gelisme yok, bu forum şu kılıf nasıl bu renk nasıl forumu olmuş durumda(bunuda anlamam herkesin zevki farklıdır sonucta abartı tabir ile sizce ben hangi rengi kılıfı severim gibi bişey bu), iyi sanslar dileklerimle

• internet bağlantısını paylaşamadığım için cihazı sıfırlıyım dedim smart switch ile lakin yazılımı atarken telefon mavi ekran da kaldı işin iyisini ss'le telefonu kurtarma modunda yazılım atamadı sürekli hata verdi biraz uğraşlar sonucu kies3'le telefonu kurtarma modunda tekrar yükledim ota üzerinden gelmeyen 5.1.1'e yükseldi telefon, bir taşla iki kuş oldu resmen güncelleme gelmedi derken hem güncelleme yapmış oldu hemde paylaşım problemi çözüldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: AL[e]N

Kafa topu oyununu sorunsuz bir sekilde oynayan varmi ?
    bunun bir cozumu varmi ?

Oyunu açın ardından 3-4 saniye bekleyin, oyundan çıkın ama oyunu sonlandırmayın ve tekrar girin sorunsuz açılıyor. Güncellemeden sonra çıktı bu sıkıntı yakında düzelteceklerdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de s6 edge isocell li çıktı.Zaten turkcell kullaniyordum tam uyumlu oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skyfall44

Benim de s6 edge isocell li çıktı.Zaten turkcell kullaniyordum tam uyumlu oldu.

Şanslısın

• quote:

Orijinalden alıntı: Avienova

quote:

Orijinalden alıntı: AL[e]N

Kafa topu oyununu sorunsuz bir sekilde oynayan varmi ?
    bunun bir cozumu varmi ?

Oyunu açın ardından 3-4 saniye bekleyin, oyundan çıkın ama oyunu sonlandırmayın ve tekrar girin sorunsuz açılıyor. Güncellemeden sonra çıktı bu sıkıntı yakında düzelteceklerdir.

Hakkaten çalıştı sinir etmişti oyun :)
    oyunda çok zevkli tavsiye ederim
  • 1 tane tomy sony lens daha iyi der ona koşulsuz inanırlar ama 100 türk hayır isocell daha iyi dese yok inandıramazsınız. Boşverin cevap vermeyin şunlara. Sony daha iyi deyin he deyin geçin

Kesinlikle sony lensleri kotulemiyorum. Sadece imkanınız varsa karşılaştırma yapın ve aradaki farkı kendiniz görün. Ben gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey444 -- 25 Temmuz 2015; 10:30:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: starkan

Arkadaşlar bu sabah bende n11 den telefonu alarak aranıza katıldım da gelen şarj aleti çok büyük prize girmiyor başka kimse bu sıkıntıyı yaşadı mı acaba?

Bende n11 den aldim normal sarj aleti cikti sorun olmadi sizdeki farkli mi acaba ?

Gençpa garantili aldım adamları aradım gönderin değişelim dediler. Şimdi de mesaj geldi IMEI kaydıyla alakalı telefonunuz kapatılacaktır diyor :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Kablelvuku

Arkadaşlar sim kart kısmı aşırı ısınıyor daha önce konuşulmuş bu ama bulamadım şimdi napmam lazım

sim kartın kırıksa sıfır nano simkartla değiştir 5 dk sürmüyor

ama kartın kırık değilse servise götür

kart kırdırmak iyi bişey değil önceki konulardada paylaştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unlovedman -- 25 Temmuz 2015; 10:50:59 >
  • 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.