Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
109
Favori
573.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nfc olmamasi haricinde memnunum teli hic fişe sarza takmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G900FQ/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün samsung s5 26 mb guncelleme geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba benim bataryada çok kötü sanırım eski bir batarya olduğu için 2015 den önce büyük ihtimalle
    batarya tavsiyedebilirmisiniz uzun ömürlü ve kablosuz şarj olabilen, birde kablosuz şarj olabilen batarya kılıfla birlikte kalın bir kılıf bile olsa şarj edermi cevaplar için teşekürler
  • merhaba ben kırımda yaşıyorum burada google ürünleri yasaklandı sitelerine girdiğimiz zaman hata veriyor en son şubat 4 te türkiyeden kırıma geldim o günden beri telefon güncelleme almıyor ve çok sorun cıkarmaya başladı. son sürümü manuel olarak nasıl indirebilirim? odin programı vasıtası ile atabilirmiyim?
  • flexi2 F kullanıcısına yanıt
    Bizden daha beteri de varmış desenize...

Neyse buralarda yazıp bizimkilere örnek teşkil etmeyelim. Yasaklamak için ağzının suları akıyor zaten... VPN, Proxy v.s. ne varsa uçuruyorlar...
  • uyemuyedegil U kullanıcısına yanıt
    www.sammobile.com adresine gir orada firmware update var. Cihaz modeline göre indirip odin ile kuracaksın. Kurulum için dökümanlara google'dan arat bak diyeceğim ama mecbur yandex kullanacaksın artık...

İndime yapman için sammobile'a üye olacaksın. Rom'un altında zaten odin indirme linki mevcut oluyor.

Kolay gele...
  • nfc kablosuz şarjlı batarya telefon kılıfından etkileniyor mu?
  • uyemuyedegil U kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam dediğiniz gibi hallettim
  • Arkadaşlar s5 cihazımda ekranda sıkıntı var bildirim ışığı yanıyor dokunmatik tuşlarda yanıyor seste var ama ekranda hiçbir şekilde hareket görüntü yok bunun nedeni nedir başına gelen var mıdır yardim ederseniz sevinirim

• Samsung SideSync ile Kablosuz Veri Aktarımı Resimli Anlatım

ES File Explorer ile Kablosuz Veri Aktarımı Resimli Anlatım

BİLGİSAYAR TELEFON KABLOSUZ VERİ AKTARIM YÖNTEMLERİ | RESİMLİ ANLATIM | %100 Sorunsuz | Güncel 2017

konusuna eklenmiştir, diğer yöntemlerde eklenecektir, bütün telefonlarda bu işi size en kolay gelen yöntem ile halledeceksiniz.

Faydalandıysanız yorumlarınızı eksik etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 3 Nisan 2017; 16:15:38 >

• egeterzi E kullanıcısına yanıt
    banada oldu bikaç defa son yazılım güncellemesinden kaynaklı olabilir. bu arada 27mblik yeni güncelleme geldi düzeltilmiş olabilir. şuan kuruyorum bende.
  • S5 Anakart arıyorum arkadaşlar TR kayıtlı olan ekranı kırık telefonları vs alabilirim . Mevcut olan varsa yazarsanız sevinirim.
  • x_click X kullanıcısına yanıt
    Etkilenecegini sanmiyorum, otobus karti benzeri nfc kartlar cuzdanin icinden bile okuyor cunku.

• x_click X kullanıcısına yanıt
    Batarya alirken dikkat et cogu daha ucuz olan orjinal batarya dedikleri nfc olmuyor. 60liranin altindaki bataryalara guvenme. Ben aldim 50liraya sarz kiti ile beraber batarya nfc yok geri iade etmek istemedim simdilik sarz sorunumu isimi goruyor diye. Fakat nfc yi cok aktif kullanmaya baslarsam sorun olucak. Dikkat et. Internetten alirken saticiya nfc varmi bataryada diye sor. Ben gittigidiyorda 5 saticiya sordum 4u yok dedi 1tanesi var dedi var diyen 60lira otekiler 20-30 lira olanlar.

• Batarya alacaksanız pda teknolojiden alın ben aldım %100 orijinal

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turan2121 kullanıcısına yanıt
    Evet orjinal batarya veriyor PDA ama üretim tarihleri 2014.

• dinchr D kullanıcısına yanıt
    Evet ama yeni üretimleri yok en fazla 2015 olur diğerleri çakmadır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turan2121 kullanıcısına yanıt
    S5 zaten Nisan 2014 te piyasaya sürüldü. PDA bataryası da Nisan 2014 üretimi. Yorumunuza katılmıyorum. Ayrıca note 3 için 2016 üretimi batarya satan yetkili servis var.

• epsilon7 E kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzda yada sim kartınızda sıkıntı olabilir.Türk Telekom kullanıyorum evde ve işyerimde 4.5G full çekiyor.Hiç aramada sorun yada bağlantı sıkıntısı yaşamadım.4.5G internet hızımda çok iyi.

• 
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.