Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (889. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
110
Favori
573.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende bi satıcı dan sarj kiti ile batarya aldım. Kesinlikle orijinal olduğunu söylüyor. Bataryadan mi son güncellemeden mi bilmiyorum ekranda bazı yerlere dokunurken sıkıntı olmaya başladı. Örneğin yukarıdan aşağıya çizgi çiziyorum elimi kaldırmadan. Bazı yerleri atlıyor boşluk yapıyor. Bir yere dokunuyorum farklı yere dokunuyor. Sizce neden kaynaklanabilir. Batarya ve güncelleme ikisinden biri yüzünden oldu gibi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2. el telefon aldım s5 ilk başlarda ekranda dalgalanma vardı şimdi ekran çarkı felek gibi dönüyor sonra reset atıyor sorun nedir acaba tamir ettirsem mi ?
  • Androld 7.o yükleyen varmı Nougot ı yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_click -- 8 Nisan 2017; 16:20:51 >
  • Selam arkadaşlar

https://www.iyi.net/cep-telefonu/samsung-galaxy-s5/ bu özelliklerle bu fiyata bu telefon nasıl sizce alınır mı?
  • x_click X kullanıcısına yanıt
    Geldimide

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marshmallow güncellemesinden sonra telefon çok ısınmaya başladı. İnternette gezinmeyip normal telefona bakarken bile bataryası 37-38 dereceyi görüyor 20 derece oda sıcaklığında. Wipe yaptım düzelmedi. Lollipop'a döndüm yine aynı. Önceden hiç ısınmazdı. Ne olmuş olabilir? Ayrıca wi-fi de batarya çok çabuk bitmeye başladı ama mobil veri de sorun yok. Böyle sorunlar yaşayan oldu mu hiç?
  • Zenyxia kullanıcısına yanıt
    Bendede Marshmallow yüklü.Isınması hiç yok diyebilirim.Kullandığınız bir uygulama cpuyu aktif ediyor olabilir.Wifi şarj konusuna katılıyorum.4G açık wifi kapalı daha çok gidiyor gibi.Her halukarda oyun oynamazsam 1 günü rahat çıkarıyorum.

• Arkadaşlar s5 cihazımda anakart arizasi var , ekrani kırılıp yaptirmayip kenarda duran arkadaslar var ise alabilirim

• Merhaba arkadaşlar, geçen yazılımı yüklüyeyim dedim, sağolsun samsung bakıma aldığı için 3 gün beklemek zorunda kaldım :) İnternette bazıları dosyayı alıp upload yapmış google falan ancak güvenemediğimden bu günü bekledim. Bu gün samsungtan indirdim ve orijinal dosyanın Hash değerlerini buraya ekliyorum ola ki başka yerden indirirseniz bu hash değerleri ile karşılaştırıp doğrulunu teyit edebilirsiniz.

CRC32 :B88AB90F

MD5: 24823ED2128A01ABF8571A5047629C77

SHA-1: C2C969DF4F7EEF12260109DAA253FE464500F201

Date Country/Carrier Version PDA CSC SS PC
    2017-03-27 Turkey 6.0.1 G900FQJVU1CQC1 G900FQTUR1CQC1
  • merhabalar...

telefonun stock e-mail programını üst model stok e-mail programlarla değiştirmeyi istiyorum..klavye tarayıcı mesaj uygulamalarının apk sini yukleyerek bunları ust surumlere guncelledım ancak mail programı olmuyor yardım edebilecek varmı?
  • Merhaba arkadaşlar, bu gün telefonu yüz üstü kapı eşiğine düşürdüm ve yukarı taraftan mürekkeb dağılımı başladı. Yani ekran gidici.

İstanbulda uygun fiyatana orijinal ekran değişimi yapan yer biliyormusunuz ? Birde çerçeve değişimi dahil tahmini fiyatlarınız nedir ? Kendi servisi ne kadara yapıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qx5 -- 14 Nisan 2017; 1:15:16 >
  • maalesef bugun ben de düşürdüm telefonu.

jameranin arkasindaki cam kirildi.

kamera calisiyor ama odaklama yapmıyor.

ekranka koruyucu cam vardi, epey bi catladi ama sanirim telefonun kensi caminda sorun yok.

sadece kamera degisiyor mu sirun sadece kamerada midir?

masraf nedir bilen var mi

• Hafıza problemi var sürekli hafıza dolu uyarısı aliyorum nası çözüyorsunuz bu durumu

• quote:

Orijinalden alıntı: kkarakoyun

Bendede Marshmallow yüklü.Isınması hiç yok diyebilirim.Kullandığınız bir uygulama cpuyu aktif ediyor olabilir.Wifi şarj konusuna katılıyorum.4G açık wifi kapalı daha çok gidiyor gibi.Her halukarda oyun oynamazsam 1 günü rahat çıkarıyorum.

Çok ilginç gerçekten. Güvenli modda başka programlar olmadan denedim fark eden bir şey olmadı. Güvenli modda bile ısınıyor. Eskiden oyunda bile ılık olurdu. Samsung güncellemeleriyle telefonları öldürüyor derlerdi de bu kadar mı olur yani? Resmen telefondan soğumuş durumdayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zenyxia

quote:

Orijinalden alıntı: kkarakoyun

Çok ilginç gerçekten. Güvenli modda başka programlar olmadan denedim fark eden bir şey olmadı. Güvenli modda bile ısınıyor. Eskiden oyunda bile ılık olurdu. Samsung güncellemeleriyle telefonları öldürüyor derlerdi de bu kadar mı olur yani? Resmen telefondan soğumuş durumdayım.

Güncellemede herhangi bir sıkıntı yok,odin ile son romu tekrar kurun ve wipeleri yapın, sorun devam ediyorsa donanımsal sıkıntı var demektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmerMusaoglu

Hafıza problemi var sürekli hafıza dolu uyarısı aliyorum nası çözüyorsunuz bu durumu

Dahili hafızada silecek bir şeyler bulamıyorsanız teli sıfırlayın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öner kullanıcısına yanıt
    hiç vakit kaybetmeden kamera camını kapat kamera camı 10-15tl civarı yoksa toz kaçıyor ve kamerada siyah noktalar oluşuyor kamerada sorun yok sadece camı değiştireceksin çok kolay videoları var izle vida açmana bile gerek yok
  • cinemaker kullanıcısına yanıt
    Kamera odaklama yapmıyor. Sürekli bulanık gösteriyor.

Bu sabah bıraktım bi tamirciye.

Kamera orjinali ile degisecekmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı şey benim de başıma geldi telefon yere düştü kamera camı kırıldı baktım odaklama yapmıyor sonra kamera camını sildim düzeldi aradan günler geçti bir de baktım kameraya toz bulaşmış cam olmadığı için siyah noktalar çıkmaya başladı yani bir an önce kapatırsan sorun olmaz diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: qx5

Merhaba arkadaşlar, bu gün telefonu yüz üstü kapı eşiğine düşürdüm ve yukarı taraftan mürekkeb dağılımı başladı. Yani ekran gidici.

İstanbulda uygun fiyatana orijinal ekran değişimi yapan yer biliyormusunuz ? Birde çerçeve değişimi dahil tahmini fiyatlarınız nedir ? Kendi servisi ne kadara yapıyor ?

Doğubank'ta tavsiye edeceğiniz bir teknik servir var mı arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.