Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (887. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.280
Cevap
109
Favori
573.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kkarakoyun

Gayet stabil ve hızlı.Subat ayı güvenlik yaması var.Şu an sıkıntısız.

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Ben iki yıldır kullanıyorum. Dediklerinden ısınma sorunuyla sadece 5.0 güncellemesi sonrası karşılaştım. O da kronik bir sorundu. Pil çok hızlı tükeniyor, telefon takılıyor ve ısınıyor, whatsapp gibi uygulamalarda ses karşıya boğuk iletiliyordu. Şuan hiçbir sorun yok. 6.0.1 gayet stabil. Batarya problemi yaşayanlar üretim tarihi 2016 yılı içerisinde olan orjinal batarya bulabilirlerse gayet stabil olarak kullanabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyemuyedegil -- 8 Mart 2017; 13:23:37 >
  • Yeni güncelleme gelmiş
  • bir kac gün önce bir güncelleme gelmişti yinemi gelmiş
  • Aynı güncelleme, arkadaş önceki mesajlara bakma gereği duymamış, güncellemede tek gördüğüm yenilik gelen mesajların her hangi bir uygulamada ayrı pencere olarak ekrana gelmesi, onun dışındakiler zaten güvenlik güncellemesi vs. diyorlardı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NFC bataryada olduğu için başka orijinal batarya takarsam nfc yine çalışırmı (kendi kimliği ile yani nfc beyni değişmeden ilk batarya takılıymış gibi) yoksa çalışmazmı?

https://www.genpa.com.tr/urun-detay/60900037025001/samsung-galaxy-s5-batarya-cep-telefonu-aksesuari

bu ürünü alsam mesela?

nfc etiketi olmayan daha hesaplı bi batarya almıştım biyerden denk geldi nfc çalışmıyor doğal olarak bataryada nfc etiketi olmadığı için. bende 2 bataryayıda kullandığımda nfc çalışşın istiyorum. bilgi verirseniz sevinirim.

• bu arada bu ürünü kullanıyorum yanında şarz kiti ile beraber hesaplı geldiği için. Orijinal batarya yazmışlar fakat tam orjinal değil nfc etiketi yok batarya içinde.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s5-batarya-sarj-batarya-eb-kg900bwegww-p-TELBATSAMK800BEWEG
  • Arkadaşlar 4G bağlantıda en yüksek hız ne gördünüz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu telefonu aldığımdan beri şarj olarak gün yüzü göremedim. maximu 4 saat ekran süresi verdi hep. lolipopa geri dönmeyi düşünüyorum kamera odaklanmıyor ve ekran süresi 3.5 saat..
  • kkarakoyun kullanıcısına yanıt
    Maksimum 80 mbit hız gördüm, ortalama 45 mbit görüyorum

• Asceticc kullanıcısına yanıt
    Bunun üstünü göremedim.Evdede 70 mbps görüyor.

• Arkadaşlar bataryam iyice öldü.

Yeni batarya almayı düşünüyorum.Tavsiyeniz var mı ?

20tl ye de var 70tl ye de ??

• Saat kaç

• Pangea95 kullanıcısına yanıt
    Deji bataryayı öneririm.

• kkarakoyun kullanıcısına yanıt
    Ben bu hızları hiç görmedim, güzel hızlar almışsınız..Zaten maksimum 150 mbiti destekliyor telefon.

• arkadaşlar nfc bataryada doğrumu? başka batarya alınca yine nfc kullanılırmı aynı kişisel bilgiler ile?
  • Nfc özelliği bataryanin icinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu aldım:http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s5-batarya-sarj-batarya-eb-kg900bwegww-p-TELBATSAMK800BEWEG

bataryanın içinde nfc yok büyük ihtimal. çalışmıyor. tel ile gelen orjinal bataryanın aynısından alsam nfc yine aynı şekilde çalışır mı yoksa nfc etiketi değiştiği için sorun yaşarmıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

bunu aldım:http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s5-batarya-sarj-batarya-eb-kg900bwegww-p-TELBATSAMK800BEWEG

bataryanın içinde nfc yok büyük ihtimal. çalışmıyor. tel ile gelen orjinal bataryanın aynısından alsam nfc yine aynı şekilde çalışır mı yoksa nfc etiketi değiştiği için sorun yaşarmıyım?

Nasıl memnun musunuz

• Slm orjinal olursa çalışır nfc aparatı bataryanin icinde yan sanayi ürünlerde nfc yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.