Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.269
Cevap
120
Favori
555.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1727
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 264
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 136
  • Favoriye Eklediklerim 120
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Bilgisayar Teknisyeni (757 mesaj) Backstreet (440 mesaj) grolof (377 mesaj) norton772 (360 mesaj) Firaristt (337 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1012 mesaj) Mobil (8545 mesaj) Tablet (771 mesaj) (22 mesaj) Mini (628 mesaj) Uygulama (80 mesaj) (1 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★
Giriş
    1456 Mesaj

bir uygulamaya allow background activity özelliği nasıl veriliyor ayarlarda

pil optimize ayarları v.s.

|
    |
  • Binbaşı
    1456 Mesaj
    uygulama güç tasarrufu bildirimi nasıl kapatılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    56 Mesaj

s5 efsane telefon, m51 e geçtiğim halde bazen açıp uygulamalarda takılıyorum :) çok telefon denedim s5 gibi elime hiç bir telefon oturmadı ve oturmayacakta eminim.. m51 e geçtiğimde ekran teknolojisinin baya aşmış olduğunu farkettim.. s5 ile 2020-2021 telefonların arasında ekran-kamera ve android sürümü dışında ciddi fark olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim..

• Binbaşı
    1226 Mesaj

Kimine efsane kimine kestane... Mesela şu ekranın üzerinde kestane kırılır başka bir şey de yapılmaz... En kötü deneyimi yaşatan telefondu, sağ olma Zamzung. 😌

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    gkhan92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2528 Mesaj
    Temiz 500 kâğıt verene verecektim benim telefonu ama babamin nokia c5-00 artik ömrünü tamamladiği için şimdi benim s5'i köye yolcu etcem.yeni arka pil kapaği vardi zaten,yeni bir ekran koruyucu,yeni bir kilif aldim ki yan tuşlar yerinden çikiyodu onlari tutacak bu kilif artik çikmaz ve en son deji sipariş verdim.idare etsin şimdilik babami...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gkhan92

s5 efsane telefon, m51 e geçtiğim halde bazen açıp uygulamalarda takılıyorum :) çok telefon denedim s5 gibi elime hiç bir telefon oturmadı ve oturmayacakta eminim.. m51 e geçtiğimde ekran teknolojisinin baya aşmış olduğunu farkettim.. s5 ile 2020-2021 telefonların arasında ekran-kamera ve android sürümü dışında ciddi fark olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim..

Yeni telefonlardan S5 gibi kaliteli ve dayanıklı olarak acaba hangileri var? Halen kullanmaktayım. ÖTV %100 olunca insan kolay kolay telefon almak da istemiyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1456 Mesaj

home tuşuna basınca google asistan çıkıyor bunu nasıl iptal/değiştirebiliriz

home tuşuna 2 kez basınca basınca s voice çıkıyor bunu nasıl iptal/değiştirebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wa$abi -- 17 Nisan 2021; 22:39:47 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1456 Mesaj

samsung s5 ten samsung m21 (2300 tl) e geçince batarya dışında ne gibi değişiklik hissederiz. almaya değer mi

|
    |
  • Binbaşı
    1456 Mesaj

bazı yeni samsung larda güvenli klasör özelliği var. yeni telefonlarda disk kapasitesi zaten yüksek. uygulamaları da güvenli klasör içine kurulabiliyormuş.

örneğin whatsapp. telefon başkasının eline geçse bile whatsapp mesajlaşmalarını kimse göremiyor

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
konkasör
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.