Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (785. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.280
Cevap
109
Favori
573.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ssavtak

Merhaba,

2014 Haziran ayı başından beri kullandığım S5'imi geçen hafta S7 almak için sattım.

Eğitim için Amsterdam'da bulunan kuzenim bana bugün Media Markt'tan satın aldı. Avrupa'da satılan Samsunglarda telefonun sadece Avrupa Birliği ülkeleri ile çalışmasını sağlayan regional lock var. Bu nedenle oradan 5 euroluk prepaid hat alıp media markt satıcısının telefonunu arayıp 5 dk konuşma ile regional lock kaldırılmış, ayrıca mağazada tax free form doldurulmuş. Kısmetse yarın sabah havaalnında vergi iadesini de alıp İstanbul'a dönüyor. Oradan da bana İzmir'e yurtiçi kargo ile gönderecek. Bundan sonra S7 forumunda olacağım. Sizleri de en kısa sürede bekleriz. Özellikle Gürol abiyi en kısa zamanda bekliyorum. Bilirsiniz o yeni bir samsung çıkınca duramaz xperia 5 i satar gelir aramıza :)

Kaça mal olacak s7?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 15 Mart 2016; 17:36:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: ssavtak

Merhaba,

2014 Haziran ayı başından beri kullandığım S5'imi geçen hafta S7 almak için sattım.

Eğitim için Amsterdam'da bulunan kuzenim bana bugün Media Markt'tan satın aldı. Avrupa'da satılan Samsunglarda telefonun sadece Avrupa Birliği ülkeleri ile çalışmasını sağlayan regional lock var. Bu nedenle oradan 5 euroluk prepaid hat alıp media markt satıcısının telefonunu arayıp 5 dk konuşma ile regional lock kaldırılmış, ayrıca mağazada tax free form doldurulmuş. Kısmetse yarın sabah havaalnında vergi iadesini de alıp İstanbul'a dönüyor. Oradan da bana İzmir'e yurtiçi kargo ile gönderecek. Bundan sonra S7 forumunda olacağım. Sizleri de en kısa sürede bekleriz. Özellikle Gürol abiyi en kısa zamanda bekliyorum. Bilirsiniz o yeni bir samsung çıkınca duramaz xperia 5 i satar gelir aramıza :)

Kaça mal olacak s7?

2000 TL ve üzerine pasaport kayıt harcı. Ama S5'imi 900 TL'ye sattığım için bana sanki 1100 TL gibi geliyor :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 15 Mart 2016; 17:51:50 >

• S5 için lolipop güncellemesini yapayımmı arkadaşlar. 900mb küsür güncelleme istiyor.
  • weirdo kullanıcısına yanıt
    Sakınn hocam!! S6 ile alakası olmayan bir cihaza benziyecek samsung S6 satışlarını katlama amaçlı telefonu öldürüyor.

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Gerçekten efsane bir makine S7 serisi s2 den de öte. 3yil sonra S7 alırım artık S5 bana baya bir yetiyor

Hocam bir gün görüşebilir miyiz bende izmir de oturuyorum ve custom rom atmayı xposed kurulumu root knox sıfırlama vs şeyler öğrenmek istiyorum garanti bitince S7 rom atmak istiyorum.

• onurefe2014 kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı ne kadar süredir kullanıyorsunuz? 6.5 saat lolipop ile mükemmel bir süre

• onurefe2014 kullanıcısına yanıt
    Hocam ortam sunucu için sd karta ve telefon hafızasına nomedia klasörü oluşturabilirdiniz tabi bir tanesi nomedia. olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Hocam bir gün görüşebilir miyiz bende izmir de oturuyorum ve custom rom atmayı xposed kurulumu root knox sıfırlama vs şeyler öğrenmek istiyorum garanti bitince S7 rom atmak istiyorum.

Selam,

Sözünü ettiğin extra işlemleri bugüne kadar sadece 1 kere cihazın performansı çok bozulduğu için odin üzerinden 5.0'dan 4.4.2 ye dönmek amaçlı kısmen kullandım. Diğer bahsettiğin xposed kurulumu, root ve knox sıfırlama hiç yapmadım. Çok faydam olmaz sana sanırım.
  • Bana 933 mb boyutunda bir güncelleme gelmiş. Sizce ne olabilir?
  • Fatih54102 F kullanıcısına yanıt
    Sürüm ne cihazdaki? 4.4.2 ise lollipop tur. Uzak durmanizi tavsiye ederim.

5.0 a sakın geçmeyin.

Peki,teşekkür ederim.

• quote:

5.0 a sakın geçmeyin.

Hocam şuanki sürüm 5.0 , gelen güncelleme ise 933 mb lik. Ben de anlamadım ne olduğunu, marshmallow beta değildir herhalde?
  • 2 Gündür telefon daha önce girdiğim ve hafızaya aldığım wifi şifrelerini, sanki daha önce hiç girmemişim gibi tekrar baştan soruyor. Çözümü var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih54102

quote:

5.0 a sakın geçmeyin.

Hocam şuanki sürüm 5.0 , gelen güncelleme ise 933 mb lik. Ben de anlamadım ne olduğunu, marshmallow beta değildir herhalde?

933 mb yüklendi mi? eğer yüklendiyse cihaza kurmadan önce detay yazması lazım şuan lolipopta iseniz marshmallow gelmiş olabilir işletim sisteminin 6.0.1 olacağına dair yazar güncellemeyi yükleyip kurmadan önce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asabi

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih54102

quote:

5.0 a sakın geçmeyin.

933 mb yüklendi mi? eğer yüklendiyse cihaza kurmadan önce detay yazması lazım şuan lolipopta iseniz marshmallow gelmiş olabilir işletim sisteminin 6.0.1 olacağına dair yazar güncellemeyi yükleyip kurmadan önce.

Hayır. Hafıza yetersiz olduğu için yüklemedim.
    İndirmeden önce değişim günlüğünü öğrenmemizin yolu yok mudur?

Hngi ülke romunu kulanıyrsunuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpoahmo

Hayırlı olsun hocam, sizden bir isteğim var s7 elinize ulaştığında deneyimlerinizi farkı pili hakkında bilgi verirseniz sevinirim güle güle kullanmalar

Bende S5" den gecis yaptim..Suan Cok memnunum,yogun olarak kullaniyorum telefonu ancak Oyun haric..Hemen hemen hic oyun oynamam hocam..3g-wifi surekli aciktir kapatmam...Gps-Bluetooth kapalidir lazim oldugunda acarim..Ama tel gorusmesi,resim,email alisverisi,sosyal medya twiter,instigram,face,whatsapp aktif olarak kullanirim...Sadece oyun oynamam pek nadirdir oynadigim..

Bu mesaja eklenen görseller:

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Bilgileriniz için çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.