Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (784. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.280
Cevap
109
Favori
573.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: expressimo

1200 tl fiyata S5 bal kaymak bu arada

Ben 650 tl ye aldım. İkinci El garantili olarak :) biraz soyulmasi var. Onun dışında sorunu yok. Arkadaştan aldım o yüzden ucuz, :)
  • Çıkış Tarihi : 02.03.2016

Model SM-G900F
    Model name GALAXY S5
    Country Iraq
    Version Android 5.0

Model SM-G900H
    Model name GALAXY S5
    Country Iraq
    Version Android 5.0

tam hızlı linkler ile beraber eklenmiştir.

http://forum.donanimhaber.com/m_83924265/f_//tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Mart 2016; 16:28:44 >
  • Arkadaşlar elin terlemesini azaltan ve kaymayan önerebileceğiniz silikon veya deri kılıflar var mı?
  • Zenyxia kullanıcısına yanıt
    O Dediğiniz biraz zor bir durum çünkü cihaz note ile s serisi Arasında ergonomisi garip bir cihaz. Ama arkası buzlu cam gibi yapıda kılıflar da var yanları Şeffaf arkası buzlu gibi mat vari bir yapıda. Kayganlığı önlemeye Dayalı . Belki o kılıflardan alırsanız terlemeyi hissetmezsiniz . Link olarak referansım yok açıkçası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Custom rom sonrası root kaldırmak mümkün mü ? Xposed superuser Tarzı şeylerden arındırmak ? Güvenlik için ve root un yazılıma sorun çıkarmaması için?

• 4,5 g destekliyor mu. S5.
    Marsmalow alacak mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • attci kullanıcısına yanıt
    İki sorunun da cevabı evet.

4.5g desteği var benim bilidiğim kadarıyla 150 mbe kadar hızı destekliyor
    marmallow alır ama sonrası büyük ihtimal gelmez
    benden tavsiye meizu mx5 e bir bak derim ya da general mobile yeni android one telefonu kağıt üstünde fena gözükmüyor fiyatına göre yakında çıkacak incelemelerine bak derim ya da git 2.el galaxy s6da alınabilir.Bu listedeki telefonlardan tavsiye isteyecek olursan sony z5c al batarya sökülmesi bence bir eksi değil garantisi bitmeden yenisiyle değiştirmesi lazım bataryanın ve z3c 2günü çıkartıyoru z5c de çıkartır sony güç tasarufu konusunda iyi bana göre tek eksisi sonynin arayüz kalitesi
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni rom mu çıktı?

• quote:

Hocam yeni rom mu çıktı?

Tarihe bakarak görebilirsiniz.
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Hocam S6 şu gibi şarj tüketiyor diğer cihazlara göre

• Merhaba,

2014 Haziran ayı başından beri kullandığım S5'imi geçen hafta S7 almak için sattım.

Eğitim için Amsterdam'da bulunan kuzenim bana bugün Media Markt'tan satın aldı. Avrupa'da satılan Samsunglarda telefonun sadece Avrupa Birliği ülkeleri ile çalışmasını sağlayan regional lock var. Bu nedenle oradan 5 euroluk prepaid hat alıp media markt satıcısının telefonunu arayıp 5 dk konuşma ile regional lock kaldırılmış, ayrıca mağazada tax free form doldurulmuş. Kısmetse yarın sabah havaalnında vergi iadesini de alıp İstanbul'a dönüyor. Oradan da bana İzmir'e yurtiçi kargo ile gönderecek. Bundan sonra S7 forumunda olacağım. Sizleri de en kısa sürede bekleriz. Özellikle Gürol abiyi en kısa zamanda bekliyorum. Bilirsiniz o yeni bir samsung çıkınca duramaz xperia 5 i satar gelir aramıza :)
  • ssavtak kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, sizden bir isteğim var s7 elinize ulaştığında deneyimlerinizi farkı pili hakkında bilgi verirseniz sevinirim güle güle kullanmalar

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun çok güzel bir seçim. Gürol bey e belli olmaz bşr Bakarsınız note 6 almış

• Arkadaşlar merhabalar. Samsung cihazımda ilginç problem mevcut. Video çektiğim zaman hafıza kartında video bozuluyor. Videoyu açmaya çalıştığım zaman "Üzgünüm bu video oynatılamaz" uyarısı veriyor.

Kayıt yeri telefon hafızası yapınca problem yok ancak o videoyu da hafıza kartına atınca video açılmıyor.

Hard reset attım 2 defa hafıza kartı değiştim herhangi bi değişiklik olmadı.

Ayrıca hafıza kartı biçimi extsd olarak gözüküyor bunu nfts yapsak bi çözüm olur mu sizce. (128gb Micro sd)

• quote:

Hayırlı olsun çok güzel bir seçim. Gürol bey e belli olmaz bşr Bakarsınız note 6 almış

Gürol Abi benim gibi S5'e çok tutkuluydu. O yüzden beni S7 nasıl baştan çıkardıysa onu da çıkarır diye düşünüyorum. Forumlardan gördüğüm kadarıyla en son Sony Xperia Z5 Premium kullanıyor. :)
  • OmerMusaoglu kullanıcısına yanıt
    Kart yuvasındaki pinler düzgün mü? Çok tak çıkar yapınca yamuluyor.

• Hasan K.yıldrım H kullanıcısına yanıt
    Harikaymış o zaman,3 gün önce kitkattan ortamsunucusu sızdırması sonucu pilimi yarım saatte tüketmesinden dolayı stock Türkiye lolipop sürümüne güncelledim.Şimdi bakıyorum da epey aşama katedilmiş 6,5 saat ekran süresi aldım.5.0'a yükseltirken de wipe cache falan da yapmadım gayet stabil şekilde kruldu ve sorunsuz çalışıyor.Marsmellow'la demek ki tam uçacak.Şimdilik resmi sürümü bekliyorum.Hadi hayr'lısı...
  • Tek sorunum önceden 4.4.2 kitkatla okuyabildiğim pdf formatlı kitapları 5.0 lolipop'da açmıyor.Sorununun çaresini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurefe2014 -- 15 Mart 2016; 16:48:51 >
  • 
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.