Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (786. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
110
Favori
573.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İngiltere romuna 272 mb'lık güncelleme gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpoahmo -- 16 Mart 2016; 16:33:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turan2121

Hngi ülke romunu kulanıyrsunuz ?

Cihaz Belçika ülkesinde alındı, dolayısıyla Belçika Rom'u veya (varsa) Avrupa Rom'u olması lazım.
  • Fatih54102 F kullanıcısına yanıt
    Belki de yanlışlıkla güncellenen ilk Tr cihazı

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Belki de yanlışlıkla güncellenen ilk Tr cihazı

Belçika diyor arkadaş Tr değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Mesaj geç gitti hocam pardon

• Alpoahmo kullanıcısına yanıt
    Yuklediniz mi hocam?
    İçerik hakkında bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dolphin/Lion

Yuklediniz mi hocam?

Hafızayı açıp indirmeyi başlatınca boyutu 280~ mb a düştü (veya ben en başta yanlış gördüm ama pek sanmıyorum). Yükledim ve Android sürümü yine 5.0 olarak kaldı fakat güvenlik sürümü yükseldi.

Sanıyorum ki Stagefright açığını kapatan bir güncellemeydi gelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dolphin/Lion

Yuklediniz mi hocam?

Hocam bana göre pek bi değişilik yok, pille alakalı bir gelişme var mı bilmiyorum şarj ettikten sonra söylerim
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpoahmo -- 16 Mart 2016; 20:00:06 >
  • İngiltere romuna 272 mb'lık güncelleme gelmiş.
    BU ROM hangisi acaba
  • Arkadaslar herkese hayirli aksamlar. AT&T Tr secenegi olmayan İngilizce S5 cihazim var. Rica etsem Android 4.4.4 kullanan bir arkadaş bana;

System/Priw-app icinden

1) secsettings.apk
    2) secteleservice.apk
    3) seccontact.apk

Dosyalarini bir siteye yukleyip gonderebilirlermi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alpoahmo kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam, takipteyim :)

• Arkadaslar bu samsungun istda kartalda servisini ariyorum hic ulasamadim kimse acmiyor sizlerde nosu varmi check ederdik bide nasil gidebilirim carsidami e5 tarafindami

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gzegen kullanıcısına yanıt
    Bankalar caddesinde , garanti bankasının hemen karşısındaki samsunga girip 3.kata çıkıyorsunuz. Sorunsuz butun islerimi gün içinde yaptılar.

• Bu sabah tr romuna 272 mblık güncelleme geldi yükledim.Güvenlik sürümü yükselmiş gözüküyor.

• 273,03 MB güncelleme geldi Türkiye rom'una. Az kalsın UK romuna geldi diye onu indirecektim, iyi oldu. Wifi'den kontrol edince bulamadı, 3g ile arayınca buldu bu arada güncellemeyi. Yüklendikten sonra yazarım değişen bir şey varsa.

• Güncelleme bunları iceriyor

• arkadaşlar cihazımız için s7 edge romu portlanmış durumda ve yüklenmeye hazır kamera dahil hemen hemen tüm s7 edge özellikleri çalışıyor, yüklemek isteyenler için linki veriyorum:http://www.sixperience.com/index.php?threads%2From-apaw-6-0-1-16-03-sixperience-s7-1-0.5%2F

yükleme adımları ve rom hakkında bilgiler:

1: Öncelikle cihazınız root edileceği için garantiniz iptal olacak
    2. romu kurmadan önce en son android 6 cp ve bl dosyalarını odin ile flaşlayın (her iki dosya da romun linkinde verilmiş)
    3. cihazı custom bir recovery de başlatın (philps veya twrp) full wipe yapın(wipe data+cache+system+preload)
    4. romu flaşlayın hepsi bu (ilk açılış 15 dakika kadar sürecektir normaldir)
    5. herhangi bir sebeple kuramayanlar buradaki bağlantıdan cp ve bl dosyalarını indirip üstteki devbase alexsandr 2.3 romunu yükleyerek üstüne full wipe ile s7 romunu flaşlayabilir, link:http://forum.xda-developers.com/galaxy-s5/development/rom-ane4-kitkat-4-4-2-multi-csc-t2813628/post65650339#post65650339

bilinen hatalar: parmak izi ve always on display çalışmıyor, aromadan s5 camera seçilirse xposed ile dpi 480 ayarlanmalı, s7 seçilirse özel bir ayar gerekmeden s7 kamerası çalışıyor fakat bazı modlarda ve odaklanma veya çözünürlük seçiminde hata veriyor ön kamera video kaydı ve fotoğraf çekimi çalışıyor, kalp sensörü ile selfie modu da çalışıyor bunun harici hatasız diyebilirim özellikle s7 edge paneli inanılmaz olmuş mutlaka deneyin derim...

RESİMLER:

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

VİDEO:
    https://youtu.be/RBDbtsyG4cs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozgel -- 17 Mart 2016; 11:42:19 >
  • Arkadaslar S5'den S7 ye gectim bilen biliyor az cok, dusunenler icin gozu kapali gecebilirsiniz...

Parmak izi inanilmaz hizli,yine su ve toz gecirmez, 24 saate yakin kullanim ortalama 5,5 saat ekran suresi, hizli sarj ozelligi,internet hizi mukemmel,sosyal ag hizi cok iyi,kamera da su an bence 1 numara..

Yalniz oyun oynamiyorum ancak 1 saati askin canli yayin izliyorum ekran suresi 5 saate dusuyor..

Genel anlamda resim,internet,sosyal ag e mail uzerine kullanimim..

Ekran kalitesi mukemmel s5 ile beyazlari yanyana getirdim en yuksek parlaklikta daglar kadar fark var diyebilirim..

Telefon neredeyse isinmiyor,internet de yogun sekilde pencereler acar yogun kullanirsaniz hafif ilima oluyor..

Video cekiminde asmislar olayi...

Telefon gorusmeleri oldukca net ve kaliteli,wi-fi cekimi yine 1 tik daha iyi,ancak wifi hizi yine cok fark var..

Hoparlor olarak da S5'den daha kaliteli ve yuksek..

Kisa kisa yazmaya calistim,Gecis yapmak isteyenler icin...

• Sayın s5 kullanan değerli forumdaşlarim,
    Yeni telefon alacağım ve butçem 1300 TL üst sınır. Sunaki telefonun discovery1
    Omurunun sonuna geldiğini düşünüyorum ,
    Arkadaşlarımın tavsiyesi uzerine galaxy s5 in halen alınabilir olduğunu söylediler ? Sizce 2016 mart itibari ile S5 alinir mi ?
    Birde aklıma takılan 2. Soru su Samsung A 2016 serisinin A5 i ile s5 kıyaslanır mi kıyaslanırsa hangisi alınır ? Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoRdGangSter

Sayın s5 kullanan değerli forumdaşlarim,
    Yeni telefon alacağım ve butçem 1300 TL üst sınır. Sunaki telefonun discovery1
    Omurunun sonuna geldiğini düşünüyorum ,
    Arkadaşlarımın tavsiyesi uzerine galaxy s5 in halen alınabilir olduğunu söylediler ? Sizce 2016 mart itibari ile S5 alinir mi ?
    Birde aklıma takılan 2. Soru su Samsung A 2016 serisinin A5 i ile s5 kıyaslanır mi kıyaslanırsa hangisi alınır ? Tesekkurler.

A5' in S5 karşı üstün olduğu taraf kasanın metal olması, Daha ince ve hafif olması, ve ön kameranın 5 MP selfi kamerası olması,pil ömrünün bir nebze daha iyi olması ve güncel bir telefon olması dışında hiçbir artısı yok..Orta segment bir telefon S5 ise Amiral niteliğinde bir telefon...

Galaxy S5 ise genel anlamda daha üstün bir telefon..Performans anlamında da...Ayrıca Arka kamerası daha iyi bana göre...

Galaxy S5 alınır mı? Evet alınır..2 sene sorunsuzca kullandığım Samsung telefonları arasında en iyi deneyimimdi S5...Kasa soyluması dışında beni hiç üzmedi açıkcası..Pil performansı 1 günü rahatlıkla bitirecek seviye de...

Samsung Galaxy S5 ile bir atağa kalktı, kaliteli telefonlar üretti, Kaliteye vurgu yapan ilk telefon S5 ve sonrasıdır bana göre...Donma kasma falan pek göremezsiniz S5' de nadirdir...

Ben şahsen pişman olacağınızı sanmıyorum..
  • 
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.