Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
109
Favori
573.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-s5-siyah-32-gb-garantili-cok-temiz-ust-modeller-ile-takasli-279520127/detay
    İlgilenen arkadaşlar ilanıma bakabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LoRdGangSter kullanıcısına yanıt
    Son güncelleme marshamallowu aldıktan sonra gerisi gelmeyecek a serisinin pek farkı olacağını sanmıyorum ama a serisinde ön kamera daha iyi şarj süresi alırsın benden tavsiye meizu mx5 ede bir bak derim
  • Hocalarim bana 210,45 mb lik bir guncelleme geldi. Android sürümüm 5.0. Güncelliyim mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Arkadaslar S5'den S7 ye gectim bilen biliyor az cok, dusunenler icin gozu kapali gecebilirsiniz...

Parmak izi inanilmaz hizli,yine su ve toz gecirmez, 24 saate yakin kullanim ortalama 5,5 saat ekran suresi, hizli sarj ozelligi,internet hizi mukemmel,sosyal ag hizi cok iyi,kamera da su an bence 1 numara..

Yalniz oyun oynamiyorum ancak 1 saati askin canli yayin izliyorum ekran suresi 5 saate dusuyor..

Genel anlamda resim,internet,sosyal ag e mail uzerine kullanimim..

Ekran kalitesi mukemmel s5 ile beyazlari yanyana getirdim en yuksek parlaklikta daglar kadar fark var diyebilirim..

Telefon neredeyse isinmiyor,internet de yogun sekilde pencereler acar yogun kullanirsaniz hafif ilima oluyor..

Video cekiminde asmislar olayi...

Telefon gorusmeleri oldukca net ve kaliteli,wi-fi cekimi yine 1 tik daha iyi,ancak wifi hizi yine cok fark var..

Hoparlor olarak da S5'den daha kaliteli ve yuksek..

Kisa kisa yazmaya calistim,Gecis yapmak isteyenler icin...

Bildiğiniz gibi bende backstreet gibi, ondan 1 hafta sonra S5'ten S7'ye geçiş yaptım. Cihazı dün sabahtan beri kullanıyorum. Telefon geldiğinde %52 şarj seviyesindeydi. Saat 10:30 da fulledim ve gece 02:00'de yatarken hala % 20 şarjı vardı. Bu süre içinde ilk heves telefon neredeyse hep açıktı. Ekran parlaklığını klasik ayarım olan % 75 yapmıştım. Telefon görüşmeleri toplam 45 dk oldu. İntrernet facebook ,whatsapp sürekli full kullanıldı.

Ben de Backstreet gibi oyun oynamıyırum. Ama tek fark bende sadece Hayday yüklü. Arada sırada girip biraz vakit öldürürüm çiftlikte:)

Telefon müthiş hızlı. Kaldı ki ben S5'ten çok memnun olduğum ve telefon değiştirmeyi düşünmediğim bir sırada geçiş yaptım ama birden boyut değiştirip ışık hızına geçmiş gibi hissediyorum kendimi. Temayı değiştirdim ve içine 30 a yakın uygulama yükledim. S5'te aldığım yedekleri kurdum. Hız hala aynı değişmedi. S5 i sıfır ilk kullanmaya başladığım zamanları da hatırlıyorum böyle bir hız yoktu.

Kamera mükemmel. Bende Samsung sensörlü olan çıktı. Çok sevindim çünkü gece çekimlerinde ışık alımı biraz daha iyi sony sensöre göre.

Kameraya çok hızlı geçiyor. Hatırlıyorum S5 te basınca baya bir bekliyorduk. Ya da resim çekince galeriye bağlanıp izlemek için de tıklayınca hemen gelmiyordu. Bu durum şimşek hızında hiç bekletmeden gerçekleşiyor. Ayrıca home tuşuna iki kere tık yapınca anında kamera açılması da müthiş olmuş.

Şu anda tek sıkıntım telefonu ön ve arka için nasıl koruyacağım. Oldukça narin ve estetik bir telefon çünkü korumasız kullanarak haşat etmek istemiyorum. Ama şu anda piyasada yaygın aksesuar yok. Dün çıktım Çankaya bit pazarı dolaştım koruyucu cam bile gelmemiş piyasaya. Ben telefonu sürekli elimde ve şirketin verdiği Microsoft Windows Phone ile sırt sırta yapışık tutup dolaşıyorum. o nedenle deformasyon ve düşme çok oluyor telefonda. S5 kullanırken spigenden aldığım kılıflar telefonu çok iyi korudu. Temoerli camım ise toplam 5 kere kırıldı ve değiştirdim. O yüzden şu anda ne kullanayım tam karar veremedim. Tedirginim. Telefonu çok düşürsemde istediğim en ince ve estetik dizaynını kabalaştırmayan bir kılıf almak istiyorum. Eşimde iphone 6 var onın kullandığı iPhone 6/6s Kılıf, Spigen Air Skin Ultra İnce - Soft Clear kılıfı çok başarılı buluyorum ama ne yazık ki aynısını S7 için yapmamışlar sanırım göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 18 Mart 2016; 9:01:00 >

• @Backstreet
    Tesekkurler hocam sırf yeni olduğu ve metal çerçeve için fazla para vermeye gerek yok anladığım kadarıyla S5 halen iyi bir telefon.
    @skywalker06
    Hocam çinli markalara pek sıcak bakmiyorum, yazılım desteği + garanti bakımından. Ha geldiler xioami ler meizular, Türkiye pazarında güzel reklamlar yaptılar, daha doğrusu buraya perçinlendiler. Ozaman dusunulecek telefonlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gelen güncellemeyi yükledikten sonra google Play den uygulama indiremiyorum sizde de varmı bu sorun 936 927 hatası alıp duruyorum önbellek veriler i herseyi temizledim yine olmadı

s5in tek kötü yanı ön kamerası o kadar iyi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

s5in tek kötü yanı ön kamerası o kadar iyi değil

Benim için önemli değil. S5 alıyorum, hayirlisiyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Butterflies

Güncelleme bunları iceriyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

Burda halem BOC7 kullanıcısı var

Hayırlı olsun güzel cihaz.

• Dolphin/Lion kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın biraz geç oldu ama pek bi değişiklik fark etmedim

• Hangi lolipop sürümü iyi yazabilecek var mı ve 5.1.1 ıyi mi kötü mü?

• Birsey daha; 3500 Mah batarya ve arka kapak gerçekten samsung un yaptığı bir ürün mü?

• Alpoahmo kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam, bende dün yükledim bakalım takip edelim :)

• Dolphin/Lion kullanıcısına yanıt
    Siz wipe data attınız mı hocam?

• Slm arkadaşlar son güncellemeyi yükledim wipe de yaptım ama google player da bazı programları yuklemiyor

• Alpoahmo kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, kurduktan sonra sadece bir sefer wipe cache yaptım. Siz?

• quote:

Slm arkadaşlar son güncellemeyi yükledim wipe de yaptım ama google player da bazı programları yuklemiyor

Guncel

• zugabore kullanıcısına yanıt
    Bu paylaşımlar S7 konusunda yapsanız iyi olmazmi

• quote:

quote:

Slm arkadaşlar son güncellemeyi yükledim wipe de yaptım ama google player da bazı programları yuklemiyor

Guncel

Guncel

• 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.