Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaslar gunaydın bu arada 2 farklı islemci ile uretiliyor bu urun sizde hangisi var veya turkiyede hangisi var bunu soyleyebilir misiniz?
  • abi telefonu kötülemeye gelecekseniz gelmeyin bu kulübe arkadaş kötüyse niye satıyor 15 20 milyon sadece bu kulüpte 5000 civarı s4 kullanan vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: riko21

slm arkadaslar gunaydın bu arada 2 farklı islemci ile uretiliyor bu urun sizde hangisi var veya turkiyede hangisi var bunu soyleyebilir misiniz?

A4kadaşım kusura bakmada biraz araştır takıldığın bir konu olursa sor biraz emek
  • Merhaba arkadaşlar,

Telefonum henüz 3 günlük.
    Bazen kameraya girdiğim zaman reset atıyor.
    Vine adlı programa girdiğim zaman reset atıyor.

Sorun nedir? Yazılım sürümüm güncel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dacmingoos

sırf bunları söylemek için üye oldum; o kadar para verdim bin pişman oldum s4 aldığıma, bıktım bitmeyen sorunlarından satıyorum ilk fırsatta. bende hiç sorun yok o yok bu yok diyen arkadaşlar olacaktır haliyle cihazının kötülenmesini kimse istemez ama bu kadar rezil telefon kullanmadım daha önce. bende sorun yok diye atlayacak arkadaşlar hiç niyetlenmesin herkeste sorun olduğunu adım gibi biliyorum, üşenmeyinde şu kulüpte 4 5 sayfa okuyun rezalet içinde herkeste sorun var, arkadaşımla beraber aldık komşumda görünce kendisi iade etti ilk fırsatta bende iade ediyorum. allaha emanet

Ben çook mmenunum telefondan. En iyi akıllı telefonlardan birisi kesin.
    Sürekli oyun oynayan biriyim, biraz ısınıyor ama ısınmayı niye problem ediyim ki, ısınması kadar doğal birşey olamaz böyle bi cihazın Zaten benzer, bütün ciahzlar ısınıyor. Isındığı için oyun duruyor mu hayır veya ısındığı için telefon bozuluyor mu hayır, öyleyse niye problem ediliyor bu ısınma anlamış değilim.

Sonuç 10 üzerinden 9 puan verebileceğim, mükemmel ekrana sahip, şarjı çok iyi bir telefon S4.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 12 Haziran 2013; 9:40:35 >

• Ayrıca telefonumu iade etmek istiyorum. Henüz 3 günlük. CepKask ta yaptırmıştım. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Edit : Telefonu satın almak isteyen olursa satabilirim. Pazarlıksız fiyatım 1700 liradır. Cihaz siyah renklidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şair-i Maderzat -- 12 Haziran 2013; 9:56:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dacmingoos

sırf bunları söylemek için üye oldum; o kadar para verdim bin pişman oldum s4 aldığıma, bıktım bitmeyen sorunlarından satıyorum ilk fırsatta. bende hiç sorun yok o yok bu yok diyen arkadaşlar olacaktır haliyle cihazının kötülenmesini kimse istemez ama bu kadar rezil telefon kullanmadım daha önce. bende sorun yok diye atlayacak arkadaşlar hiç niyetlenmesin herkeste sorun olduğunu adım gibi biliyorum, üşenmeyinde şu kulüpte 4 5 sayfa okuyun rezalet içinde herkeste sorun var, arkadaşımla beraber aldık komşumda görünce kendisi iade etti ilk fırsatta bende iade ediyorum. allaha emanet

Bu tür insanlar ortaya bir laf atıp, milletin birbirine düşmesini izler, sevinirler. Allah'ın bir uyanığı kendilerdir.

Telefon nefis, Elhamdulillah en ufak sorunu yok. Dslr makinam var onu bile ilk fırsatta satacağım.
    niyeti olan arkadaşlar alsınlar, ancak fiyatın biraz daha düşmesini bekleyebilirler.

• Ya şu son güncellemmi rommu neyse gelsede telefona son şeklini versek ona göre programlarımızı kursak.
  • Geldi arkadaşım dün Hindistan Nepal için çıktı. Sammobile den indirip odin ile yükleyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 5-6 yıllık bir iphone sürecinden sonra Samsung Galaxy Nexus ile Androide geçiş yapalı 1 yıl oldu. İnanılmaz stabil ve akıcı bir cihaz her ne kadar Samsung adı geçsede Nexus serisi google ürünü. Lafı uzatmadan eşimde iphone 5 var ve 1 yıl öncesinin Nexus' u bile iphone 5 ten daha güzel bir cihaz. S4 Siparişini de dün verdim. İnşallah 1*2 güne elime geçecek tüm yorumları okuyorum. Cihazdan memnun olan %90 geri kalan % 10 bunu ne kadar etkileyebilir sizce. S4 Kasa kalitesi dışında HTC one ve Xperia Z den kat be kat üstün. Tek ve büyük eksisi Kasa. Adamlar bu işi çözdü sadece S3 50 milyon satışa ulaştı dünyada. S4 daha 1.5 ayda 15 milyonu geçti. Bu kadar insan salak olamaz herhalde ! Burada cihaz kötülemek yerden yere vurmak yerine eksileri ve eksikleri yazalım ki bir yerlerde toplu olarak dile getirilsin ve çözümler olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonavrupali17

Geldi arkadaşım dün Hindistan Nepal için çıktı. Sammobile den indirip odin ile yükleyebilirsiniz

yaw dostum çok çok kusura bakma , hındıstan falan rom , boot , root anladıgım seyler degıl bunlar benım , ben telefonu teknosadan aldım hiç bir şey pamadım rom , root boot vs... sadece bir kaç uygulama , oyun ındırdım google play den vs...

şimdi bunları göznune alarak tekrar cevaplarsan sevınırım teşekkurler.
  • Custom rom kurmadıysanız kiesten güncelleme alırsınız
  • riko21 R kullanıcısına yanıt
    Türkiyedeki i9500
  • quote:

Orijinalden alıntı: azengin

quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

quote:

Orijinalden alıntı: azengin

quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Yeni yazılımı yükledim. Kısaca gördüğüm değişiklikleri yazayım:

- Kamera açılıp kapanma süreleri hızlanmış, HDR çekim seçenekleri eklenmiş.
    - Smearing denen yazıların bulanıklaşması sorunu giderilmiş
    - Ayarlar kısmındaki ikonlar değişmiş. Daha şık olmuş.
    - Cihaz nispeten hızlı.
    - Şarj süresi aynı gibi duruyor. Uzunca bir süre kullanmak lazım tam farkı görmek için.
    - Cihaz hala ısınıyor. Bu konuda bir değişiklik göremedim.

Sormak istedikleriniz varsa cevaplayabilirim arkadaşlar. Benim tespitlerim şimdilik bunlar..

SD karta uygulama kurmayı veya taşımayı denediniz mi? Ne kadar başarılı?

Hocam o özellik tamamen göz boyamak amacıyla konmuş. Diyelim ki Real Racing 3 oyununu kurdum. Uygulamayı Sd Karta taşı seçeneği geliyor aktif biçimde fakat taşınan dosyalar 7-8 mb boyuttan ibaret apk dosyası. Sd data dosyaları oldugu gibi telefon hafızasında durmaya devam ediyor. Hiç bir efektifliği ve kurtarıcı yanı yok yani...

Data dosyalarını taşımanın root dışında çözümü var mıdır? Root ne kadar başarılı oluyor? Root'un garantiye etkisi nedir?

Root yapıldığında telefon garanti dışı kalır

• Bana da odinin nele ise yaradigini biri aciklayabilir mi? Appledan gectim android biraz karisik geldi acikcasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

Orijinalden alıntı: gü

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eazy-g

hocam önceki sayfalarda yazdım ama arada kaynadı ben 1 ay önce toshiba 32 gb class 4 aldım 48 tlye ne müzikte ne filmde ne full hd videolarda hiç kasma falan yok class 10 almak bence şart değil eğer class4 te şunu yapamazsın diyeceğiniz bir şey varsa deneyeyim bir sürü para vermeyin class 10 lere

Bende hep onu diyorum ama bazi kişiler class 10 a takmiş durumda. Class 10 sadece dslr makinelerde işe yarar, cunku peş peşe foto cekilir ve her fotograf 5-10mb eder, o yuzden onlara class10 şart. Ben class 4 kartimdan muzigimide dinlerim filmimide izlerim ve hatta yüksek çözünürlüklü oyunumuda oynuyorum, ama hic bi kasma yok. Class10 boş para

Hocam ben telefonu dün aldım akşam 2,5 saat şarjda durdu yeterli mi yoksa sabaha kadar durmalımıydı?

aslında ilk şarjda 12 saat şarjda kalsın denir ama önemli değil, bugün şarjı bitirip 10-12 saatlik şarja bırakırsanız iyi olur. ayrıca ilk 5-6 şarjı bitirip kapalı şekilde yapın

Sağolun hocam teşekkürler.Yalnız bir yerde android telefoların şarjını asla sonuna kadar bitirmeyin diyordu ne kadar dğru acaba?

o lion-ion piller(laptoplarda kullanılan pil teknolojisi) için geçerli, htc one için geçerli, bu cihazda lion pil bulunuyor. %1-%2 de kapalı şekilde şarj etmek en sağlıklısı, ayrıca her 400 kullanımda %20 si ölür. pilinize ne kadar iyi bakarsanız o da sizi okadar mutlu eder

Yardımınız için çok teşekkürler. Dediğiniz gibi yaptım kapalı şekilde sabaha kadar şarj oldu. Bir konuda daha yardımınızı isteyecektim. Mesela sarj %50 diyelim 10 dakikatakıp geri çekse bir zararı olur mu? Yani istediğim zaman takıp çeksem bataryaya bir zararı olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: penguenn

quote:

Orijinalden alıntı: IbRaCaDaBra

quote:

Orijinalden alıntı: haydaralper

Arkadaşlar yarın s4 alıyorum. Mediamarketten almayı düşünüyorum ek 170 tl güvenlik paketi de alacağım. S4 alan arkadaşlar telefonu hangi mağazadan aldınız. Bu garanti olayına ne diyorsunuz. Teknosa 40tl diyor mediamarket 170tl anlamadım ben bu işi. Yardımcı olurmusunuz
    @

Pazar günü Migrostan 1699 liraya aldım hocam.O gün Medimarkette 1999 liraydı.Şimdi fiyatı ne kadar bilmiyorum.

Hangi migrostan aldınız vede garantısı ne, samsung mu?son olarak bır problem oldu mu hıc telefonda

İzmir Optimum'daki Migros'tan aldım hocam,2 yıl garantisi var ondan eminim de Migros garantisi sanırım kağıt evde kaldı eve geçince yazarım bir daha.Şimdilik bir problem yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eazy-g

hocam önceki sayfalarda yazdım ama arada kaynadı ben 1 ay önce toshiba 32 gb class 4 aldım 48 tlye ne müzikte ne filmde ne full hd videolarda hiç kasma falan yok class 10 almak bence şart değil eğer class4 te şunu yapamazsın diyeceğiniz bir şey varsa deneyeyim bir sürü para vermeyin class 10 lere

Bende hep onu diyorum ama bazi kişiler class 10 a takmiş durumda. Class 10 sadece dslr makinelerde işe yarar, cunku peş peşe foto cekilir ve her fotograf 5-10mb eder, o yuzden onlara class10 şart. Ben class 4 kartimdan muzigimide dinlerim filmimide izlerim ve hatta yüksek çözünürlüklü oyunumuda oynuyorum, ama hic bi kasma yok. Class10 boş para

Hocam ben telefonu dün aldım akşam 2,5 saat şarjda durdu yeterli mi yoksa sabaha kadar durmalımıydı?

aslında ilk şarjda 12 saat şarjda kalsın denir ama önemli değil, bugün şarjı bitirip 10-12 saatlik şarja bırakırsanız iyi olur. ayrıca ilk 5-6 şarjı bitirip kapalı şekilde yapın

Sağolun hocam teşekkürler.Yalnız bir yerde android telefoların şarjını asla sonuna kadar bitirmeyin diyordu ne kadar dğru acaba?

o lion-ion piller(laptoplarda kullanılan pil teknolojisi) için geçerli, htc one için geçerli, bu cihazda lion pil bulunuyor. %1-%2 de kapalı şekilde şarj etmek en sağlıklısı, ayrıca her 400 kullanımda %20 si ölür. pilinize ne kadar iyi bakarsanız o da sizi okadar mutlu eder

Yardımınız için çok teşekkürler. Dediğiniz gibi yaptım kapalı şekilde sabaha kadar şarj oldu. Bir konuda daha yardımınızı isteyecektim. Mesela sarj %50 diyelim 10 dakikatakıp geri çekse bir zararı olur mu? Yani istediğim zaman takıp çeksem bataryaya bir zararı olur mu?

Bunu bardaktaki su şeklinde düşünebilirsiniz. 10 dk şarj etmek falan hiçbir zararı yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

Custom rom kurmadıysanız kiesten güncelleme alırsınız

ben kies kurmadım, kurmayıda dusunmuyorum , telefonun kendısıne gelmıyomu yaw guncelleme ?
  • bende ıphone 5 i satıp s4 aldım fakat hem memnunum hem pişmanım
    ikidebir kitleniyor keza tabletim var oda öyle kendi uygulamalarıyla anlaşamıyo telefon ama ekrana gelince bayılıyorum netliğine ve boyutuna neyse benim asıl problemim Senkronize yaparken

müzik veya başka bişey yüklemek istediğimde abartmıyorum 10 adet şarkıyı 1,30 saatte attı bunu neden yapar bazı şeyleriyse zırt diye atıyo kies den çözemedim derdi ne böyle yapma satarım seni bak diyorum ama yok arkadaş çok asi bildiğinden şaşmıyo
  • 
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.