Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (857. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefondan kuruluyor Ayarlar / Diğer / Cihaz hakkında / Yazılım güncelleştirme güncelleme geldiğinde burdan kurabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktor-xx

quote:

Orijinalden alıntı: proxy007

Vodafone'dan s4 almıştım kontratlı. Gönderdikleri hediye aksesuar seti geldi. ama kapak ve kılıf beyaz renkli. Halbuki benim s4 siyah. Herkese beyaz mı geldi acaba. elinde siyah set olup değiştirmek isteyen varsa değiştirebilirim.

Güle güle kullanın
    Hangi tarihte aldınız, ilk 5000 nezaman doldu bilen varmı?

telefonun ilk çıktığı gün almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyali3559

Bana da odinin nele ise yaradigini biri aciklayabilir mi? Appledan gectim android biraz karisik geldi acikcasi

Şöyle söyliyeyim. İphone'u güncellemek yada yedeklemek için itunes kullanıyorsun. Samsung da kies. Odin onun yerine kullanabileceğin bir alternatif firmware yükleme aracı. Kies uzun sirer odinle 5 dk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trakyali3559 kullanıcısına yanıt
    http://yesilcin.com/index.php/topic,707.0.html burdan bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Data dosyaları için ne root nede güncellemeye gerek yokki zaten taşınıyor ama apk taşınmadığında ne işinize yarayacakki data.Yani apk lerin taşınması önemli.

Apk taşımak için GD to sd uygulaması var ama root olması lazım cihazın.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Bana da odinin nele ise yaradigini biri aciklayabilir mi? Appledan gectim android biraz karisik geldi acikcasi

Şöyle söyliyeyim. İphone'u güncellemek yada yedeklemek için itunes kullanıyorsun. Samsung da kies. Odin onun yerine kullanabileceğin bir alternatif firmware yükleme aracı. Kies uzun sirer odinle 5 dk.

Tesekkurler arastiracagim

• quote:

quote:

quote:

Fikir edinebileceğin ve benim çektiğim bir video. Olası problem ve çözümü de var orda
    http://m.youtube.com/watch?v=-SMIFTXPzHY

• Su guncelleme de gelsin artik ama

• quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

Tesekkurler yararli oldu artik turkiye icin guncelleyi bekleyip geldiginde odinden yuklerim

• quote:

quote:

Tesekkurler yararli oldu artik turkiye icin guncelleyi bekleyip geldiginde odinden yuklerim

İlla da türkiye için olanı beklemeye gerek yok. Farklı bir ülke mesela avrupa için çıkarılmış stabil bir firmware'i bizim için çıkmasını beklemeden yükleyebilirsin. Mesela bende s2 var ve yılbaşından önce sızıntı firmware çıktı ve hemen yükledim ben. Oysa ki türkiyeye daha 1-1.5 ay önce geldi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Fikir edinebileceğin ve benim çektiğim bir video. Olası problem ve çözümü de var orda
    http://m.youtube.com/watch?v=-SMIFTXPzHY

Izledim videoyu guncelleme gelince yapicam

• quote:

Orijinalden alıntı: deadirony

quote:

Orijinalden alıntı: deadirony

Dayanamayıp ODIN ile güncelleme yaptım. Peki tekrar Kies'ten güncelleme alabilmek için ne yapmam gerekiyor?

...

Türkiye İçin Rom çıktığında o romu yüklersen odin ile daha sonra kiesten update yapabilirsin güncelleme geldikçe.
  • quote:

quote:

quote:

İlla da türkiye için olanı beklemeye gerek yok. Farklı bir ülke mesela avrupa için çıkarılmış stabil bir firmware'i bizim için çıkmasını beklemeden yükleyebilirsin. Mesela bende s2 var ve yılbaşından önce sızıntı firmware çıktı ve hemen yükledim ben. Oysa ki türkiyeye daha 1-1.5 ay önce geldi.

Peki dil seciminde bir sorun cikmaz mi ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki dil seciminde bir sorun cikmaz mi ?

Uzak doğudaki bazı ülkeler için çıkarılan istisnai firmware'ler dışında tüm sürümlerde tüm diller mevcut. Sadece yüklemeden hemen sonra cihaz açıldığında dili seçiyorsun ve kurulumu yapıyorsun. Daha sonra da değiştirmek kolay ayrıca. Farklar neler peki? Ülkelere has ufak tefek ilave program yada farklı ayarlar oluyor. Çok da önemli değil yani. Biraz takip edersen hangisi iyi yani daha doğrusu bize uygun yada hangisi stabil öğrenmen çok zor değil. Mesela yesilcin sitesine gir orda bilgi mevcut

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Telefondan kuruluyor Ayarlar / Diğer / Cihaz hakkında / Yazılım güncelleştirme güncelleme geldiğinde burdan kurabilirsin

teşekkurler arkadaşım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gü

quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eazy-g

hocam önceki sayfalarda yazdım ama arada kaynadı ben 1 ay önce toshiba 32 gb class 4 aldım 48 tlye ne müzikte ne filmde ne full hd videolarda hiç kasma falan yok class 10 almak bence şart değil eğer class4 te şunu yapamazsın diyeceğiniz bir şey varsa deneyeyim bir sürü para vermeyin class 10 lere

Bende hep onu diyorum ama bazi kişiler class 10 a takmiş durumda. Class 10 sadece dslr makinelerde işe yarar, cunku peş peşe foto cekilir ve her fotograf 5-10mb eder, o yuzden onlara class10 şart. Ben class 4 kartimdan muzigimide dinlerim filmimide izlerim ve hatta yüksek çözünürlüklü oyunumuda oynuyorum, ama hic bi kasma yok. Class10 boş para

Hocam ben telefonu dün aldım akşam 2,5 saat şarjda durdu yeterli mi yoksa sabaha kadar durmalımıydı?

aslında ilk şarjda 12 saat şarjda kalsın denir ama önemli değil, bugün şarjı bitirip 10-12 saatlik şarja bırakırsanız iyi olur. ayrıca ilk 5-6 şarjı bitirip kapalı şekilde yapın

Sağolun hocam teşekkürler.Yalnız bir yerde android telefoların şarjını asla sonuna kadar bitirmeyin diyordu ne kadar dğru acaba?

o lion-ion piller(laptoplarda kullanılan pil teknolojisi) için geçerli, htc one için geçerli, bu cihazda lion pil bulunuyor. %1-%2 de kapalı şekilde şarj etmek en sağlıklısı, ayrıca her 400 kullanımda %20 si ölür. pilinize ne kadar iyi bakarsanız o da sizi okadar mutlu eder

Yardımınız için çok teşekkürler. Dediğiniz gibi yaptım kapalı şekilde sabaha kadar şarj oldu. Bir konuda daha yardımınızı isteyecektim. Mesela sarj %50 diyelim 10 dakikatakıp geri çekse bir zararı olur mu? Yani istediğim zaman takıp çeksem bataryaya bir zararı olur mu?

böyle yapmak batarya ömrünü kötü etkiler, özellikle ilk 1 ay içinde bunu yapmanızı hiç önermem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Xph0id's r0m v2.0

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Özellikleri:

XXUBMEA
    Kendinden ROOT
    Türkiye Modem
    Orjinal Kernel
    Nova Launcher (TouchWiz Çıkartılmış)
    SD Card'a Uygulama Taşıma
    Samsung Sensorleri ile ilgili tüm özellikler çalışır
    Geliştirilmiş Restart Menusu
    CRT Animasyonları Aktifleştirilmiş
    Çok sayıda kişiye SMS gönderme
    SMS-MMS dönüştürme engellenmiş
    Arama Kaydı üstünden arama direkt arama yapabilme
    Türkiye GPS Ayarları
    Navigasyon Etkinleştirilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xphoid -- 12 Haziran 2013; 11:16:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bozlee

bende ıphone 5 i satıp s4 aldım fakat hem memnunum hem pişmanım
    ikidebir kitleniyor keza tabletim var oda öyle kendi uygulamalarıyla anlaşamıyo telefon ama ekrana gelince bayılıyorum netliğine ve boyutuna neyse benim asıl problemim Senkronize yaparken

müzik veya başka bişey yüklemek istediğimde abartmıyorum 10 adet şarkıyı 1,30 saatte attı bunu neden yapar bazı şeyleriyse zırt diye atıyo kies den çözemedim derdi ne böyle yapma satarım seni bak diyorum ama yok arkadaş çok asi bildiğinden şaşmıyo

Senkronizasyonla veya kies ile ugrasmana gerek yok telefonu bilgisayara bagladiginda flash bellek takmis gibi istedigin yere sarkiyi atabilirsin :)

• merhaba, tanıdığım bir telefoncu sayesinde 0 s4 ü 1450 tl ye garantili bir şekilde aldım bugün veya yarın elime geçecek kargoda şuan..samsungu ve android telefonu ilk kez kullanacağım s4 ile ilgili bilmediğim bir dünya şey var, kullananlar ve bilgisi olanlar kullanım konusunda neler tavsiye ederler, önerileri neler olur dinlemek isterim..
  • Arkadaşlar bu telefonun 32 gb üretimi Türkiyede büyük mağazalarda tam olarak ne zaman satışa çıkar ? 2 aya çıkar mı ?
  • 
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.