Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (858. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 856857858859860
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Xphoid

Xph0id's r0m v2.0

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Özellikleri:

XXUBMEA
    Kendinden ROOT
    Türkiye Modem
    Orjinal Kernel
    Nova Launcher (TouchWiz Çıkartılmış)
    SD Card'a Uygulama Taşıma
    Samsung Sensorleri ile ilgili tüm özellikler çalışır
    Geliştirilmiş Restart Menusu
    CRT Animasyonları Aktifleştirilmiş
    Çok sayıda kişiye SMS gönderme
    SMS-MMS dönüştürme engellenmiş
    Arama Kaydı üstünden arama direkt arama yapabilme
    Türkiye GPS Ayarları
    Navigasyon Etkinleştirilmiş

Çalışma için tebrikler. Merak ettim de TW çıkınca cihaz rahatladı mı? Ayrıca rehber açılış hızı değişiyor mu? Ve son olarak şarj nasıl etkilendi bu değişikliklerden?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: azengin

Arkadaşlar bu yeni güncellemeyle uygulamaları SD karta taşıyabilceğimiz kesin mi? i9505 'te deneyenler var mı, yabancı forumlarda gördünüz mü? Tüm uygulamaları kurabilir miyiz diğer işletim sistemlerindeki gibi? Bu hafta alacağım telefonu 16GB alıp da pişman olmayayım sonra

Hocam ben kurdum kendi kurduğum uygulamaları hafıza kartına taşıma var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: trakyali3559

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: trakyali3559

quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

http://yesilcin.com/index.php/topic,707.0.html burdan bakabilirsin

Tesekkurler yararli oldu artik turkiye icin guncelleyi bekleyip geldiginde odinden yuklerim

İlla da türkiye için olanı beklemeye gerek yok. Farklı bir ülke mesela avrupa için çıkarılmış stabil bir firmware'i bizim için çıkmasını beklemeden yükleyebilirsin. Mesela bende s2 var ve yılbaşından önce sızıntı firmware çıktı ve hemen yükledim ben. Oysa ki türkiyeye daha 1-1.5 ay önce geldi.

Peki dil seciminde bir sorun cikmaz mi ?

Uzak doğudaki bazı ülkeler için çıkarılan istisnai firmware'ler dışında tüm sürümlerde tüm diller mevcut. Sadece yüklemeden hemen sonra cihaz açıldığında dili seçiyorsun ve kurulumu yapıyorsun. Daha sonra da değiştirmek kolay ayrıca. Farklar neler peki? Ülkelere has ufak tefek ilave program yada farklı ayarlar oluyor. Çok da önemli değil yani. Biraz takip edersen hangisi iyi yani daha doğrusu bize uygun yada hangisi stabil öğrenmen çok zor değil. Mesela yesilcin sitesine gir orda bilgi mevcut

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...

İnanılmaz rahatladı :) RAM kullanımı 650MB'lara kadar düşüyor sildiğinizde... Hız'ı (kamera açılma, rehber açılma) kullanan arkadaşlara sorun

Şarj genellikle kernel ile alakalı... ama flashlamayı kesip cihazın birkaç şarj döngüsünü sağladıktan sonra 29 saat standby da iken 5 saat ekran kullanımı gördüm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xphoid -- 12 Haziran 2013; 11:37:07 >
  • ali koca A kullanıcısına yanıt
    http://yesilcin.com/index.php/topic,949.0.html buraya bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatnatined

kamerayı açtığımda çok net bir görüntü alıyorken instagram veya vine gibi uygulamalardan kamerayı açtığımda ekrandaki goruntu baya bır kotulesıyor. sizdede aynı sekılde oluyor mu yanı telefonun kendı kamera goruntusu ıle ınstagram vıne gıbı programların kamerasından gırıp baktıgında ınanılmaz bır fark var. nedendır nasıl duzelır can sıkıcı bır durum cunku

BU SORUNU YAŞAYAN YOK MU

• quatnatined Q kullanıcısına yanıt
    Uygulamalarla uyumlu olmayabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: volban

quote:

Orijinalden alıntı: NIGRA

quote:

Orijinalden alıntı: dacmingoos

sırf bunları söylemek için üye oldum; o kadar para verdim bin pişman oldum s4 aldığıma, bıktım bitmeyen sorunlarından satıyorum ilk fırsatta. bende hiç sorun yok o yok bu yok diyen arkadaşlar olacaktır haliyle cihazının kötülenmesini kimse istemez ama bu kadar rezil telefon kullanmadım daha önce. bende sorun yok diye atlayacak arkadaşlar hiç niyetlenmesin herkeste sorun olduğunu adım gibi biliyorum, üşenmeyinde şu kulüpte 4 5 sayfa okuyun rezalet içinde herkeste sorun var, arkadaşımla beraber aldık komşumda görünce kendisi iade etti ilk fırsatta bende iade ediyorum. allaha emanet

sana katılmıyorum. yaşamadım herhangi bir sorun. burada kimseye yalan borcumuz yok.

ayrıca 4.2.2 ile geldi. güncellemeside geldi. bir çok bug düzeltilmiş. siz ne tür bir sey beklediniz onu anlamıyorum..

yazılımsal olan sorun çözümü varken niye bu kadar kötülediniz?

burada bir çok kişi paralel ithalat almışken bu dediklerinizi yaşayan burada 20 kişi olsun diyelim. konu olmuş 280 sayfa kaç kişi mesaj atmış.

bence yanlış düşünüyorsunuz.

ben mesela iphonedan geçtim. note2 alacaktım ama şuan iyiki s4 almışım. yine bir cihaz alacak olsam s4 alırım. alacak arkadaşıma s4 öneririm. bu telefon değil başka bişi.

sorunları yazarsanız buradan yardımcı olalım sizede. yeni almışsınız satıp bir dünya zarar etmeyin. paranıza yazık.

saygılar..

meraba dostum , guncelleme geldı demıssınde ??* geldımı ??? guncellemelerı kontrol et dedımde guncelleme bulunamadı en surum mevcut dıyor ...

evet ama Türkiye için yayınlanmadı. xhobidin konusunu okursan ayrıntılı yapabilirsin adım adım. boylece son guncellemenin Türkiye için yayınlanmasını beklemene gerek kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xphoid

Xph0id's r0m v2.0

Özellikleri:

XXUBMEA
    Kendinden ROOT
    Türkiye Modem
    Orjinal Kernel
    Nova Launcher (TouchWiz Çıkartılmış)
    SD Card'a Uygulama Taşıma
    Samsung Sensorleri ile ilgili tüm özellikler çalışır
    Geliştirilmiş Restart Menusu
    CRT Animasyonları Aktifleştirilmiş
    Çok sayıda kişiye SMS gönderme
    SMS-MMS dönüştürme engellenmiş
    Arama Kaydı üstünden arama direkt arama yapabilme
    Türkiye GPS Ayarları
    Navigasyon Etkinleştirilmiş

hocam oyunun datalarını taşıyormu peki 1 2 gblık oyunların

• ZEDGE gibi programlardaki duvar kağıtları s4 e uyumlu değil biliyorsunuz.set dediğimizde ekrana geliyor görüntü ama tam oturmuyor...s4 için duvar kağıdı aradığımızda kaça kaç aratmak lazım ..mesela tuğla duvar kağıdını yaptım, orjinalinde 10 tuğla varsa resmin duvarkagıdı olarak ayarladığımda 5 tuğla gözüküyor gibi düşünün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fthakdgn

ZEDGE gibi programlardaki duvar kağıtları s4 e uyumlu değil biliyorsunuz.set dediğimizde ekrana geliyor görüntü ama tam oturmuyor...s4 için duvar kağıdı aradığımızda kaça kaç aratmak lazım ..mesela tuğla duvar kağıdını yaptım, orjinalinde 10 tuğla varsa resmin duvarkagıdı olarak ayarladığımda 5 tuğla gözüküyor gibi düşünün...

1080 x 1920 resimler tam oluyor diye biliyorum hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jonavrupali17

Geldi arkadaşım dün Hindistan Nepal için çıktı. Sammobile den indirip odin ile yükleyebilirsiniz

yaw dostum çok çok kusura bakma , hındıstan falan rom , boot , root anladıgım seyler degıl bunlar benım , ben telefonu teknosadan aldım hiç bir şey pamadım rom , root boot vs... sadece bir kaç uygulama , oyun ındırdım google play den vs...

şimdi bunları göznune alarak tekrar cevaplarsan sevınırım teşekkurler.

Arkadaşım bunlar basit konular degil önce araştır 3 defa oku 1 defa uygula telefonuna zarar verme riski de var bilmiyorsan .Biliyorsan cok basitwww.yesilcin.com sitesine git biraz incele derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: haydaralper

Dostum çok teşekkür ederim. Yarın iyi araştıracağım. Teknosa, mediamarket ve electroworld var kafamda. Sen teknosada ayrı bir kasko yaptırdın mı ?

yaptırmadım cunku genelde yılda 1 degıstıyorum telefon sonucda cok zarar etmeden satıyorum ekleyıp yenı alıyorum o yuzden.
  • xphoid hocam çok teşekkürler rom için.
    Ben şunu sormak istiyorum acaba kaç günde bir rom güncellemesi yapacaksınız ?
    neden sordum çünkü ben bu romu yüklüyorken mesela aynı gün yada bir gün sonra başka versiyon çıkarırsınız bu defada onu indirmek var 1.5 gb bidaha sıfırdan yüklemek kotalı interneti olanlar için sıkıntı yaratıyor o yüzden sordum.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirius_black

quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

quote:

Orijinalden alıntı: sirius_black

quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

Şuan için Bimekste KDV kadar indirim Var.www.bimeks.com.tr de 1999 TL üzerinden indirim. Fiyat Gayet Cazip. 32 GB olan gelmedi gitti Bimeks yada Bu tür mağazalara..

Fiyat hic cazip degil ki, yanlis anladiniz galiba...
    Onceden 1999+kdv iken simdi kdv'yi atmis kdv dahil 1999 diyor. Kafasindan fiyat sallamis. En pahali yerse bile o fiyat zaten. Adam kandiriyorlar resmen...

Hayır Hocam Fiyat 1695 tl ye geliyor artı 5 tl de kargo (Yurt İçi Kargo). 2 tane arkadaşım sipariş verdi dün. Kredi kartına taksitle aldılar.

Evet ben yanlis anlamisim..
    Peki bu fiyat web icin mi yoksa magazalarda da ayni mi?

Bazen normal avmlerde ki satıcılar diyor o kampanya web için vs vs ama ben çok aldım aynı fiyata normal mağazadan.Zamanım olsaydı bugün gidip sorabilirdim ama zaman konusunda sıkıntım var.Bence Dist. garantili fiyat çok uygun şuan için.32 GB versiyonlarıda çıksaydı Turkcell hariç diger mağazalarda düşünecektim ama birtürlü çıkmadı. 16 gb da almak istemiyorum. Bakalım artık dayanamazsam mecbur 16 gb alacağım.

• limango da bugün galaxy4 1439 tl.. almak isteyenler birbirine duyursun. çok ekonamik.. inceleyin ister. sırf bunu haber vereyim diye üye oldum. ben geçen hafta aldım.
    2089 tl.ye 1 yıllık koruma paketiyle..
    sizce ne programlar yüklemeliyim.
  • Benim S3 de olan proğramları yazayım sana hemen. İşcep-Digiturk Play-Mackolik-Facebook-Twitter-Whatsapp-Dropbox-Instagram-Skype-Svox-Wifikill-FreeApk-FlightRadar Pro-BsPlayer-MxPlayer.. Yüzlerce Proğram var esasında yararlı yararsız ama benim her zman ihtiyaç duyduklarım bunlar.
  • quote:

quote:

quote:

Geldi arkadaşım dün Hindistan Nepal için çıktı. Sammobile den indirip odin ile yükleyebilirsiniz

yaw dostum çok çok kusura bakma , hındıstan falan rom , boot , root anladıgım seyler degıl bunlar benım , ben telefonu teknosadan aldım hiç bir şey pamadım rom , root boot vs... sadece bir kaç uygulama , oyun ındırdım google play den vs...

şimdi bunları göznune alarak tekrar cevaplarsan sevınırım teşekkurler.

Arkadaşım bunlar basit konular degil önce araştır 3 defa oku 1 defa uygula telefonuna zarar verme riski de var bilmiyorsan .Biliyorsan cok basitwww.yesilcin.com sitesine git biraz incele derim

HAYIR YAPMICAGIM ŞEYİ NIYE ARASTIRAYIM ...

DİYORUM BEN ODIN , ROOT , BOOT , ROM , BİLMEM NE ANLAMAM BAZI ARKADAŞLAR GUNCELLEME GELDI DIYE YAZIYOR BEN (YADA BENIM GIBILER ) GUNCELLEME GELDI ZANNEDIYOR BUTUN SORUN ORDAN CIKIYOR ,, HALBUKI GUNCELLEME BAŞKA ULKEDE GELMIŞ FALAN FILAN YADA ROOTLU LARAMI GELMIŞ OLUYOR NE ANLAMIYORUM DIYORUM YA

NEYSE SON ANLADIGIM TELEFONUNA HIC BIR SEY YAPMAMIŞ BIRI OLARAK (ROOM . BOOT , ROOT VS..) VE YAPMAYACAK BIRI OLARAK CHAZIMDAN GUNCELLEMELER

KONTROL ET DIYORUM VARSA GUNCELLIYOR ... HEPSİ

SIMDI SORUM SU BU HALIYLE KENDIM ICIN GUNCELLEME NE ZAMAN GELIR ? :))

TEŞEKKUIRLER

• erkutamca kullanıcısına yanıt
    evet güzelmiş programla.r.. bana evlilik yıldönümü hediyesi oldu bu telefon. daha 8 aylık bir bebeğim var .biraz int. ve fotograf dışında bişeyine bakamadım. günlük güzel programlar önerirseniniz sevinirim.
  • Sayın @volban evet her ülkeye değişik zamanlarda veriliyor. Sıra Türkiye ye gelmemiş daha bu tür işlemleri bilmiyorsanız beklemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 856857858859860
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.