Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (593. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cagrimir

Amazondan aldığım sgp neo hybrid kilif geldi. Gerçekten çok hoş bir kılıf.

kardeşimden amazonda verdiğimmiz siparişler kredi kartı falan güvenli sitemi çok duydumda da birde kaç günde geldi eline bende sipariş vermeye düşünüoyrumda ?
  • Aynı kargo takip noyu ptt.gov.tr den yurtiçi sorgulama kısmından kontrol edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merokartal

quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Amazondan aldığım sgp neo hybrid kilif geldi. Gerçekten çok hoş bir kılıf.

kardeşimden amazonda verdiğimmiz siparişler kredi kartı falan güvenli sitemi çok duydumda da birde kaç günde geldi eline bende sipariş vermeye düşünüoyrumda ?

10 günde geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler ancak kontrol ettiğimde boş bir sayfa ile karşılaştım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: promox

quote:

Orijinalden alıntı: desvelado

quote:

quote:

Bilgi: Sahibinden ve Gittigidiyordaki Samsung Galaxy s4 Slim Armor kılıfları orijinal değildir.

iç kabartmasından anlayabilirsiniz

fakat orijinal 73 e mal oluyor
    bu sitelerde 35-40 lira imitasyonu

belkide orjinale yakınsa okadar para vermeyip bu ürünler kullanılabilir
    ama orjinalin silikon bölümü biraz yumuşak sanırım
    diğerindeki sertse telefona zarar verir
    napsak napsak

yokmu alan

Arkadaşlar sahibindendeki ilanların hemen hemen hepsi sahte ürünlerden oluşuyor. Fiyatları ortada zaten. Ben önce neo hybrid aldım 70TL fakat elimde pek tutamadım telefonu biraz kaygan kaldı korumaktan çok düşürmeme neden olacaktı. Bu nedenle Slim Armor ile değiştirdim Slim armor bana daha güzel geldi açıkçası siyah olan özellikle çok güzel. Tavsiye ederim.

Sahibinden deki Halit Uzun isimli arkadaşın ürünleri orjinal olup içinden çıkan spigen kod ile sitesinden orjinalliği teyit edilebiliyor

Halit UZUN ürünlerini atarmısın sana zahmet bi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

neden eski mhl kablosunu desteklemez anlamam bu arada ip5 ten geçmiş birisi olarak şunu çok net söyleyebilirim wifi s4 te pili su gibi içiyor arkadaş wifiyi kapattım data hattından bağlanmaya başladım yarım saatte maxhton ile nette gezdim %4 azaldı. wifide ise neredeyse %10 u buluyor. ip5 te tam tersiydi wifi pili inanılmaz az tüketirken data hattı su gibi içiyordu.

S4 tede aynı 3g bataryayı hızlı bitirir wifi yavaş bitirir

bende o konuda sıkıntı yok ip5 3g açıkken inanılmaz sömürüyordu pili ondan az gelmiş olabilir

• neden olduğu önemli direk bir problem değil bu birkaç gün izle nedensiz yere yapmaya devam ederse yüklediğin bir uygulama yapıyordur.
  • Şimdi Turkcell mağazadan aradılar

32 gb Telefonlar henüz Türkiye'ye giriş yapmamış bu akşam yada yarın giriş bekleniyormuş giriş sağlandığı anda kargo dağıtımları sipariş sırasına göre yapılacakmış hafta sonuna kadar elinize ulaşıcağını sanıyoruz dediler istanbul içi 1 günde teslim oluyormuş. Gecikmede Samsung kaynaklı olmuş. Kendiiklerinden böyle aksilikleri bilgi vermeleri çok hoşuma gitti açıkcası

Ayrıca yetkiliyle yaptığım görüşmede telefonda çıkan herhangi bir arıza durumunda kendilerine 7 gün içerisinde yazı yazarak direk değişim yada para iadesi isteyebileceğimizide belirttiler. Daha sonraki 24 ay için servislik bir sorunda da yine kendilerinin bu alım telimat ve servise gönderme hizmetine devam edeceklerini belirttiler.

*****Dolayısı ile tukcell magaza.com da sayfa yenileme tuşuna bugünlük tecavüz etmeyin :)))))))@tozparcasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msunman -- 21 Mayıs 2013; 15:28:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: |Eren|

Hala tam olarak cevap alamıyorum

S3 lte (Almanya versiyonu 2 gb ram işlemci aynı) ile

S4 arasında fark var mı ? +500 tl verilecek kadar ?

Bence s4 e deger.

S4 radyosuzlugu haric nerdeyse herseyi 2 kata varan artislar var...
  • maalesef ben de beğenmedim kulaklığı özellikle daha önce sony telefon kullanan biri olarak çok daha iyi bir şey bekliyordum kutu içinde. kulaklığa bass koymayı unutmuşlar sanki kulaklık arayışı içinde olan bir diğer kişi de benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: msunman

quote:

Orijinalden alıntı: donerchief

quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

quote:

Orijinalden alıntı: caglet

quote:

Telefonun ekranına jelatin takmadan kullansak bir sıkıntı olur mu ? Jelatinsiz kullananlar var mı ?

Birde Gta Vice City için apk dosyası aradım ama bulamadım. Sadece apk dosyası olsun oyun telefona wifi ile insin istiyorum fakat bulamadım bulabileceğim neresi var ?

http://acer-a500.ru/games/action_shooter/6126-grand-theft-auto-vice-city-versiya-10.html

Buyrunn...

mostwanted ıda buyursak ?

buyrun :)
    http://www.indirapk.com/need-for-speed-most-wanted-android-araba-yaris-oyunu/

Ben bu tarz oyunların kesinlikle xbox yada ps3 gibi konsollarda oynanması gerektiğini düşünüyorum bu tarz oyunları oynamaya çalışıpta alet kasıyor ısınıyor gibi şikayetler olunca da gerçekten çok gülüyorum çünkü o oyun konsollarının yanına arkasına bir geçinde sıcaklık neymiş görün böyle yüklü dosyalar yada uygulamalar diyeyim çalıştıran her alet tüm performansı ortaya koyduğu için çok ciddi ısı ortaya çıkıyor benim mantığıma göre işin son derece normal doğası böyle nacizane fikrimi söylemeden duramadım kusruma bakmayın .

cihazın ısınacağını bende biliyorum ama elimdeki cihazdada oyunu oynamak istiyorum. apk ile wifi download yappan gta vice city oyunu elinde olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: msunman

Şimdi Turkcell mağazadan aradılar

32 gb Telefonlar henüz Türkiye'ye giriş yapmamış bu akşam yada yarın giriş bekleniyormuş giriş sağlandığı anda kargo dağıtımları sipariş sırasına göre yapılacakmış hafta sonuna kadar elinize ulaşıcağını sanıyoruz dediler istanbul içi 1 günde teslim oluyormuş. Gecikmede Samsung kaynaklı olmuş. Kendiiklerinden böyle aksilikleri bilgi vermeleri çok hoşuma gitti açıkcası

Ayrıca yetkiliyle yaptığım görüşmede telefonda çıkan herhangi bir arıza durumunda kendilerine 7 gün içerisinde yazı yazarak direk değişim yada para iadesi isteyebileceğimizide belirttiler. Daha sonraki 24 ay için servislik bir sorunda da yine kendilerinin bu alım telimat ve servise gönderme hizmetine devam edeceklerini belirttiler.

*****Dolayısı ile tukcell magaza.com da sayfa yenileme tuşuna bugünlük tecavüz etmeyin :)))))))@tozparcasi

Teşşekkürler bilgi için

• Selam arkadaşlar .

Cihazı daha 1 hafta önce aldım ilk gün akıllı bekleme / duraklatma falan hepsi çalışıyordu sonra işime yaramaz diye kapattım . Bugün baktım hiç biri çalışmıyor . Nasıl bir sorun olabilir ?

Ayrıca ben kılıf bulamadım önerdiğiniz kılıflar var mı ve nerede bulabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caglet

quote:

Telefonun ekranına jelatin takmadan kullansak bir sıkıntı olur mu ? Jelatinsiz kullananlar var mı ?

Birde Gta Vice City için apk dosyası aradım ama bulamadım. Sadece apk dosyası olsun oyun telefona wifi ile insin istiyorum fakat bulamadım bulabileceğim neresi var ?

http://acer-a500.ru/games/action_shooter/6126-grand-theft-auto-vice-city-versiya-10.html

Buyrunn...

mostwanted ıda buyursak ?

buyrun :)
    http://www.indirapk.com/need-for-speed-most-wanted-android-araba-yaris-oyunu/

sağol arkadışım

Oynanmıyor ki resmen slowmotion kaldırmıyor makine sanki yada bendekindemi bir sorun var (S4) anlamadım gitti.

şarjım az olduğu için deneyemedim ama siz öyle diyorsanız denemeye gerek yok zaten hocam

eski versiyonmuş bendeki şimdi bu versiyonu deneyeceğim yazarım az bekle.

ben oynuyorum şimdilik ne takılma ne birşey hiçbirşey yok oyunda !

• Arkadaşlar allah rızası için şu uygulamaları yada oyunları direk hafıza kartına kurma olayını adam akıllı başaran ve anlatabilecek birisi varmı?
  • arkadaş bu düşmedi mi hala 1500tl'ye :)
  • Ve sonunda bende şu kapak, kılıf muhabbetine bir katılim =)

öğlen Turkcell'de orjinal Spigen marka Slim Armor'a baktım, hatta denedim telefonda... tabii renkler ve zevkler tartışılmaz ama bence telefonu çok ağır ve hantal görünümlü yaptı... ama eminim bir çok dış faktörden (düşürme dahil) canavar gibi korur...

Ben ama sanırım özellikle Spigen'in "Metal Slate" Neo Hybrid'ini istiyorum...

Peki bu orjinal olarak var mı? yoksa ebayden filan mı sipariş edicez?!
  • Telefonu jelatinsizi kullananlar var mı ? Jelantinsiz kullansak sıkıntı olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

Arkadaşlar allah rızası için şu uygulamaları yada oyunları direk hafıza kartına kurma olayını adam akıllı başaran ve anlatabilecek birisi varmı?

@hayyaatt konuma bakmanı öneririm... ;)

ama direk kurmak diye birşey yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xphoid -- 21 Mayıs 2013; 16:09:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xphoid

Ve sonunda bende şu kapak, kılıf muhabbetine bir katılim =)

öğlen Turkcell'de orjinal Spigen marka Slim Armor'a baktım, hatta denedim telefonda... tabii renkler ve zevkler tartışılmaz ama bence telefonu çok ağır ve hantal görünümlü yaptı... ama eminim bir çok dış faktörden (düşürme dahil) canavar gibi korur...

Ben ama sanırım özellikle Spigen'in "Metal Slate" Neo Hybrid'ini istiyorum...

Peki bu orjinal olarak var mı? yoksa ebayden filan mı sipariş edicez?!

Turcell de kılıf ne kadardı ?
  • 
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.