Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resim yükle diyorum yüklemiyor yine hata vermeye başladı site
  • Depo durumunda bir gelisme olan varmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: donerchief

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caglet

quote:

Telefonun ekranına jelatin takmadan kullansak bir sıkıntı olur mu ? Jelatinsiz kullananlar var mı ?

Birde Gta Vice City için apk dosyası aradım ama bulamadım. Sadece apk dosyası olsun oyun telefona wifi ile insin istiyorum fakat bulamadım bulabileceğim neresi var ?

http://acer-a500.ru/games/action_shooter/6126-grand-theft-auto-vice-city-versiya-10.html

Buyrunn...

mostwanted ıda buyursak ?

buyrun :)
    http://www.indirapk.com/need-for-speed-most-wanted-android-araba-yaris-oyunu/

sağol arkadışım

Oynanmıyor ki resmen slowmotion kaldırmıyor makine sanki yada bendekindemi bir sorun var (S4) anlamadım gitti.

şarjım az olduğu için deneyemedim ama siz öyle diyorsanız denemeye gerek yok zaten hocam

eski versiyonmuş bendeki şimdi bu versiyonu deneyeceğim yazarım az bekle.

bekliyorum hocam sizede sorayım batarya ömrünüz nasıl grafikleri print screen yapabilir misiniz birde ekran parlaklığı full mü

Yağ gibi kayıyor meğer o versiyon sorunluymuş pil durumu bir gün gidiyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Amazondan aldığım sgp neo hybrid kilif geldi. Gerçekten çok hoş bir kılıf.

Hocam resimlerini atar mısınız cihaz ile birlikte ? Ne kadara aldınız kaç günde geldi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

resim yükle diyorum yüklemiyor yine hata vermeye başladı site

Normal bir durum =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

quote:

Hocam resimlerini atar mısınız cihaz ile birlikte ? Ne kadara aldınız kaç günde geldi ?

10 mayısta kargoya verildi. Kargo ile beraber 40 lira tuttu. O zaman amazonda kampanya vardi. Ürün orjinaldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyn1907

quote:

Orijinalden alıntı: merokartal

quote:

Satışa çıktığı ilk aldığım S4 ümü ücret iadesi talebiyle servise vermiştim ve bugün servis iade işlemini onayladı. Kasa açıklığı olmasına rağmen ilk başta problem etmedim ama sonra farkettim ki cihazın ekranı sol üst köşeden çıkık duruyor. Yani cam telefonun telefonun çerçevesinden daha yukarıda ve o köşeye baskı uygulayınca ekran içeri girip çıkıyor. Tam servise vereceğim gün alttaki dokunmatik tuşlarda sapıtınca değişim yerine ücret iadesi istedim.

Serviste s4 kasası ile ilgili problem yaşayan birkaç kişi daha gördüm. Alan arkadaşlar 30 günlük süreyi geçirmeden kasalarını iyice incelesinler.

Bu arada elimde orjinal faturalı siyah flip cover kılıf var. Mağazadan 79 TL ye almıştım 50 TL ye satabilirim. İstanbul içi elden teslim olabilir.

kardeşim o kapaklar taktığında tam kapanmıyo gibi bir sıkıntı varmı memnun değilmisin sen =?

Kapak kapanmasına kapanıyordu da ben telefonu iade ettim ve şimdilik S4 almayı düşünmüyorum. Kapak elimde kaldı dolayısıyla.

hımm kapakta sıkıntı yok yani anladım kardeşim

• Sgp neo hybrid metal slate

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 21 Mayıs 2013; 14:25:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EvrenOzdal

Norton Mobile satın aldım, memnunum..

norton security antivirus var bulum google playde ücretsiz bu siz satın aldım dediniz bahsettiğiniz bu programmı
  • quote:

Sgp neo hybrid metal slate

Kılıf gerçekten hoş kampanya şu an yok galiba alırsak 30 dolar üzerinden mi alacağız ? Yine aynı sürede ulaşır mı ?

• olmuş bu olmuş...
    Samsung HomeSync
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Satışa çıktığı ilk aldığım S4 ümü ücret iadesi talebiyle servise vermiştim ve bugün servis iade işlemini onayladı. Kasa açıklığı olmasına rağmen ilk başta problem etmedim ama sonra farkettim ki cihazın ekranı sol üst köşeden çıkık duruyor. Yani cam telefonun telefonun çerçevesinden daha yukarıda ve o köşeye baskı uygulayınca ekran içeri girip çıkıyor. Tam servise vereceğim gün alttaki dokunmatik tuşlarda sapıtınca değişim yerine ücret iadesi istedim.

Serviste s4 kasası ile ilgili problem yaşayan birkaç kişi daha gördüm. Alan arkadaşlar 30 günlük süreyi geçirmeden kasalarını iyice incelesinler.

Bu arada elimde orjinal faturalı siyah flip cover kılıf var. Mağazadan 79 TL ye almıştım 50 TL ye satabilirim. İstanbul içi elden teslim olabilir.

kardeşim o kapaklar taktığında tam kapanmıyo gibi bir sıkıntı varmı memnun değilmisin sen =?

Kapak kapanmasına kapanıyordu da ben telefonu iade ettim ve şimdilik S4 almayı düşünmüyorum. Kapak elimde kaldı dolayısıyla.

hımm kapakta sıkıntı yok yani anladım kardeşim

S3 ün kapakları da o şekildeydi iki güne telefon alışır. Onu problem yapmanıza gerek yok.

• quote:

quote:

Kılıf gerçekten hoş kampanya şu an yok galiba alırsak 30 dolar üzerinden mi alacağız ? Yine aynı sürede ulaşır mı ?

Ptt nin insafina göre. 16 sinda ülkeye girdi. Şimdi elime ulaştı. İnşallah gelir. Şu an kampanya yok amazonda.

• Arkadaşlar kutudan çıkan kulaklığın iyi olmadığını söyleyen arkadaşlar olmuştu. Bu durumda telefon özelliği ve şarkı ileri geri özelliği de olan iyi bir kulaklik alacak olsak ne tavsiye edersiniz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonun ekranına jelatin takmadan kullansak bir sıkıntı olur mu ? Jelatinsiz kullananlar var mı ?

Birde Gta Vice City için apk dosyası aradım ama bulamadım. Sadece apk dosyası olsun oyun telefona wifi ile insin istiyorum fakat bulamadım bulabileceğim neresi var ?

http://acer-a500.ru/games/action_shooter/6126-grand-theft-auto-vice-city-versiya-10.html

Buyrunn...

Ben bu tarz oyunların kesinlikle xbox yada ps3 gibi konsollarda oynanması gerektiğini düşünüyorum bu tarz oyunları oynamaya çalışıpta alet kasıyor ısınıyor gibi şikayetler olunca da gerçekten çok gülüyorum çünkü o oyun konsollarının yanına arkasına bir geçinde sıcaklık neymiş görün böyle yüklü dosyalar yada uygulamalar diyeyim çalıştıran her alet tüm performansı ortaya koyduğu için çok ciddi ısı ortaya çıkıyor benim mantığıma göre işin son derece normal doğası böyle nacizane fikrimi söylemeden duramadım kusruma bakmayın .

• quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar

Arkadaşlar kutudan çıkan kulaklığın iyi olmadığını söyleyen arkadaşlar olmuştu. Bu durumda telefon özelliği ve şarkı ileri geri özelliği de olan iyi bir kulaklik alacak olsak ne tavsiye edersiniz?

Ben s2 den geçtim gayette tatmin edici seviye de kulaklık. Beğenmeyen arkadaşlar geldi kendi aldıkları özel kulaklıları ile karşılaştırmaya kalkıyorlar buda doğal olarak yanlış tabi ki de. Siz de mi memnun kalmadınız ?
  • quote:

Ne zaman hangi satıcıdan sipariş vermiştin? Kargo detaylarını ve sürelerini yazabilir misin?

Ben;

Şu ürünü
    http://www.amazon.com/gp/product/B00BYJXGP2/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

29 Nisan'da sipariş verdim. 13 Mayısta kargoya verdiler.. Son kargo girişleri

May 14, 2013 05:58:00 PM Los Angeles CA US Departure Scan
    May 13, 2013 06:43:00 PM Santa Ana CA US Departure Scan
    May 13, 2013 05:28:00 PM Irvine CA US Arrival Scan
    May 13, 2013 --- Santa Ana CA US Departure Scan
    May 14, 2013 --- US Shipment has left seller facility and is in transit to carrier

Şeklinde ve halen elime gelen herhangi birşey yok.. Sipariş takvimin hakkında bilgi verebilirsen sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

sen o 65 saatlere falan bakma onlar milleti yanıltmaktan başka birşey değil. çok az kullandıkları için öyle oluyor önemli olan ekran süresidir seninde 5 saat civarı açık kalmış gayet normal sen 9 saatin 5 saatinde ekran açık kullanılmış onlarda ise 65 saatin tamamında anca 4-5 saat ekran açık kalıyor ondan öyle değerler elde ediyorlar sende çok az kullansan gözün kapalı elde edersin o değerleri. bu arada ekranın açık kalmış pil değerinde zaten ekran açık kaldığı yer görünüyor. uzun süre hiç kapanmadan açık kalmış bu sürekli tekrarlarsa ve görünürde bir nedeni yoksa yüklediğin bir uygulamadandır ama sanmıyorum ben sadece operatör bilgi mesajlarındandır.

ama hocam ekran ışığı yanık değildi bende onu anlamıyorum.

Bilmiyorum ama grafige gore pilin bitmeden once ekran surekli acik gorunuyor

peki önemli bir durum mudur bu?

• quote:

quote:

quote:

Ptt nin insafina göre. 16 sinda ülkeye girdi. Şimdi elime ulaştı. İnşallah gelir. Şu an kampanya yok amazonda.

Benim kılıf ta 2 gündür postacıda. Dağıtıcaya verildi ibaresi yazıyor. Postacı arkadaşın ne zaman gönlü olursa o zaman getirecek heralde.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Buyrunn...

sağol arkadışım

Oynanmıyor ki resmen slowmotion kaldırmıyor makine sanki yada bendekindemi bir sorun var (S4) anlamadım gitti.

şarjım az olduğu için deneyemedim ama siz öyle diyorsanız denemeye gerek yok zaten hocam

eski versiyonmuş bendeki şimdi bu versiyonu deneyeceğim yazarım az bekle.

bekliyorum hocam sizede sorayım batarya ömrünüz nasıl grafikleri print screen yapabilir misiniz birde ekran parlaklığı full mü

Yağ gibi kayıyor meğer o versiyon sorunluymuş pil durumu bir gün gidiyor :)

hocam link atar mısın?

• 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.