Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31353136313731383139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Subat

Russia 4.4.2 NJ1 sürümünü yükledim .. yüklemez olaydım.. arkadaş bu nedir şarj resmen durduğu yerde eriyor bitiyor :))
    NG3 e geri dönüyorum ben.. lolipop a kadar ng3 teyim.. nj1 kullanıp ta memnun olan var mı merak ettim şimdi.. kafayı yedirecek bana az kaldı..

şarj cidden hızlı gidiyor.
  • Lollipop'u en erken rusya verir tahminen samsung'un güncelleme listesinde mart diye geçiyordu o kadar bekletmezler umarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocak civari saniyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: fbturkuaz

quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

Arkadaşlar kullananlar varsa, Android Markette internet bağlantısı gerektirmeyen bir FM Radyo uygulaması var mı? Bir yorumda "Discovery FM Radyo" diye bir uygulama varmış ve internet bağlantısı gerektirmiyormuş siz bu veya benzer bir uygulama kullanıyor musunuz?

S4 de fm alıcısı olmadığı icin uygulama çalışmaz, fm radio uygulamalari cihazda fm alıcısi olan cihazlar içindir.

aslında s4 ün wifi ve bluetooth özelliğini de sağlayan Broadcom BCM4335 çipinde fm radyo özelliği var. ancak yabanci bir forumda bir kişinin yazdığına göre çipin radyo ile ilgili bacakları boşta duruyormuş, bir yere bağlantılı değilmiş. hala o şekilde üretilmeye devam ediyorsa yazılımla da radyo özelliği gelme ihtimali yok. fm radyo özelliğinin konmamasının ardında muhtemelen başka nedenler var.

• rusya rom una geçtim bayadır oldu android 5 verilirse ilk rusya ya gelir.
  • ilk rusya ya gelecektir doğrudur ama şu an kit kat şarjı fena sömürüyor.. baş edilecek gibi değil. dakika da yüzde 1 iniyor neredeyse. lolipop gelse de kurtulsak.. inşallah adam gibi olur şarjı sömürmez ..
  • Subat kullanıcısına yanıt
    Aynen bende bataryam da sorun var sanıyodum şarj çabuk gidiyor. sana tavsiyem belki de kullanıyosun dur ama task killer kullanman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subat

ilk rusya ya gelecektir doğrudur ama şu an kit kat şarjı fena sömürüyor.. baş edilecek gibi değil. dakika da yüzde 1 iniyor neredeyse. lolipop gelse de kurtulsak.. inşallah adam gibi olur şarjı sömürmez ..

maalesef şarj konusundan muzdaripim bende.

Rusyadan gelir gelmez kurar keyfimize bakarız, köklü değişimler evet olacak arkadaşlar zaten touchwiz komple değişiyor (yenisini çok beğendim ben), google kernelleri değişiyor, yapı komple değişiyor daha ne istiyorsunuz e tabiki S5 içeriğiyle aynı olması beklenemez olmasın bebeğin ağlama sesini ölçmeyede gerek yok zaten.

Ultra güç tasarrufunu beklerdim ama ya inşallah gelir çok yararlı birşey, neyse rom gelsin de onu biz garanti bitince custom romlarda coştururuz.

arkadaşlar bu müthiş bir haber telefonun ömrü 1.5 yıl felan uzadı custom rom yapanlarada gün doğdu L güzel gelirse üstüne çok ta güzel custom romlar çıkar ama ilk zamanda kurmaya gerek olmaz zamanla kötüleştikçe zıplarız oraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 8 Kasım 2014; 20:24:29 >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bu lolipop yanına 40 milyan s4 kullanıcısı hatırna 3000-3500mah batarya çıkaraydı iyidi varsın ikonlar eskisi olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Bu lolipop yanına 40 milyan s4 kullanıcısı hatırna 3000-3500mah batarya çıkaraydı iyidi varsın ikonlar eskisi olsun.

ama hocam unuttuğun birşey var, biryerini mutlaka eksik bırakmak zorunda yoksa bir üst modeli nasıl satacak bu adam ? :)

onlar senin düşündüğün gibi düşünmez tamamen satış ve cebine girecek paraya bakar.

kapitalizm büyüyerek daha vahşi olmaya devam ediyor.
    Önceki cihazlarda hep batarya destegi vermisti murat hocam:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Haluk Cecan

Önceki cihazlarda hep batarya destegi vermisti murat hocam:)

belki bundada verir hala.

gerçekten çıksa güzel olur.
    Evet hocam s3 deki gibi 3000 lik veya 3300 luk bir pil verse iste o zaman tadindan yenmez.:)

• Telefonla görüşmeyi sonlandırdıktan sonra, arama sonlandırıldı ekranının kaybolması 4-5 saniye sürüyor. Bunu kısaltmanın bir yolu yokmu? Telefon root'lu.
  • Teknoloji çok gelişti ama bitek şu bataryalara çare bulunamadı. Şu telefon üreticileri biraz da Piezoelektirik üstüne kafa yorsalar satış patlaması yaparlar.
  • Yeni arayüzün gelmesi çok güzel birşey fakat ultra power saving modu vermeyecek gibi gözüküyor. Bence böyle gzel ve önemli uygulamayı verse 10 numara olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ki-Adi

Yeni arayüzün gelmesi çok güzel birşey fakat ultra power saving modu vermeyecek gibi gözüküyor. Bence böyle gzel ve önemli uygulamayı verse 10 numara olurdu

U.p.s mode'yi takmayin bence ozcan romda var 5-10 defa kullandim rootlu bir cihaziniz varsa grenify + normal güç tasarrufuda ayni işi yapiyor

• Bu yüksek kapasiteli batarya gelse arkasi kalinlasacak mi yoksa 3000-3100 mah.'ı aynı pile mi yapacaklar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogu9507

quote:

Orijinalden alıntı: cmert

Android 5 güncellemesi hepimiz gibi beni de çok sevindirdi, samsung elini çabuk tutup bu defa şaşırttı. Yalnız arayüzün açık renk ağırlıklı olması amoled ekran için batarya handikapı oluşturabilir. bakalım deneyip göreceğiz zamanla...
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Bence batarya 1 saate yakin daha uzun gidecek ve telefon nefes alacak diye düşünüyorum keşke preview videosunu biraz daha uzun tutsalardi Üst bardaki simge tasarimlari değişmemiş ona takiliyo surekli gözüm Videoda o kart tasarimli multi tasking bolumunu acmadi adam ayar oldum en sevdigim yeri material desing'in..

Aynen 5.0 s4 için baya iyi olacak material design da çok begendim Chrome'un android'deki yeni sürümünde material design kullanilmis sekmeler yağ gibi vızzt diye akıyor

• Valla sizi bilmem ama ben şuan rusyada okul okuyorum tlfunuda burdan aldım. Lollipop hakkında ilk yorumu ben yapacam

• 
Sayfa: önceki 31353136313731383139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.