Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31363137313831393140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalinlasacak ve extra kapak ile birlikte satilacak hocam..tipki s3 ve s2 de oldugu gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Halbu ki en sorunlu batarya ve batarya sorunu en fazla olan model de buydu. Bir de 100 milyon satış hedeflemişlerdi fişini hemen çektiler.
    Benim tel 3 aydan beri bana zulüm yaşatıyor. Kamera başarısız hataları, ekran dönmeme problemi şimdi durduk yere kapanmalar.Servise vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Halbu ki en sorunlu batarya ve batarya sorunu en fazla olan model de buydu. Bir de 100 milyon satış hedeflemişlerdi fişini hemen çektiler.
    Benim tel 3 aydan beri bana zulüm yaşatıyor. Kamera başarısız hataları, ekran dönmeme problemi şimdi durduk yere kapanmalar.Servise vereceğim.

yok hocam bu sorunların hiçbirisini yaşamıyorum ben, sen geç bile kalmışsın.

romu sıfırdan megawipe yaparak Odin ile kurmayı denemişindir zaten.
  • Erdalx47 E kullanıcısına yanıt
    Root sart.

Ozcan Rom 5.2 ye eklendi. Ayrica o konuda manuel zip dosyasida var.

• Arkadaslar su intelli 3g programini xposed program kombinesini nasil yapiyorduk birisi acil anlatabilirmi n eyaptiysam olmadi ekran kapaninca 3g den edge gecme olayi icin soruyorum tesekkurler ilgilenenlere simdiden( cihaz rootlu)

• quote:

Root sart.

Ozcan Rom 5.2 ye eklendi. Ayrica o konuda manuel zip dosyasida var.

Manuel zip nedir? Nereden indirebilirim.

• Erdalx47 E kullanıcısına yanıt
    Tam link elimde mevcut değil.Ozcan Romun son sayfalarına yakın yerde link verilmişti.
    .zip dosyası CWM den 3tuş recovery den yüklenebilir formattı. Her sürümle de uyumlu olmayabilir. Oraya bakın.

Ugrasama derseniz yine cihazınız root luysa macrodroid adlı programı playstore dan yükleyin.

Sırasıyla T: Call ended , Actions : Press back button C: Boş kaydedin aktif edin. arama sonlandırıldığı anda arama ekranına dönecektir.
  • Dxa da da goldfinger diye port edilmis s5 arayuzunu 1 haftadir kullaniyorum,gorsel olarak harika benim cok hosuma gitti s5 teki ozelliklerinde calisiyor olmasi ayrica cok hos duruyor umarim lolilop da bu ayarlarda gelir.Ultra saving mode da yapmislar tam gun kullanip deneme sansim olmadi ama işe yarayacagini dusunuyorum

9505 için yüklemek isteyenlere LINK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lewent20 -- 9 Kasım 2014; 13:22:49 >

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Boşuna uğraşma hocam 1 çalışıyor 2 çalışmıyor program zaten aosp romlarda daha iyi çalışır yazmış yapımcı. Bende hep düzelmiştir artık diyerek deniyorum arada ama hem 2g den 3g ye geçişte tamamen internet gidiyor ve geri çalışmıyor telefonu yeniden başlatmadan tavsiye etmem yani.

• lewent20 L kullanıcısına yanıt
    Stock üzerine mi denedin ayrıca neler gelmiş s5 den resimleri paylaştıkların haricinde ve 9500 için mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

Stock üzerine mi denedin ayrıca neler gelmiş s5 den resimleri paylaştıkların haricinde ve 9500 için mi acaba

Evet stock rus romu üzerine kurdum,tek elle kullanım modu,arama geldiğinde küçük uyarı ekranı gelmesi,ultra saving mode en can alıcı yenilikler.Benim cihaz 9505 ama 9500 çinde port edildiği yazıyor dxa da
    9500 için port ediyorlar ama 9505 de ki gibi verimli ve sorunsuz olmuyor denedim daha önce benzerlerini. Şu an stock ile mutluyum artık lolipop bekliyorum güzel özelliklerle geliyor bakalım telefonun ömrünü uzatabilecek miyiz yoksa artık kesin olarak note 4 e veya alpha ya geçecek miyiz göreceğiz :)

• quote:

Tam link elimde mevcut değil.Ozcan Romun son sayfalarına yakın yerde link verilmişti.
    .zip dosyası CWM den 3tuş recovery den yüklenebilir formattı. Her sürümle de uyumlu olmayabilir. Oraya bakın.

Ugrasama derseniz yine cihazınız root luysa macrodroid adlı programı playstore dan yükleyin.

Sırasıyla T: Call ended , Actions : Press back button C: Boş kaydedin aktif edin. arama sonlandırıldığı anda arama ekranına dönecektir.

Teşekkürler.

• muhsin_cepelli M kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda gayet stabil çalışıyor hatta daha akıcı diyebilirim,ekranda ya daha fazla canlandı yada renklerden dolayı öyle görünüyor ama bariz bi değişim söz konusu.Pil konusunda ise tatmin edici bir değişim yok yada ayarlamalarını yapamadım henüz.Note 4 e 1-2 ay içinde geçmeyi düşünüyorum ben,gene yurt dışından alırım büyük ihtimalle,büyük ekran deneyimi yaşamanın vakti geldi bence
    Yurtdışından alacaksan da exynos al bence çünkü artık exynos öne geçti her anlamda. Bende düşünüyorum bunu kardeşim istiyor ama şu an maddi olarak biraz beklemem lazım biraz da fiyatları düşsün bakalım. Bence s4 ü lolipop adam edecek bakalım ocak Şubat gibi görürüz diyorum.

• arkadaşlar benim telefonda home tuşu yani orta tuş içeriye doğru girdi tuş çalışıyor ama baya içeri girdi başına böyle bir durum gelen oldu mu? garantiden ücretsiz değiştirirler mi?
    Hocam hemen ustte bahsettigin romun 9500 icin olan versiyonu da var miydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhsin_cepelli M kullanıcısına yanıt
    Aplha nasil,ben hiç incelemedim...
    Baktin mi sen ozelliklerine muhsin?

• hardgame123 kullanıcısına yanıt
    Garantiden değiştirirler telefonda düşme izi filan yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: Haluk Cecan

Aplha nasil,ben hiç incelemedim...
    Baktin mi sen ozelliklerine muhsin?

Boyutu tutumu ve verdiği his harika özlenen iphone kalitesi hissiyatini veriyor işlemci ve tel performansı harika. Ekran full hd değil tek sıkıntı o gerisi harika diyebilirim antutu verileri de telefonu note 4 den sonra en performanslı telefon yapıyor

• 
Sayfa: önceki 31363137313831393140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.