Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31373138313931403141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alpha'nın genel şikayeti pilin çabuk bitmesi :( Samsung şu pil işini çözemeyecek sanırım...
  • ilhan3535 kullanıcısına yanıt
    O pil sorunu lolipop ve 64 bit ve art sonrası üzerine ekran süresi olarak en az 2 saat ekleyecek bu da demek oluyor ki normal kullanımda 7 saat ve üstü bi ekran süresi verecek bu da bence yeterli. Bu kadar çok ekran süresi verebilecek olması ekranın full hd bile olmamasından kaynaklanıyor ama günlük kullanım ve internet için harika bir telefon ama o kadar para verdikten sonra boyutu sorun olmazsa note 4 çok daha mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhsin_cepelli M kullanıcısına yanıt
    Anladim...

Fiyatlara baktimda note 4 e yakin bir fiyati var neredeyse...note 4 daha mantikli gibi ilerleyen zamanlarda..

Tabii boyut tercih meselesi...ama cihaz guzel...

• ilhan3535 kullanıcısına yanıt
    Samsung art yi duzgun bir sekilde oturtursa bu sefer basarili olur hem pil hem stabillik acisindan...

Yoksa gingerbreaddan beri samsung da yazilim olarak gelisme olmadi..

• Bende note 4 ün 1800 civarına düşmesini veya yanında akıllı saat ile 2200 gibi bir fiyata gelmesini bekliyorum bakalım. Art samsungun işi değil hem android in hemde program yapımcılarının işi onlar düzgün yaparsa şarj da iyi bi gelisme olacak. Android 5.0 ile köklü bi değişime gidiyor artık gereksiz arka plan uygulamarı pili fazla sömürmeyecek ve telefon artık aklının tamamını kullanacak ve günlük kullanım detaylarımızı tutacak ve ona göre işlem görecek. Tabi bunlar yazılan çizilen şeyler göreceğiz hep beraber

Öyle tabi haklisin...
    Ama samsungun android kullaniminda htc gibi olmasi lazim...yazilim olarak iyilestirme yapmalari sart...

Yilbasindan sonra dedigin gibi note4+ssat ile beraber 2000 kusira bulunabirse bende dusunuyorum...
    Ya da htc nin yeni modelini bekleyecegim..

• Htc nin 2-3 modelini kullanmış biri olarak diyorum ki htc den uzak dur. Neden dersen güncelleme yapıyor ama her güncellemesi sorunlu hep bişey yaparken bişey bozuyor. Sistem hızlı katılıyorum ama kesinlikle bi süre sonra sıkan bi sistem çok basit ve gösterişsiz geliyor bana. Şu anda en iyi sistem lg g3 de ve note 4 deki touchwiz bence. Saat hediyesi ile note 4 tavsiyemdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

Boşuna uğraşma hocam 1 çalışıyor 2 çalışmıyor program zaten aosp romlarda daha iyi çalışır yazmış yapımcı. Bende hep düzelmiştir artık diyerek deniyorum arada ama hem 2g den 3g ye geçişte tamamen internet gidiyor ve geri çalışmıyor telefonu yeniden başlatmadan tavsiye etmem yani.

Tesekkurler yorumunuza bende yaptim fakat ogleden beri bakiyorum ekran kapandiginda 2 gyegeciyir ama ekrani actigimda 3 g ye gecmiyor nasi is cozemedim

• beyler 1000 tl bütcem var. telefonu ilk aldığımda belki güncellerim

başka da oynamam. oyun hiç oynamam.. arada bir foto çekerim bir de ön kamerayı kullanırım belki...

g2nin kamerası kötüymüş galiba.. çok ayarla falan uğraşacak zamanım da yok...

alsam memnun olur muyum ?
  • ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Karışık ve gereksiz hocam şarj tasarrufu da sağlamıyor emin olabilirsin. Ben 3g deki şarj sorunumu vodafone dan turkcell e geçerek çözdüm çok farketti

Sense fena degil bence....tw den daha cok begeniyorum:):)

Sen hangi modellerini kullandin htc'nin muhsin?

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    olursun
  • Desire m7 kısa bi süre m8 bi de htc ufak bi telefonu vardı ilk telefonlardan ben sevmiyorum şu an lg ve yeni samsunglar gözdem benim

• Bu telefonu arastiriyorum hafiza konusu ilk cikista sorunmus 4.4 ten sonra sorun devam ediyor mu uygulamalar duzgun bir sekilde karta atilabiliyor mu acaba
    Black edition dusunuyorum stok sıkıntisina denk geldim paralel ithalat duzgun bir satici ariyorum su an

• markette phone info adli bir program buldum. cihazin üretim yeri ve tarihinden sarj edilme ve kulaklik kullanim sayisina kadar yaziyor. sizce burdaki veriler dogru mudur? sayet dogruysa oldukca yararli bir uygulama...

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

Garantiden değiştirirler telefonda düşme izi filan yoksa

yok hocam hiç düşme izi yok telefonda düşmeden değil büyük ihtimal sert basmadan,kullanımdan oldu.görünüşte belli değil kullanımdada sıkıntı yok ama basarken kasaya göre birkaç milimetre içeride 1 hafta önce böyle değildi bakırköyde servisi varmış sanırım oraya götürürüm ortalama kaç gün sürer bilginiz var mı?
  • afc101 A kullanıcısına yanıt
    Hafiza olayi ilk ciktiginda neyse yine ayni..
    Karta uygulama tasimak için root sart..

• hardgame123 kullanıcısına yanıt
    Servise göre değişir ve parçanın ellerinde olup olmamasına göre ama 2 ile 4 gün arasında alırsınız diyelim ben verdiğimde (2-3 kez verdim) en gec 4 günde aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Haluk Cecan

Hafiza olayi ilk ciktiginda neyse yine ayni..
    Karta uygulama tasimak için root sart..

Kotu haber o zaman bu kez root yapmak istemiyordum dusunmem lazim demek kit kat ile cozum buldular saniyordum s4 icin yanilmisim

• afc101 A kullanıcısına yanıt
    Her cihaz için bu durum geçerli hocam..

• 
Sayfa: önceki 31373138313931403141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.