Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (714. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Açtığım konuda son mesajda bir şey paylaştım bunun için. Deneme imkanınız varsa deneyin, çalışıp çalışmadığını test edemiyorum çünkü. Uygulama vs. gerekmiyor.

• Eylül ayı güncellemesinden ben memnun kaldım . Belirgin pil performansı arttı . Isınma azaldı .

• TurKoEren kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de ilk günden farkettim. Önümüzdeki güncellemeyi yüklemekte kararsızım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt

Kısa zamanda deneyip sonuçları yazarım hocam. Tsk ederim 🙏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar arkadaşlar.Yazılım konusunda deneyimli arkadaşlardan yardım ve fikir istiyorum mümkünse. Cihazım Server kayıtlı.format attım daha önce imei değişmiyor kesin Server kayıt yani. Android 11 u1 snapdragon işlemcili note 20 ultra. Cihaz üzerinde verizon yazılımı var ve güncelleme almıyor bu yüzden. U1 sürümünü Kadıköyde Bi telefoncuya attırmıştım. Ben şimdi güncelleme almadığı için son Android sürümüne geçmek gibi Bi hevesim var fakat bunu güvenli şekilde yapmak istiyorum cihazın başına ve Server kaydının başına Bi iş gelmemesi için. Yazılım konusunda deneyimli arkadaşlardan en güvenli yol nedir onu öğrenmek istiyorum.

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt

Oldu hocam tsk ederim ekran yenilemeyi 120 olarak seçtiğimde 96 hz olarak ayarlaniyor artık mutlaka pile katkısı olacaktır. Diğer dediğiniz yöntemleride uygulayacağım kısa zamanda 🙏🙏🙏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamm21 -- 30 Eylül 2022; 0:46:42 >

Hocam ısınma konuşma esnasındamı oyun felan oynarkenmi oluyor çok duyuyorum almaktan korkuyorum s9+ kullanıyorum sadece görüntülü görüşmede biraz ısınıyor cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

• pharmacist16 kullanıcısına yanıt

Son aylarda farkındaysanız gelen güncellemeler daha belirgin olumlu ve olumsuz özellikler katmakta .. Şu anda kalmanızı öneririm bu güncelleme de

• athloncu A kullanıcısına yanıt

Bende uzun zamandır Samsung kullanıcısı olarak gözlemlediğim iki konu var :

* Samsung cihazların pil performansı diğer Android cihazlar içinde en düşük performans veren marka .

* Exynos işlemciler de sıcak çalışmayı seven işlemciler .

Olumlu olarak : En iyi işçilik ve malzeme kalitesi , tasarım Samsung'da

Benim için bir önemli konu sosyal medyada Android cihazlar içinde Apple cihazlara en yakın performansı bu marka sunuyor .

Tek el kullanımına çok uygun güzel bir tasarımı var s 20 modelinin.

Genel değerlendirmem : Kamera , ses kalitesi , performans , tasarım konusunda çok başarılı .

Pil ve ısınma konusunda orta başarı

İki defa telefonun ısındığına denk geldim, bu durum inş güncellemeye bağlı değildir.
    Şarj ve performans konusunda son güncelleme gayet başarılı, özellikle ekran süresi ciddi oranda arttı.
    Şuan için bu güncelleme de kalmayı düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

telefona güncelleme gelmiyor. Odin ile güncelleme yapıyorum. Ota hep yazılımınız güncel diyor. Çözüm nedir ? tr cihazı. vh7 sürümü var cihazda ?

• Merhaba, yaklaşık altı senedir kullandığım Xiaomi Mi 5 telefonum öldüğü için yeni telefon ihtiyacı doğdu. S20'ye şu anda 8 bin civarı verilip ikinci el almaya değer mi? Veya 10 bin civarına S21 mi mantıklı olur? Bu ikisi dışında benzer fiyat aralığında önerdiğiniz telefon var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

• ibrams İ kullanıcısına yanıt

Eski bir 5buçuk yıllık Xiaomi Mi5 kullanıcısı olarak anılarım canlandı. Tasarım, Donanım, Yazılım olarak dönemin en iyi telefonuydu ancak güncellendikçe hatalarla dolan yazılımla cihazı bitirdiler. Bende Mi5 hala para ediyorken satıp düz s20'ye geçtim. Ama Kamerası şuan için bile alt seviye telefonlardan başarılıdır.

Neyse, s20 ve s21 arasında son kullanıcı için performansta pek fark yok ama tasarım olarak s20'nin daha şık olduğunu düşünüyorum. Ama ekranın yuvarlak kenarları yüzünden s20 ye kırılmaz cam takamayacağınızı da belirteyim. Eğer s20 tasarımında sizi cezbeden bir durum yok ise sıfır s21 veya kameradan bi tık ödün verebilirim derseniz de snapdragonlu s20FE bile sıfır olarak alınabilir.

• snurce kullanıcısına yanıt

Hocam ikinci el S20'ler de S20 FE'ler de 8 bin civarı, hatta FE'ler daha pahalı o yüzden ikisi arasında kalırsam S20 alırım diye düşünüyorum. S21'in sıfırı 12,500 TL, ikinci elleri 10-11 bin. S20 ile arasındaki 2-3 bin TL farka değer mi emin değilim (daha uzun garanti süresi gibi avantajları olsa da). Exynos kullanan S20'ler ile ilgili batarya ve ısınma konusunda olumsuz şeyler okudum, bu konuda nasıl bir deneyiminiz oldu S20 ile?

• Ben ısınmayla ilgili hiç sorunum yaşamadım. Yazın sıcağında vidyo çekerken, arkadaşların telefonu fazla ısındığından kamera durdururken beni yarı yolda bırakmadı. Babam s20FE(sd) kullandığından pil süreleri için s20 < s20FE = Mi5 gibi bir kıyaslama yapabilirim.

Ben s20 alırken s20FE'nin snapdragonlu seçeneği yoktu piyasada. Şuanda cihazdan gayet memnun olsam da, öyle bir seçeneğim olsaydı muhtemelen kamerayı dert etmez s20FE alırdım. s21 içinse s20ye göre tek artı 1 sene daha güncelleme alacak olması. Gönül ister sıfır bir ürün alın ama tabi telefon için bütçe zorlamayı da çok doğru bulmuyorum, karar sizin hocam :))

• Dostlar 2 aylık garantisi olan Gri S20 plus cihazımı satmak istiyorum. 5.6 ay once pilini serviste garanti kapsamında değiştirdim. Kozmetik olarak 10/8.5
    Fiyat olarak ne kadara gidiyor. Yurt dışı 13 pro almayı planlıyorum

• Arkadaşlar S20 de kullanabileceğim özellikle hızlı şarj destekli kaliteli USB-A to Type-C kablosu olarak ne önerirsiniz?

• no_Antijen kullanıcısına yanıt

U/Green , Baseus bu markaların modellerini öneririm . Yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz . Orjinal kablolardan daha kaliteliler

• @no_Antijen

amazon
    Baseus Cafule, Şarj & Data Aktarımı Kablosu,, Gri - Siyah, 1 m, 3 A, USB Type C & USB Type C, Flash/Hızlı Şarj
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0144AE0V6/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&th=1
  • no_Antijen kullanıcısına yanıt

Anker

• 
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.