Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
1.246
Cevap
52
Favori
48.338
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    603 Mesaj

ön siparişte; bu fiyatların sorumlusu kim? note 9 cıktıgında 1200 dolardı 6500 den cıktı ben 5.500 aldim fakat 5 bine alanlar oldu n11 11 kuponlarla

bu yıl, 1200 dolarlik telefon s20 plus 9200 olmuş, 1400 dolar olan telefon 1200= 10.400 olması gerekirken 12.000TL
    turk milletine teknoloji neden çok görülüyor?telefon bilgisayar tablet, araba vs neden pahalı arkadaş devir teknoloji bilgisayar iletişim devri?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• bu cihazları bu paralara gerçekten alıyor musunuz yahu. Nasıl bir açığınızı kapatıyor bu cihaz, daha uygun fiyatlı cihazların hangi yapamadıklarını yapıyor, üstelik 12bin verip aldığınız cihaz 1 yıl sonra takasta yarı fiyatına alınacak neredeyse. Anlamakta zorlanıyorum gerçekten.

Samsung kendi arayüzü düzgün çalışsın diye Ram ekliyor ve yıllardır da bu böyle. Bu arayüzün ayrıca depolama birimi dahili hafızasında da ciddi gb lar dolusu yer kaplamaktadır.

Yani net kullanılabilir ram net kullanılabilir dahili depolama net performans hayal kırıklığıdır. Ek olarak bekleme modunda su gibi akan batarya tüketimi bilhassa Exynos işlemcilerde berbattır.

Bunca yıldır Imei kayıt hakkım dolmuş olması garanti her an donanımsal teknik hizmet onarım olmaması ve biraz da eskilerdeki kampanya ile Note9 Exynos 8bGb Ram 512 gb dahili depolama birimli resmi Türkiye Samsung garantili cihaza halen sahibim ek olarak Pixel 2 XL 128 2. Cihazım olarak mevcuttur.

Demeyin tecrübe ike ios taki güncelleme ve stabil fiyatlarla ios en idealdir elbette genel olarak ele alırsak.

Eksi yanları tema desteği olmayışı arayüzü klasik ve kapalı sistemli olması. Gerçi böyle olması ile stabilize oluyor.

Ek olarak ios işlemcisi gpu su npu su ile açık ara öndedir.

Samsung Exynos 990 aslinda vasat olduğu baştan belliydi. Denk performans vermesi için Snapdragon 865 e karşı aşırı güç tüketmektir . Önceki yıllarda bu zaten vardı şimdi hertürlü olumsuzluk Exynos 990 da .

Samsung güncellemeleri aylar sonra gecikecek şekilde sunuyor rakipleri aynı ayda veya 1 ay sonrası yayınlıyor.

Samsung anlamsız birçok model çıkarttı işi çok zor.

Çift sim li gelmesi tarafımca hep dilek şikayet olarak ifade etmiştim. Çünkü Avrupa dahil Asya dahil Exynos lular çift simli yıllardır .

Bakalım şebeke problemi Note10 ve Note10 Plus takı S10 lardaki gibi devam edecek mi?

Ekran yanığı için de 3. Parti uygulama veya kullanıcı hatası olarak görecek mı Samsung Türkiye ?

Bir süre başkaları deneyimlesin sonra alınsın derim. Alacak olan da zaten 6 ayda bir veya 2 -3 ay da bir cihaz değiştirmeyi kafasına koyanların umarım objektif ve dikatli oolarak paylaşılır .

Elbette yabancı forumdakiler de anlamlı.

s20 ultra'ya niyetlendim ancak sonra vestel'de denk geldiğim beyaz eşya kampanyasından sonra vazgeçtim. 10.000'e tüm mutfağın beyaz eşyasını yenilemeye karar verdim 2.000'e de redmi note 8 pro alırım

Dünden beri kullanıyorum bir kaç kelam etmek isterim.

Dün telefon geldikten sonra dışarı çıktım, samsung bayisinin oradan geçerken samsung bayisi fırladı dışarı, "yurt dışı mı" dedi, "yok dedim, Shop'tan aldım" adam şaşırdı, onların satmasına izin verilmiyormuş ama satıldığından da habersizlermiş. (samsung FotoŞop..) Fotoğraf çekmek istedi, çektirdim gitti. Neyse ilk defa, cumartesi geleceğini düşündüğüm, bin bir zorluk yaşayacağımı tahmin ettiğim bu süreç, Samsung'un sorunsuzca tam zamanında telefonu göndermesiyle son buldu.

1. Telefon büyük ama o internetteki videolardaki gibi "çok büyük, acaip büyük" falan değil. Note kullanan bunu da kullanır. Evet büyük ama kullanılamaz falan değil.
    2. Ekran harika, diyecek lafım yok, keyifli kullanıyorum. Başka ekranlar kötü görünüyor. Üsteli bu sefer Samsung çok güzel bir şey yapmış, kıvrımı azaltmış, çok ama çok güzel olmuş, böyle devam etsinler, kıvrık ekran işine son versinler.
    3. Performansı sorunsuz, note'tan daha hızlı ve seri, tek bir takılma, tek bir sıkıntı yaşatmadı. Her şey harika çalışıyor.
    4. Blutut, olsun wifi olsun, 4.5 g olsun sorun yaşamadım. Sorunsuz çalışıyor. Sesi oldukça yüksek ama derinlik bulamadım seslerde. Çok denemedim ama note'tan güzel.
    5. Pili bence 120 herz kullanıldığında akıyor, bir günü çıkartmak bence 120'de mümkün değil, Sabah sekizde çekip akşam altıya zor geldim, tamam ilk günler çok kullanım oluyor ama bir optizasyon gerekiyor. Yoksa yolda bırakır.

6. Ön kamera gerçekten çok güzel. HDR'yi düzgün ayarlıyor, harika videolar ve fotoğraflar çekiyor. Gece modu da güzel. Ben beğendim.

8. Arka kamerada işler garipleşiyor. 8 k tam bir rezillik, gereksiz bir girişim, keşke hiç bulaşmasaydılar, 4k 60 karede görüntü sabitleme çalışsaydı. Ona kasacaklarına, 8k saçmalığına girmişler, bu kadar leş bişi görmedim.

9. Gece modu mate 30 pro'kullandığım için "çalışılması" gerekiyor. ama zoom yapıp gece modunu çalıştırınca çok iyi sonuçlar veriyor. Ayrıca şunu çok net söylemek isterim "evet" çalışmaları gerekiyor ama bu güne kadar gece modu en doğru renk verenlerden biri. güne çevirmiyor, sarartmıyor, güzel bir ayar bulmuşlar ama biraz çalışma lazım.

10. Zoom 10x'de çok güzel, beğendim. İş görür, b.ir kaç yerde kullandım.

11. Portre modu güzel "ama" sabit duran için. çocuk, hayvan çekmek çok zor. İphone 11 pro max'da çekmek çok kolayken burada cidden zor, hep bulanıklık çıkıyor karşıma, sevmedim.

12. Gece 4k çekimleri ciddi geliştirmişler bence. İphone ile kafa kafaya tutuşur, bazı yerlerde geçer ama en büyük sorunu sürekli olarak odak arıyor, odak kaybediyor, odak bulamıyor. Bu durum gündüz de oluyor, çok ama çok kötü odaklıyor. Buna güncelleme gelmiş diyorlar ama izlediğim videolarda da bahsettikleri gibi bence bu durum donanım kaynaklı yazılım değil.

Kamera'yı öve öve bitiremeyen samsung, adam gibi bir kaç güncelleme çıkarttıktan sonra satması lazımdı. HDR nerede diyorum bazen, düzgün çalışmıyor olmasına aklım ermiyor. Mi note 10 pro'da da kullandım 108 mp, orada gerçekten netti her şey ama burada değil, ne oldu, nasıl oldu, kamerası bu kadar övülen ama bu kadar sorunlu bir yazılımla çıkar anlamıyorum.

Telefon kamera dışında sorunsuz, harika bir cihaz ama kameraya ciddi optimizasyon gerekiyor, ciddi mesai!! Keşke adam gibi çıkartsaydılar, çünkü bu haliyle kamera olarak bütün rakiplerinden geride. 4k 60 kare ois çalışması lazımdı, geniş açıda 4k 30 kare hala, iphone 60 kare çekiyor, hepsinde, yani görüyorsun değil mi samsung, peki neden duruyorsun, ne bekliyorsun! adamlar kaç ay önce çıkarttı, artık ayarlara girip "30-60" ayarı yapmasak, hepsi 60 kare çekse ne olurdu?

Gönderileri ve eleştirileri okuyorum ve ben sanki başka bir telefon kullanıyorum diye hissetmeye başlıyorum.

Ben 5 Mart 2020 tarihinde, 6 Mart 2019'dan beri kullandığım S10 Plus'ı geri vererek S20 Düz kullanmaya başladım. İlk başlarda tek küçük sıkıntım şarjın erken bitmesi ve hafif bir ısınma idi. Bunu da buradan ilk izlenimler olarak zaten yazmıştım foruma.

Ancak Bugün 20 gün oldu kullanalı, şu anda en küçük bir şikayetim yok. S10 Plus a göre birçok artı yaşıyorum. Batarya oturdu artık en az 6 saat açık ekran alıyorum batarya %5'e inene kadar. Resimler çok iyi, odaklama sorunu yaşamıyorum. 30x zoom bence çok mükemmel ve yeterli. Telefonun boyutu nefis. Ne küçük ne büyük, taşıması büyük keyif S10 Plus'dan sonra.Üstüne sadece 2.300 TL vererek sahip oldum. Bu bana hiç de enayilik delilik, müsriflik gibi gelmiyor. Zengin değilim özel sektörde tek maaş ile aile geçindiriyorum. Eşim çalışmıyor 1 çocuğum var liseye gidiyor. Kendime ait arabam yok, şirket aracı kullanıyorum. Sadece oturduğumuz eve sahibiz. Ahım şahım bir maaş gelirim yok 3 asgari ücretin altında maaşım. Buna rağmen cebimden çıkan rakamı anlattığınız, abarttığınız boyutta görmüyorum. Telefon isteyebileceğim her performansı sağlıyor. Plus ya da Özellikle Ultra için konuşuyorsanız katılabilirim gereksizlik ve müsriflik yaklaşımlarınıza. Özellikle Ultra benim sahip olduğum performansın üstüne doğru dürüst bir şey koymadığı gibi bir de servet gibi bir rakam alıyor.

Bu ailede en alınmayacak model S20 düzdür yazanlar oldu. Buna kesinlikle katılmıyorum. Bence bu düşüncenin tam tersi alınacak ilk tercih olan telefondur. Son düşünülecek is Ultra. Bunları çoğu telefon fanlarının yaptığı gibi sahip olduğun telefon en iyisidir bencilliği ile yazmıyorum. Objektif olarak değerlendirip yazıyorum. Genelde en iyi teknik özellikler olan modeli kullanmaya çalışırım ama bu defa bu şekilde davransaydım asıl müsrif ben olurdum. Ölçtüm biçtim ona göre aldım ve çok memnun kaldım.

Bence bu telefon 1 sene kullandığım S10 Plusdan Çok daha akıcı, hızlı, ekran görüntüsü çok daha iyi, boyutu mükemmel, boyutuna göre şarj dayanma süresi nefis, çektiği resimler çok daha iyi, ön kamerası çok daha iyi, en önemlisi ses kalitesi ve çekim gücü mükemmel. İzmirli ve Turkcel'li olmama rağmen daha 20 gündür 1 kere bile kopma yaşamadım. S10 Plus ile günde en az 5 kere yaşıyordum ve satma kararı için bardağı bu taşırmıştı. Telefonun tasarımı çok güzel, arkadaki kamera bölümü diğer S20 üyelerine göre en zarif duranı.

Dediğim gibi daha önce S5, S7, S9, Asus Zenfone 5, A8 2018, S10 Plus kullandım ve ilk defa bir telefondan bu derece tatmin oluyorum.

Ben aynı zamanda şirket telefonu olarak İphone 6 kullandım ve halen İphone 8 ile ipad de kullanıyorum. Bana kimse Apple cihazını beğendiremez, dünyada kalan tek akıllı cihaz olsa bile para verip kullanmak istemem. İş telefonu diye mecburen sadece çağrı yapmak ve cevaplamak için kullanıyorum. Hafta sonları ve izinlerde yönlendirme yapıp taşımak bile istemiyorum evde atıp bırakıyorum bir köşeye. Tam bir Samsung fanı sayılamam, sadece güveniyorum bu markaya. Ben android fanı olarak kendimi görüyorum. O nedenle çok tavsiye alan Asus Zenfone 5 i 8 ay kadar kullandım bir ara. Vasat bir telefondu sattım, A8 2018 e geçtim onu da iki ay kullanıp S10 Plus a geçtim. S serileri beni daha çok cezbediyor. Note almayı bir gün bile düşünmem çünkü boyutları gereksiz büyük ve hantal. One Plus, Huawei, Xiaomi gibi telefonları burada bir çoğunuz övüp duruyor, Asus deneyimi sonrası hiç niyetim yok bu markalara girmem güven duymuyorum.

Bu yazıyı bu telefonları araştırıp almayı düşünenler için yazıyorum. Yukarıda bir çok forumdaş sürekli yerin dibine batırıyor bu cihazları. Bence gereksiz yere olumsuz örnek olup sizleri soğutuyorlar. Kendilerince belki haklıdırlar. Ama size samimi olarak tekrar yazıyorum bu telefon beni 7 senedir kullandığım cihazlar içinde en çok tatmin eden cihaz oldu ve inanın bir gram bile sorun yaşamıyorum. Samsung ile hiç bir bağlantım yok, ama almanızı tavsiye ediyorum (Düz S20 için ama)

Herkese sağlıklı günler dilerim.

Son ilave: Atladığım ama değinmek istediğim bir konu daha var. Snapdragon niye yok diye bu kadar dünyanın karartılıp dertli olunması ve takıntı yapılmasını da çok tasvip etmiyorum. Exynos işlemci ile kaybettiğimizi sandığımız detaylar bence o kadar küçük ki algılamak için bu kadar hassas ölçümler testler yapılan bir şey için yıllardır dertli olup enseyi karartmak doğru değil bence. Dünyada neredeyse her yerde bu işlemci olduğunu bile bile on ya da yüz binlerce kişi bu cihazları yinede alıyor. Bu konu artık kapanmalı bence.

almayın arkadaş o zaman :) niye alıyorsunuz bu kadar şikayetçiyseniz :) sayfayı da yok yere işgal etmeyin

Adam satın bile almamış alanların yerine yorum kasıo :) parasını öde al arkadaşım gel yorum kas paylaşım yap bizde bilgilenelim..

• Yarbay
    14584 Mesaj
    Iphone 11 veya 11 Pro al her turlu kafan rahat eder . Saka degil ciddi ciddi oneriyorum... Pixel 5 XL filan bekliyorum ...

Düzenleme gerekçesi: Iphone 11 Pro Max tavsiyesi çıkartılmıştır ekranı sarı ton dahil kalitesi düşük olması sebebiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 14 Şubat 2020; 7:57:50 >

cihazlar güzel de ios çöp.
    |
    |
    smart1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Samsung Galaxy S10 Plus 128gb Prizma Siyah
  • Yüzbaşı
    603 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Siigle

Acaba Türkiyede satılacak s20+ ın ram ı kaç? Bilginiz var mı
    8 ve 12 opsiyonel

Samsung kendi arayüzü düzgün çalışsın diye Ram ekliyor ve yıllardır da bu böyle. Bu arayüzün ayrıca depolama birimi dahili hafızasında da ciddi gb lar dolusu yer kaplamaktadır.

Yani net kullanılabilir ram net kullanılabilir dahili depolama net performans hayal kırıklığıdır. Ek olarak bekleme modunda su gibi akan batarya tüketimi bilhassa Exynos işlemcilerde berbattır.

Bunca yıldır Imei kayıt hakkım dolmuş olması garanti her an donanımsal teknik hizmet onarım olmaması ve biraz da eskilerdeki kampanya ile Note9 Exynos 8bGb Ram 512 gb dahili depolama birimli resmi Türkiye Samsung garantili cihaza halen sahibim ek olarak Pixel 2 XL 128 2. Cihazım olarak mevcuttur.

Demeyin tecrübe ike ios taki güncelleme ve stabil fiyatlarla ios en idealdir elbette genel olarak ele alırsak.

Eksi yanları tema desteği olmayışı arayüzü klasik ve kapalı sistemli olması. Gerçi böyle olması ile stabilize oluyor.

Ek olarak ios işlemcisi gpu su npu su ile açık ara öndedir.

Samsung Exynos 990 aslinda vasat olduğu baştan belliydi. Denk performans vermesi için Snapdragon 865 e karşı aşırı güç tüketmektir . Önceki yıllarda bu zaten vardı şimdi hertürlü olumsuzluk Exynos 990 da .

Samsung güncellemeleri aylar sonra gecikecek şekilde sunuyor rakipleri aynı ayda veya 1 ay sonrası yayınlıyor.

Samsung anlamsız birçok model çıkarttı işi çok zor.

Çift sim li gelmesi tarafımca hep dilek şikayet olarak ifade etmiştim. Çünkü Avrupa dahil Asya dahil Exynos lular çift simli yıllardır .

Bakalım şebeke problemi Note10 ve Note10 Plus takı S10 lardaki gibi devam edecek mi?

Ekran yanığı için de 3. Parti uygulama veya kullanıcı hatası olarak görecek mı Samsung Türkiye ?

Bir süre başkaları deneyimlesin sonra alınsın derim. Alacak olan da zaten 6 ayda bir veya 2 -3 ay da bir cihaz değiştirmeyi kafasına koyanların umarım objektif ve dikatli oolarak paylaşılır .

Elbette yabancı forumdakiler de anlamlı.

|
    |
    malazivore kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6087 Mesaj

Ben pro maxte sarı ekran hatası görmedim. Turkcell mağazasında inceledim.

|
    |

11 Pro ile 11 Pro Max i yan yana koy. Yaniltici olmasin diye otomatikteki hersey sabitlensin veya kapatilsin yani : TrueTone kapali .Parlaklik esit seviyede olsun ( maksimuda ) . Bir web sitesi acilir her ikisinde de ... Bakilir ve buyuk olanda SARI tonlamaya ek olarak daha cansiz parlakligi da daha da dusuk olacaktir.

Ben olayi daha cihazlar ilk geldigi gunde 2 cift cihazda 4 tanesinde aynisini tespit etmistim.

Ekran odakli olarak Iphone 11 yabana atilir da degil ekrani kaliteli ... Ekran yanmasi derdi de yok hem gercek 10 bit milyar renk destekli panel kullaniliyor. Lakin digerleri OLED liler 8 bit ve pentile ....

Apple in Samsung OLED panelleri kalitelidir lakin LG den alma olanlar da SARI tonlama vardir ve bariz hissediliyor.
    |
    |
    Onurmsq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.sammobile.com/news/google-slams-samsung-making-unnecessary-changes-linux-kernel-code/

Samsung, Lunux Kernel ine gereksiz mudaheleler ile guvenlik aciklarina maruz biraktirma ve Google tarafindan da uyarilmis. Sorun Android 9 ve 10 larda bas gosteriyor. Akabininde Samsung yama cikartarak duzeltmis olsa da Samsung un bu aliskanligina dur diyebilecek mi muamma ...

Samsung onayisz mudaheleleri yine basina bela acacak. Biz tuketiciler de farkinda varmadan cebellesecegiz sorunu
    Google dan diye bilecegiz halbuki Samsung un anlamsiz gereksiz cabalari ile Samsung vesile olmaktaymis...
    |
    |

• Yüzbaşı
    903 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    enes5441

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

11 Pro ile 11 Pro Max i yan yana koy. Yaniltici olmasin diye otomatikteki hersey sabitlensin veya kapatilsin yani : TrueTone kapali .Parlaklik esit seviyede olsun ( maksimuda ) . Bir web sitesi acilir her ikisinde de ... Bakilir ve buyuk olanda SARI tonlamaya ek olarak daha cansiz parlakligi da daha da dusuk olacaktir.

Ben olayi daha cihazlar ilk geldigi gunde 2 cift cihazda 4 tanesinde aynisini tespit etmistim.

Ekran odakli olarak Iphone 11 yabana atilir da degil ekrani kaliteli ... Ekran yanmasi derdi de yok hem gercek 10 bit milyar renk destekli panel kullaniliyor. Lakin digerleri OLED liler 8 bit ve pentile ....

Apple in Samsung OLED panelleri kalitelidir lakin LG den alma olanlar da SARI tonlama vardir ve bariz hissediliyor.
    Smart hocam en derin bilgiler sizde 10 yıldır Samsung kullanıyordum şu an iPhone 11e geçtim panelin 10 bit olduğunuz sizden öğrendim ve bu beni mutlu etti tabi s10 da ki canlılık yok ama ilginçtir geçenlerde tekrar elime aldığım da S10u aşırı renkli geldi ekran göz için çok yapay şu an 11 den aşırı memnunum özellikle batarya ve stabilite’ den

• Yarbay
    14584 Mesaj

Samsung Android oncesi Symbian hatta Symbian oncesi akilsiz donemlerde de kullanmis biri olarak : Samsung donanimsal ekranlari da albenili olarka ustun urunler cikartsa da o donanimin hakkini verece yazilimsal destek planli eskitme ile sekteye ugratilmaktadir. Halen de ayni ... Rakipleri 3 yil guncelleme veriyor. Samsung anca 2 yil o da amiral gemi modellerine ...

10 bit olayi LG G6 da gorduk ( gerci ekrani RGBW idi bir tur LCD in pentile ekranlisi ) . Sonrasinda ise Sony 4K ekranlari telefonlara getirdi ... 4K HDR ama FRC li 10 bit ( 8+2 FRC ) ile ilk gecen yil Sony Xperia 1 de gorduk . Lakin Turkiye'de Sony yok malum bilinmez oldu bu kaliteli ekranlilar ...

Samsung inatla 1440P de dursun ustelik ekrani buyutuluyor ama ekran 1440P in uzatilmasindan ote de degil! . Ne de ekrani hic olmazsa FRC li de olsa Sony OLED ler gibi degil... Japan Display in ana ureticilerinden destekleyenlerinden Sony in ilk kendi mobil cihazlarinda kullanmasi da sasirtici olmadi ... Ama Displaymate vs ile Samsung parayi basiyor en iyisi kendileri algisi olustu. Seri uretimde de Samsung lider sonrasi LG OLED te Apple da aliyor telefonlari icin..

Gerci Apple Japan Display i tamamen satin alma cabalarina gecen aylarda baslamisti ...

Apple sanirim ilk 10 bit lik paneli yaklasik 3 yil once Ipad Pro 10.5 te gecmisti. Elimdeki tabletlerden biri de Ipad Pro 10.5 LTE 256 modeli . Ekran kalitesi bariz ustun ...

Elbette tam siyahlari gostermiyor diye de OLED/AMOLED ustun goreceli olsa da genel manada OLED/AMOLED geridedir sorunlari boldur. Ozellikle kullanima bagli ekran kalitesi zamanla dusmektedir oyle yillar sonra degil birkac ayda OLED/AMOLED ekran yaniklari olusmaktadir ...
    |
    |
    enes5441 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1314 Mesaj
    Arkadaslar Samsung S20 ve S20+'da ne farklar var ekran büyüklügü haric? S20'de 8GB Ram mi yoksa 12 mi var? Her yerde baska bisey yaziyor.

Güncelleme alıp almaması beni çok ilgilendirmiyor açıkçası. Bir cihaz ile günlük işlerimi görebiliyor muyum ona bakıyorum ben. S7 edge ile yapabildiğim işlerimi iphone 8 ile yapamıyorum, aynı işletim sistemine sahip 11 pro max'te alsam yapamayacam.

Ekran yanığı kronik sorun samsungta. 5 defa ücretsiz değiştirttim ekranımla bataryamı, garanti kapsamı içindeyken hiç birşey sormadan değişiyorlar.

Şarja gelince iphoneu kullanmayınca şarjı gitmiyor evet ama kullaınca samsunga göre çok daha hızlı gidiyor. Bir tek note 10 serisi beni hayal kırıklığına uğrattı aşrj konusunda appledan geride kaldı.

Model sayısına gelince samsungun saçmaladığını düşünüyorum bende. Bir alt segment bir orta segment model, bir de üst segmentte s ve note serisi çıkmalıydı. Bunlarda düz ve plus versiyon olarak 2 adet olmalıydı. 3 tane üst seviye telefon olması çok saçma geliyor bana.
    |
    |

• Yarbay
    14584 Mesaj

Amoled yaniginda sorumlusu 3. parti uygulamalari yukleyen bizlerin sucuymus . Servisler biraz da kitleme derdinde. Bilinci iseniz sansiniz vardir. Ama baska bir uygulamanin ekran goruntusu ile ekranda yanik varsa Samsung affetmiyor. Samsung Turkiye icin boyle "imis"...
    |
    |

Bende ilk olduğunda klavyenin izi çıkmıştı. Ondan sonrakiler yok denecek gibiydi. Birinde şarj yüzde işareti diğerlerinde ise ufacık bir nokta vardı. Hepsinde nasıl oldu vb. birşey demeden değiştirmiştim. Servisten servise de değişiyor demekki.
    |
    |

Klavye ve sarj yuzdesi filan bunlar Samsung kendi uygulamalari ve arayuzu olunca kabul ediyorlar demistim zaten. Sorun soyle : Baska uygulamalardan olusan yani 3. parti uygulamalardaki yani Samsung ile gelen 3. parti uygulamalar dahil degil ( Google uygulamalari gibi ... ) ve garanti disi birakiyorlar.

Samsung sunu demek istiyor. Marketten Samsung Marketindne birsey indirmeyin ... Olay budur ...
    |
    |

11 ile 11 pro maxi yanyana koyup test ettim. parlaklık maksimumda truetone kapalı şekilde. pro max hem daha çok parlaklık verdi. hem daha keskin yazılar verdi. hem daha beyaz renkler verdi. turkcellde karşılaştırdım. bilmiyorum panelde neydi ama samsung olabilir belki de
    |
    |
    Samsungdan bi halt olmaz cok ciddiyim ! Aldanmayın siz bu adamlara. Her yıl aynı hikaye. S6 hariç hiçbir cihaza düzgün sürüm veremediler. 3 yìldìr el bebek gùncellemeye korktuğum j7 2016 telefonumu crackberry forumundaki bb10 launcher apk sındaki trojan yùzùnden güncellemek zorunda kaldìm. Root etmek ya da güncellemek gerekiyordu. Ama hic beğenmedim!! Huawei in yanında bk bile olamaz samsung. Wipe data reset atınca akması gereken telefon kastı!? Sıfırlanan telefon neden kasar abicim ?

Orijinalden alıntı: Aykutasil

8 ve 12 opsiyonel

Alıntıları Göster
    Alırken 12 gb olan diye bi seçenek göremedim ben

..

Samsung Galaxy S10 Plus 128gb Prizma Siyah
  • Yüzbaşı
    903 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    enes5441

Konu bile ölü doğmuş

Mobilya Takımları
kolayoto.com
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.