Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Parmak izi eklenilen kısımda aynı parmağı 2 kere ekleyeceksiniz

• s20 Plus tan düz s21 e değişim kampanyası ile geçmek mantıklı mı sizce?.Yanında ön siparişe özel buds live kulaklık hediye

• parmak izi 2 olarak mı ekleyeceğiz _

• propilen P kullanıcısına yanıt

evet hocam

• 55525534 5 kullanıcısına yanıt

Uyuyup kalktiktan sonra bu etki geciyor bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Killing Road

Uyuyup kalktiktan sonra bu etki geciyor bence.

Suan biraz daha alistim:)

• bluefour B kullanıcısına yanıt

Benim de başıma geldi. ''info@samsungwa.com.tr'''ye yazdım 1-2 gün içinde hesabıma tanımladılar.

• 4 tane parmak izi kaydetme hakkiniz var. Ben baş parmaklarimin ikisini de ikişer kere kaydettim ve 4 hakkimi öyle doldurdum. Parmağınızı tanitirken her tanitma sonrası dondürerek tanitin. Tanitirken sabit duracak ama parmağı kaldirip tekrar yerlestirirken döndüre döndüre yapin. Parmağın farkli farkli fotoğraflarini cektigini dusunun ve siz ekran kilidini acarken parmaginizi koydugunuzda o fotograflarla eşleşince açıyor o yüzden farkli farkli kaydederseniz daha hizlanir.

• oguzdmrkrn kullanıcısına yanıt

Mantıksız bir durum olur. S21 de 2k ekran yok. İşlemci evet daha iyi ancak 4000 mah pil var. S21 5000 mah olsaydı mantıklı olabilirdi. Günlük kullanımda s20 plus dan s21 e geçmek mantıklı değil. S21 ailesinde s21 ultra iyi telefon. Bence 1-2 ay içinde ortalama 1500-2000 TL fiyatları düşer. S21 ultra 13000 seviyelerine s21 plus 10 bin s21 8 bin seviyelerine geriler. Dövizin bu kadar düşmeye başladığı bir durumda bu fiyatlar düşecektir. Bu fiyatlara satamazlar. S20 plus üstüne 3 bin TL s21 al mantıksız. S21 ile s21 plus arasında neredeyse hiç fark olmamasına rağmen 4 bin TL fark çok saçma olmuş. S20 plustan s21 e geçmek çok saçma olur. Fiyatlar s21 8499 s21 plus 9999 s21 ultra 12999 olsaydı çok daha alınabilir olurdu. S20 plustan bence imkanınız varsa s21 ultraya geçin. Ancak şimdi değil 3-4 ay bekleyin fiyat iyice düşsün. Ayrıca s20 plus ile s21 in kameraları arasında da bir fark yok gibi. Yazılımsal iyileştirmeler var daha çok ki bu iyileştirmeler s20 ailesine de gelecek. Ben s10 dan s20 ye geçmiştim geçen yıl ancak şunu gördüm ki amiral gemisi bir telefon en az 2 sene kullanılmalı. Çünkü bir yıl sonraki telefonda tasarım ve yüzde 10-30 arası işlemci iyileşmesi dışında bir gelişme ya da değişim olmuyor. Bırakın değişimi samsung s20 serisi ile özellik kırpmaya başladı. S10 daki nabız ve spo2 ölceri kaldırdı. S21 de 2k ekranı sadece ultra modeliyle sınırlandırdı. Ayrıca şarj aleti ve kulaklığı kaldırdı.

• tugsay T kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Cevaba teşekkür ederim. Bir de şarjı hızlı tükeniyor gibi. Bunun bir önlemi var mı? Ben ister istemez eski telefonumla kıyaslıyorumda. Mate 10 pro 4000mah kullanıyordu. 1 yıla rağmen 1 günü rahat götürüyordu. Daha az kullanıma bu telefon biraz daha tükeniyor gibi. Ki bildiğim kadarıyla bunda 4500 mah batarya var.
  • Arkadaşlar merhaba. S21'i fiyatı dolayısıyla şuan almam imkansız ve mantıksız. Bende rotayı daha önceden de düşündüğüm S20'yi çevirdim. Şuanda da fiyat Vatan'da 5.849 TL olarak görünüyor. Sizce tercih etmek mantıklı mı? Kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Ayrıca Plus modeli içinde yorum yaparsanız sevinirim. 6900 gibi bir fiyatla o da alınabiliyorken aradaki farka değer mi? Yorumlarınıza göre tercihi yapıp, sipariş edeceğim. Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PolpoX61 -- 16 Ocak 2021; 11:13:10 >
  • PolpoX61 kullanıcısına yanıt

2 aydır düz S20 kullanıyorum. Her şeyinden oldukça memnunum. Gerek pil, gerek performans, gerek kameraları. Android 11'den sonra daha da stabilleşti diyebilirim. Plus modelle arasında 500 mah pil, 0.5 inç ekran büyüklüğü farkı ve tof kamera farkı var. 1000 liralık farka değmez bence.

Anlık pil performansım da bu şekilde. Gece 9 saatte %2 pil harcıyor ortalama.

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• Teşekkürler... Pil süresi gayet iyi görünüyor.

• PolpoX61 kullanıcısına yanıt

Evet, exynos işlemcili bir cihaza göre iyi gidiyor pili şimdilik. Bütün gün oyun oynasam bile 6 saatten aşağı ekran süresi vermiyor pek.

• Bu arada s20+ ile s21+ ile samsung takas etse kesinlikle etmem. Hem fh hem düz ekran. İnşallah s22 çıkana kadar bir sorun yaşatmaz. Bana ki huawei yönelmeyeyim

• Vatan nilgisayda s20 5850ye düşmüş. S21 nedeniyle heralde. Kaçırmayayım diyorum , sizce ne yapmalıyım ?

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]
  • servet51 S kullanıcısına yanıt
    Ben ultra kullanıyorum... arkadaşım 2 gün önce vatandan bu şekilde s20 aldı çok memnun... stok bitiriyorlar gerisi gelmeyecek... s20 kaçmaz bence...
  • Android 11 sonrası dbt csc değişimi aynı şekilde oluyor mu acaba google Phone uygulaması ile
  • brave353 kullanıcısına yanıt

Hiç denemedim hocam

• 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.