Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ediyorum. Anladığım kadarıyla önemsenecek bir problem yok. Pili biraz az biraz fazla harcamasi çok önemli değil benim için. 15 dakika taksam şarja fazla bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugsay T kullanıcısına yanıt
    Ben bugün yükledim... Çok stabil geldi bana... 😊👍
  • brave353 kullanıcısına yanıt

Temiz yuklemelerde bana her sürüm öyle geliyor 😊

Hala güncelleyemediler benim cihazi, sıkıldım, android 11 son sürümü yükleyip yine çift telefon devam edicem. Android 10'a dönüşü kapattılar mı biliyormusunuz?

• s21 deki saçma pahalı fiyat ve kısılmış özelliklerden sonra s20 almaya karar verdim vatandan ondada gri renk bitmiş şans yok

• tugsay T kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulum yapmadım son güncellemeyi flaşladım 😊

Kapanmadı diye biliyorum...
  • S21 serisinin yüksek fiyatı nedeni ile ben de s20 serisine yönelip vatandan sipariş geçtim.Küçük boyutlu telefon seven birisi olarak ne yazık ki fazla alternatif yok zaten android dünyasında.Son 3 senedir LG G6 kullanıyorum form faktörü olarak çok memnunum cihazdan.Biraz kılıf araştırması yaptım ama net bir sonuca varamadım gibi, samsung un kvadrat serisi çok hoşuma gitti aranızda kullanan arkadaşlar var mıdır acaba ? İnternette hep plus modeli için link bulabildim düz model için stok yok sanırım.

• Arkadaşlar güç tasarrufu modunda kullanmanin bir artısı varmi şarj konusunda. Yani açık kalmalımı ne kadar fark eder. Ve herhangi bir takilma yavaşlık yaşatırmı.

• 55525534 5 kullanıcısına yanıt

ben sürekli açık olarak kullanıyorum 120 hz ile birlikte. herhangi bir kasma yok.

• akgulcemal A kullanıcısına yanıt

Düz S20 alacaksanız linkteki kılıfı önerebilirim. Ne çok ince, ne de çok kalın bir yapıda. Spigen'in kılıfını kullanmayı bıraktım bu kılıfa geçince  

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-s20-kilif-karbon-desen-tam-koruma-silikon-P417368787

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Biraz daha üstüne katın iPhone 11 alın.Geleceğe yatırım yapmış olursunuz.

Merak etme burada kontrast oranı 1400:1 olan leş LCD ekranlı takoz iPhone 11 çöpüne kimse para vermez. O mevzu eskide kaldı. Artık iPhone'un balon olduğunu herkes biliyor. Bu yüzden ikinci elleri çok para etmiyor artık. Apple'ın kazıklayacağı adam bu konuda bulunmaz.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Samsung bitmiş artık.

Samsung'un bittiği falan yok. Yeniden doğuyor. Asıl biten Apple.

• herkese iyi aksamlar. pazartesi gunu s20 cihazim gelecek ve araniza katilacagim insallah. Eskiden Android kullanirdim ancak uzun suredir Apple'da oldugumdan unutmusum bazi seyleri. Yazilim konulariyla ilgili ufak sorularim var. Destek olabilirseniz cok sevinrim. burada sanirim cogunluk DBT Almanya surumunu kullaniyor. Cihazi alinca Odin ile direk DBT son romu yuklemek yeterli oluyor mu? yoksa OTA updateleri almaya devam etmek icin once telefonun csc si mi degistirilmeli? Konu hakkinda bilgisi olan bir arkadasim kisaca bilgi verebilir mi rica etsem? Tesekkurler

• TwinPowerTurbo T kullanıcısına yanıt
    Hayal dünyanda yaşamaya devam et.
  • TwinPowerTurbo T kullanıcısına yanıt
    İkinci elleri çok para etmiyor cümlenden sonra pek bir şey yazmaya gerek yok.Çünkü ciddiye alınacak tarafın yok.
  • gfbmert kullanıcısına yanıt

DBT kullanılmasının sebebi, güncellemeyi ilk alan csclerden biri olması. OTA'dan güncelleme alabilmek için önce csc DBT'ye çevrilmeli, zaten ondan sonra kendisi otomatikman en son sürüm DBT yazılımını kuruyor.

• borabd kullanıcısına yanıt

Bende s21 beklerken aşırı fiyatından dolayı s20 ye yöneldim.

Teknosada da şuan indirimde.

alacaksanız kaçırmayın derim.

• https://www.amazon.com.tr/dp/B084PTGSD6?m=A1UNQM1SR2CHM

Dip fiyat arkadaşlar, Exynos ısınsa bile en kötü iade etme hakkınız var Amazon sattığı için. Teknosa ve Vatan`ı tercih etmeyin, iadede sorun çıkarma imkanları oluyor.

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Daha da düşer o fiyat.5000 lira altına filan.
  • Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt

Ben 6 ay kadar sonra o fiyata düşeceğini düşünüyorum hocam, S10`da öyle olmuştu.

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.