Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

🤪

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S21i gordukten sonra s20 ultra almak daha mantikli gelmeye basladi
    Tabi s21 islemcide cok afaki bir is yapmadiysa
    S20 ultra kullanip memnun olmayan varmi arkadaslar
    9000e bulunabiliyor arada kampanyayla

• İyi forumlar herkese. iPhone SE 2020 yi elden çıkardım. S21 tanıtıldı çok umduğumu bulamadım. Düz S20 kullanıcılarına sormak istediğim şu anda batarya ve ısınma ne durumda? Fiyat düşmüşken almayı düşünüyorum. S20 uzun zamandır takip ettiğim bir model. Isınma sorunu ve pil performansı dışında bir şikayet duymadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Özellikle ısınma ve pille ilgili objektif yorumlara açığım. Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] 

• TwinPowerTurbo T kullanıcısına yanıt

Isınma sorunu asla yok. Pil de 5.5 saat ortalama ekran süresi veriyor ama biraz daha fazla olsa iyi olurdu . Cihazdan çok memnunum, tavsiye ederim.

• Vural460 V kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkürler. Android 11 ile ısınma sorunun önemli ölçüde azaldığı söylenmişti. Doğrusu belli bir dereceye kadar ısınma makul karşılanır. Isınmıyor dedikleri Apple A13 işlemci ısınıyordu benim cihazımda ama makul bir ısınmaydı. Sizin pil kullanım senaryonuz nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: TwinPowerTurbo

İyi forumlar herkese. iPhone SE 2020 yi elden çıkardım. S21 tanıtıldı çok umduğumu bulamadım. Düz S20 kullanıcılarına sormak istediğim şu anda batarya ve ısınma ne durumda? Fiyat düşmüşken almayı düşünüyorum. S20 uzun zamandır takip ettiğim bir model. Isınma sorunu ve pil performansı dışında bir şikayet duymadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Özellikle ısınma ve pille ilgili objektif yorumlara açığım.  

S20 ultra snapdragon kullanıyorum telefondan gayet memnunum Türkçe dil sorunu var telefon yarı Türkçe yarı ingilizce günlük 8 saat ekran süresi var ortalama root işleri felan iyice zorlaşmış bu açıdan çok güvenli gibi exynos modellerini bilmiyorum

• S20 tekrardan 5849 TL Vatan`da. Sabah 06.00`ya kadar.

Android 11 güncellemesinden çok önce, Eylül ayı güncellemesi ile ısınma sorunu bitmişti hocam. Ben PUBG mobile oynuyorum onda bile ılıklık hissediyorum öyle fazla bir ısınma olmuyor. Tarayıcı, Youtube, Twitch, instagram gibi günlük kullandığım uygulamalarda da ısınma hissetmiyorum. Günlük kullanım olarak wifi ve mobil veri kullanımı karışık, wqhd+ çözünürlük 60 hz ekran ayarlarinda, biraz da oyun oynayarak size belirttiğim sürelere ulaşabiliyorum. Telefonu aldığınız zaman kurulum esnasında telefon bariz ısınıyor, birkaç gün içerisinde ısınma ve batarya tüketimi yerine oturuyor.

• Ben düz s20 kullanıyorum 2 aydır. Ne yaparsam yapayım pil her türlü 1 günü kurtarıyor. Bu görüntüde de neredeyse 2.5 saat moba oyunu oynadım, ona rağmen 6 saat ekran sürem vardı. %100 ile 90 arası biraz hızlı gidiyor fakat %30'dan sonra çok tutumlu davranıyor cihaz güç tasarrufuyla 120 hz kullanıyorum bu arada.

Isınma sorunu yok diyebilirim. Sadece arka arkaya sürekli fotoğraf çekerken biraz ısınma oluyor ki bu da sürekli yapılacak bir işlem değil nihayetinde.

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Ben s21in 2-3 aya 8 bin bandına gelirse alınabilir olacağını düşünüyorum. S20 de iyi hatta s21 den iyi 1-2 özelliği var ama s21 de özellikle yeni exynos çok beğeniliyor eğer vatan indirimimden S20 yi 5800 e alirsaniz kaçirmayin ama 7 bin tl falan bence s20 ye vermeyin çünkü s21 düşecek. S21 de 5G de var S20 Tr cihazlarında var mı yok mu belli değil. Dolar hesabi olarak S20 ve S21in fiyatlari ayni diye biliyorum. Bende S20 var biraz ısınıyor yani rahatsiz oluyorum biraz ne yalan söyleyeyim ama telefonu sıfırlayamadım android 11 den beri sıfırlarsam daha az ısınacağından eminim çünku ilk aldığımızda yanıyordu resmen güncellemelerle çok düzelttiler S20 serisini tabiki yine son tercih sizin.
    Edit:Pil konusunda S21 belki daha iyidir ama S20 1 günü çıkarıyor ve bence gayet başarılı bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nokia-3310 -- 14 Ocak 2021; 21:21:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vural460

Android 11 güncellemesinden çok önce, Eylül ayı güncellemesi ile ısınma sorunu bitmişti hocam. Ben PUBG mobile oynuyorum onda bile ılıklık hissediyorum öyle fazla bir ısınma olmuyor. Tarayıcı, Youtube, Twitch, instagram gibi günlük kullandığım uygulamalarda da ısınma hissetmiyorum. Günlük kullanım olarak wifi ve mobil veri kullanımı karışık, wqhd+ çözünürlük 60 hz ekran ayarlarinda, biraz da oyun oynayarak size belirttiğim sürelere ulaşabiliyorum. Telefonu aldığınız zaman kurulum esnasında telefon bariz ısınıyor, birkaç gün içerisinde ısınma ve batarya tüketimi yerine oturuyor.

Tekrar teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Ben düz s20 kullanıyorum 2 aydır. Ne yaparsam yapayım pil her türlü 1 günü kurtarıyor. Bu görüntüde de neredeyse 2.5 saat moba oyunu oynadım, ona rağmen 6 saat ekran sürem vardı. %100 ile 90 arası biraz hızlı gidiyor fakat %30'dan sonra çok tutumlu davranıyor cihaz güç tasarrufuyla 120 hz kullanıyorum bu arada.

Isınma sorunu yok diyebilirim. Sadece arka arkaya sürekli fotoğraf çekerken biraz ısınma oluyor ki bu da sürekli yapılacak bir işlem değil nihayetinde.

Kurtulduğum iPhone SE 2020 de öyleydi. Kamerada 3 dakikadan fazla zaman geçirince işlemcinin olduğu yer hatırı sayılır biçimde ısınıyordu.

O zaman problem yok hocam. Gönül rahatlığıyla önerebilirim s20'yi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nokia-3310

Ben s21in 2-3 aya 8 bin bandına gelirse alınabilir olacağını düşünüyorum. S20 de iyi hatta s21 den iyi 1-2 özelliği var ama s21 de özellikle yeni exynos çok beğeniliyor eğer vatan indirimimden S20 yi 5800 e alirsaniz kaçirmayin ama 7 bin tl falan bence s20 ye vermeyin çünkü s21 düşecek. S21 de 5G de var S20 Tr cihazlarında var mı yok mu belli değil. Dolar hesabi olarak S20 ve S21in fiyatlari ayni diye biliyorum. Bende S20 var biraz ısınıyor yani rahatsiz oluyorum biraz ne yalan söyleyeyim ama telefonu sıfırlayamadım android 11 den beri sıfırlarsam daha az ısınacağından eminim çünku ilk aldığımızda yanıyordu resmen güncellemelerle çok düzelttiler S20 serisini tabiki yine son tercih sizin.
    Edit:Pil konusunda S21 belki daha iyidir ama S20 1 günü çıkarıyor ve bence gayet başarılı bir cihaz.

Hocam teşekkürler yorumunuz için. Ben bir daha microSD girişi olmayan cihaz almam. Galaxy Note5'te o hatayı yaptım. Yokluğu rahatsız etmedi beni ama varlığı da ayrı bir pratiklik. S21 microSD ve Buds Pro ile gelseydi şu anda sipariş geçerdim ama olmadı işte.

• Sadece 5000 tl farkla fhd düz ekranlı. Aynı kameralara sahip amiral gemisi istermisiniz:)) s21 serisi tamamen şaka olmuş. Ama ben gülmedim samsung kendine gel. S22 ye beklemeye devam.

• Fiyatlar saçma katılıyorum 1 ay içinde düşürmek zorunda kalır samsung. Satış adetleri bekleneni vermeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: TwinPowerTurbo

Hocam teşekkürler yorumunuz için. Ben bir daha microSD girişi olmayan cihaz almam. Galaxy Note5'te o hatayı yaptım. Yokluğu rahatsız etmedi beni ama varlığı da ayrı bir pratiklik. S21 microSD ve Buds Pro ile gelseydi şu anda sipariş geçerdim ama olmadı işte.

Alıntıları Göster

Ya senin farklılık yarattığın bir alan Micro Sd. Onu neden çıkartıyorsun, ne akla hizmet yapıyorsun.. Onların derdi Microsoft ile Onedrive anlaşması yaptılar galeri bölümünde, ordan paket aldırmaktır, onun üzerine bir anlaşma yapılmıştır kesin, Apple'ın Icloud dan ettiği kar gibi. Çin liler içeri ajan soksa ancak bu kadar kötü cihazlar çıkartılabilirdi. Hem özellik olarak tatminkar değiller, hem fiyatları yüksek (en azından bizim ülkede) Geçen seneki S serisi yerine bunları alalım diyeceğim hiçbirşey göremiyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 14 Ocak 2021; 23:47:40 >

Hocam, bende de se2020 var satamadim bir türlü siz kaçtan verdiniz. Benimki 128 lik

• Arkadaslar,120hz ile 4 dakikada yüzde 1 sarj gidiyor.Normal midir?
  • 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.