Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (1791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
35.985
Cevap
432
Favori
2.246.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17891790179117921793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Bence mantıklı olmaz. S23 alırsanız mantıklı fakat exynos s23 fe hem ısınıyor hem batarya da memnun etmiyor. Ben değişmezdim açıkçası.
  • bilid B kullanıcısına yanıt
    Ya ben telefonu geçen sene aldım zannediyorum, 30 Mart 2022de almışım 2 sene olmuş oha :)

Ben de soracaktım seneye benim de garanti dolacak, batarya değişimi için nasıl başvuruyorsunuz diye.

Neredeyse aldığım ilk zamandan beri %85 sınırında şarj ediyorum telefonu, herhalde o yüzden ki hala memnunum performansından, biraz düştü ama yine de günü çıkarıyor çok aşırı bir yoğunlukta kullanmazsam.

Benim de 5 güne doluyor o zaman garantisi, ne tavsiye edersiniz ben de pil değişimi istesem mi acaba? Tavsiye ederseniz herhangi bir sorun yokken salt batarya değişimi istiyorum mu demeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyksl -- 25 Mart 2024; 20:22:21 >
  • hyksl H kullanıcısına yanıt

Aynı şekilde bende sizin gibi geçen sene aldım sanıyordum 5.ayda 2 sene oluyormuş   direk batarya performansından memnun değilim az gidiyor demek yeterliymiş sanırım

• Mixmaster kullanıcısına yanıt
    Ya burada bahsedilmese haberim bile olmayacaktı 5 gün kalmış. Konyadayım burada Samsung telefon servisi de yokmuş, kargoyla Ankaraya göndermem gerekiyor, gidecek gelecek.. Tam da araba almayı düşünüyordum telefonsuz da kalamayacağım. Batarya değişimi de yaptıramayacağım ya şansa bak...
  • Hayalci kullanıcısına yanıt

Hocam önerilerin çok teşekkürler, kablosuz mouse alıcısı da bağlayınca sanki ekran gidip gelmeye başladı. Güç yetersiz mi kalıyor? 55 watt için güç adaptörü de önerebilir misin sana zahmet?

Başarı için de güzel şeyler söylemişler. Yapamazlarsa birdaha veririz en kötü hocam ne yapalım :)
    Memnun değilim değil de bataryanın şarjı hızlı boşalmaya başladı demek daha doğru ve isabetli olacaktır diye düşünüyorum. 2-3 içinde götüreceğim, dileyen olursa konu hakkında geribildirim yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilid -- 26 Mart 2024; 0:7:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinchr

Hocam önerilerin çok teşekkürler, kablosuz mouse alıcısı da bağlayınca sanki ekran gidip gelmeye başladı. Güç yetersiz mi kalıyor? 55 watt için güç adaptörü de önerebilir misin sana zahmet?

Selam. bunu kullanıyorum, 1 saat 10dakikada dolduruyor telimi, 64 tlye almıştım indirimle, şimdi uçtu fiyatı, tabi yine hakediyor fiyatını. Aynı anda 2 cihazı hızlı şarj ediyor. İlk mesajımda belirttim en az 25w şarj ile kullanman gerek, mause ve diğer bileşenler tanımaz yada yavaş çalışır.

IPhone Samsung için 55W USB şarj tipi C hızlı şarj Xiaomi Huawei USB C cep telefonu şarj PD hızlı şarj adaptörü - AliExpress

• Mart güncellemesini yapıp sorun yaşayan var mı? Ben yaptıktan sonra Outlook'tan bildirim almamaya başladım, zamanlayıcı ses çalmıyor direkt eksiye düşmeye başlıyor. Bunlar sadece şimdilik fark ettiklerim. Üstelik kurulumdan sonra wipe cache partition, repair apps yapıp app booster ile uygulamaları optimize de etmiştim. Mart güncellemesini hala kurmayan varsa aranızda önermiyorum kesinlikle.
  • jcb7 J kullanıcısına yanıt
    Zamanlayıcı süre dolunca sesli uyarı veriyor hocam bende. Outlook'u kullanmamaktayım bilemeyeceğim

Zamanlayıcı hem ekran açılıyor hem sesli uyarı veriyor. Outlook ta sorunsuz.

• En son güvenlik guncellemesini ne zaman alacağız?
  • dinchr D kullanıcısına yanıt

Ben 15 Ağustos 2022 de bunu almıştım.

Hala kullanıyorum. Gayet iyi.

type-c kablo ile süper hızlı şarj, type-a kablo ile hızlı şarj yapıyor.

aliexpress.com
    255.45TRY 26% OFF|Süper şarj USB C tipi kablo QC3.0 65W PD hızlı şarj için Huawei P50 P40 iphone 13 12 Apple iPad samsung S21 S22 Xiaomi 11 12|Cep Telefonu Şarj Cihazları| - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/1005003706277852.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.10.38763d120gd9Y4&gatewayAdapt=glo2tur
  • carpediem86 C kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Ekim diye biliyorum hocam.
    Güncellemeyi yaptım ama herhangi bir sorun yaşamadım. Outlook'tan bildirim de geliyor.
  • Merhaba,

Telefonu servise vermeden yedekleme yapmak istiyorum. Rootlu olmadığı için full backup ya da imajını almanın bir yolu yok sanırım. Program kayıpları olmadan yedekleme yapmak mümkün mü? rootsuz şuanki haliyle en kayıpsız yedekleme hangi program ile yapılır?

Teşekkürler

• bilid B kullanıcısına yanıt

Programa gerke yok telefonun ayarlar kısmına yedekle yazan çıkan seçenek ile tüm uygulama, ayarve dosyalarınızi isterseniz bir bilgisayara isterseniz bir hafıza kartına isterseniz de takacağınız bir usb belleğe yedekleyebilirsiniz.

• Samsung veya google klavyede silme tusu bazen calismiyor arkadaslar.Bu durum basiniza geldimi ? Bir yazi yazarken bazen yanlis yazdigimda silme tusuna basiyor ama algilamiyor.Her zaman degilde ara sira yapiyor bu durumu.
  • Öner kullanıcısına yanıt
    Hocam üründen memnunsunuz anladığım kadarıyla. Ben de alacaktım fakat yorumlarda Samsung'da hızlı şarj yapmıyor diyen olmuş tereddütte kaldım...
  • hyksl H kullanıcısına yanıt

Memnun olmasına gayet memnunum.

Telefon 25w şarj desteklediği için cihaz da 25w ile şarj ediyor haliyle.

Aynı anda hem typc-a kablo hem type-c kablo ile iki telefonu şarj edebiliyorsunuz.

Ancak böyle durumda öncelik type-a girişinde oluyor.

• 
Sayfa: önceki 17891790179117921793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.