Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (1789. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.014
Cevap
429
Favori
2.249.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17871788178917901791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eline sağlık üstad, yükledik hemen. Tavsiye için teşekkürler.

• Telefonun arka kapağı kendiliğinden açılmaya başladı. Nasıl onarabilirim ? Servise mi götürmek gerekir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende bu aralar senkronizasyon otomatik açılıyor. Normalde ben kağalı kullanıyorum 2 yıldır ama 1 haftadır kendi kendine açılıyor. Ben kapatıyorum 3-5 dakika sonra kendi aktif oluyor sebebi nedir aceba bilen varmı?

• ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Ben sorun yaşamıyorum hocam. Şarjda kendi kendine açılıyor,çekince otomatik kapanıyor. Kafam rahat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • speederly kullanıcısına yanıt
    Garantiniz devam ediyorsa servise uğrayın. Isı zamanla yapıştırıcıyı eritiyor

• Uzun zamandır ekran süresi atmıyorum bi atalım dedim :)

120hz güç tasarrufu ile birlikte galaxy max hz uygulaması ile aktif.

Full wifi saat 17 ye kadar normal yüzde 80 üzerinde parlaklık. 17 den sonra karanlık mod parlaklık yüzde 40

Android 13 tüm güncellemeleri yapılı şekilde.
    Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 19 Mart 2024; 20:26:56 >

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    7 saat ekran süresi şu son güncellemelerden sonra mümkün degil ben sadece whatsapp ve YouTube kullandığım halde full wifi olarak kullanıyorum ona ragmen 6.5 saati zor görüyorum herşey kapalı 60hz ekran güç tasarrufu cpu sınırlama aod kapalı 6 saat alıyorum siz nasıl bu süreyi alıyorsunuz anlamadım ve telefonu alalı 5 ay oldu pil yeni yani

• Abdullah.blt4345 A kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Düzenli olarak wipe cache clear yapıyorum ayrıca bir başlık vardı oradan adb ile gereksiz tüm yazılımları kaldırdım ağustos 2023 te aldım bende.

Buna ek olarak bende güç tasarrufu ile birlikte 120 hz açık güç tasarrufu ile birlikte çok fark ediyor bunun için galaxy max hz uygulamasını öneririm.

güç tasarrufu ile 120hz çalışmıyor birlikte nasıl mümkün ?

• crashris kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Galaxy max hz uygulamasını araştırın

var kurulu güç tasarrufu açıkken 120hz olmuyor güç tasarrufu kapalı iken 60hz ve 120hz arası geçi yapıyor o kesnlikle samsung müsade etmiyor siz nasıl ayarladınız

Hocam Merhabalar

Daha önce yazmıştım burada.

Oyun güçlendirici yöntemi. Öncelikle Game Booster ayarlarını açın ve "Dokunma koruması sırasında güçten tasarruf edin" seçeneğinin açık olduğundan VE "Kısayol çubuğu"nun açık olduğundan VEYA "Kayan kısayol"un Dokunma Koruması olarak ayarlandığından emin olun. Adımlar şunlardır: 1. Güç tasarrufu modundayken Uyarlanabilir Modu seçin 2. Herhangi bir oyunu açın (tercihen oyun başlatıcıdan) 3. Kayan kısayol çubuğundaki dokunmatik koruma düğmesine (kilit simgesi) basın ve ekranın kararmasını bekleyin ( "Kilidi açmak için kilit simgesini sürükleyin" metni kaybolacaktır) 4. Ekrana dokunun ve kilidi açın

• Abdullah.blt4345 A kullanıcısına yanıt
    Hocam andorid arabanın iskeleti gibi düşünülebilir. Nasıl modifiye edersen öyle olur. İos gibi düz ve tüm kullanıcılara aynı performansı veren bir sistem değil. Arkadaşın aldığı süreler anormal. Bu seviyeleri görüyor s20 fe. Önemli olan kullanıcının da telefonu ona göre kullanıyor olabilmesi. Forumlarda dönen bilgileri takip edin. Özellikle pil sorunu çeken cihazlar için güzel tavsiyeler veriliyor 👍

tamam şimdi oldu hocam çok sağol daha önce booster ayarları açılmıyor şimdi müthiş Allah razı olsun süper oldu valla bakalım şimdi tadına. yeniden başlatmalar gidiyor mu ayarlar ?

Hocam Merhabalar

Gidiyor ama çok basit ben her seferinde alışkanlık haline getirdim :)

her oyuna girişte bi kilit kapat açsak yetiyor galiba diğer ayarlar yapılı zaten ben de

Hocam Merhabalar

Evet yetiyor.

• Hayalci kullanıcısına yanıt
    Performans konusunda hiçbir sıkıntısı yok ama mesela Instagram'da efektli video mu atacaksınız ses geriden geliyor bu tür optimizasyon sorunları var yoksa bu işlemci yabana atılacak Bir işlemci değil s23 içinde bayağı fark ödemem gerekiyordu ve ayrıca küçük ekranlı telefon sevmiyorum zaten 12 GB RAM 256 GB kapasiteli Samsung almaya çalışınca 2 katı fiyat vermeniz gerekiyor zaten ben de garantisiz olanlarından aldım anlamışsındır
    Düzeltme
    Video karşı tarafa düzgün gidiyormuş ama gösterirken geriden geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi western-digital -- 21 Mart 2024; 20:31:14 >
  • Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

Benim de şarj durumu bu arkadaşlar. 3 4 aylik cihaz.

Batarya az geliyor bana yetmiyor pek. Çift sim takılı o çok etkiliyor mu bilmiyorum.

120hz acik

oyun vs yok. Guc tasarrufu acmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkozz -- 21 Mart 2024; 20:9:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17871788178917901791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.