Şimdi Ara

samsung galaxy s2 mi iphone 4 mü (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
3
Favori
99.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• restore sonrasında harici karttaki uygulamaları görmüyor, nazar değidirdim. İki iyidir dedik ya. Bu neden olur bile var mı ?
  • Akortek firmasına müracaat.
    edit: çok özür link karışıklığı nedeniyle böyle bişey yazmışım dikkate almayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalsolak -- 18 Haziran 2012; 13:04:25 >
  • hort. :)
  • herkes bir biriylle kıyaslama yapıyor ama bence fıyat gösterıs ve tasarım olrak xperia arc s en iyisi...4.3 " yeter baba yaa
  • xperia için kullanıcı yorumlarıda olumlu
  • ıphoneeeeeeeeeeeee 4 ssssssssssss
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cherkez26

galaxy 2 kesinlikle ama. lg optimus 2x daha iyi bi seçim

6.5 ay sonra gelen edit: iphone 4 alıcam. bir sürü seçenek var ama ip4 kesinlikle.

Tamda aklıma takılıyordu LG Optimus 2X. Neden LG Optimus 2x ?
  • iphone 4
  • Hem ıp 4s ten hem galaxi 2den daha iyi olduğu söyleniyor XPERİA S İçin ne dersiniz ? evet mi ? hayır mı ?
  • Bende seneye alacam samsung galaxy s2 daha iyi iphone 4 den iphone 4 un rakibi htc sensation,evo 3d falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 550dbugra -- 8 Haziran 2012; 22:48:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birileri cebini dolduruyor biz burada tartışıp duruyoruz
  • İyi geceler herkese,

Ya bende az kalsın bugün Iphone 3gs alıyodum sonra Iphone 4 almaya karar verdim.Şimdi aklım SII ile çok karştı.

Benim için önemli olan Konuşma ve şarj süresi + İnternet

Bu özellikler için siz hangisini tavsiye edersiniz.Iphone 4 mü SII?
  • Slm .Ben 8 aydır samsung SII kullanıcısıyım. Alıken mağazada IPone yle yanyana koydum tecihimi yaptım.Herşeyiyle SII üstün bir cihaz.Laptopum dan daha hızlı int sörf yapabiliyorum .bir kere hata yaptığını takıldığını görmedim..Şarzı az gidiyor diyenlere google play storeden juice defender kurun şarzınız %50 artar.Pil gücü polarak ta IPOne den daha uzun gidiyor. Iponu tercih edenler genellikle tipine bakarak yanılıyorlar fonxiyonel olarak SII nin rakibi olamazlar..5 saat oyun aynarsanız hiç bir telefon dayanmaz ..Ipone nin o küçücük ekranında ne yapabilirsiniz ki! Iponun işlemcisini de pil canavar plazma ekranını da Samsung yapıyor, ama kendi Süper amoled kullanıyor siz düşünü artık..Iphone daha sağlam diyenler Şu drop testini izlesin http://www.videooloji.net/teknoloji/iphone-4s-ve-samsung-galaxy-s2-testi

• şu konuyu artık kitleyin ya hala tartışıyorlar . galaxy s2 şuanda unutulma aşamasında ama iphone 4 hala zirvelerde. ayrıca iphone 2010 yılında çıktı gs2 daha geçen sene çıktı
  • tabiki ıphone ıphoneların piyasası ölü değil adamların kaç yıl önceki çıkardıkları telefonun fiyatlarına bakın bi
  • insanlara doğru bilgi vermek tabii ki yorum yapacağız.Bir çok arkadaşım Iponelerini iade etti bir sürü hatalardan dolayı. Alanlar bin pişman onun için piyasası var .SII yi alan satmıyor ki.. piyasası olsun çatır çatır kullanıyor.Ben SIIden daha iyi bir tlf göremiyorum hala.Daha iyi denilen telfonlar ya çok iri tablet gibi yada minicik.İnt bir araştırın bakın en çok şikayet alan telefonalr Iphoneler dir..hepsi üretim hatalıdır yok anteni çekmez, yok bilme ses yankı yapar daha bir sürü problem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz3838

tabiki ıphone ıphoneların piyasası ölü değil adamların kaç yıl önceki çıkardıkları telefonun fiyatlarına bakın bi

Apple'ın bütün ürünleri öyle sadece iphone değil. Bütün elektronik cihazların fiyatı düşer Apple'ın ürettiği şeylerin fiyatı düşmez. Bilmeyen müşteri de gider alır sırf Apple ismi var diye.
  • Şikayetler mahkemelere kadar dayanmış..Sen 2000 tl ver sonra üretim halı olsun! özellikle Iphone 4 ve S serisi için sabah gazetesinde bile haber konusu olmuş. iPhone şikayet yağmu başlıgı ile verilen haber alttada kullanıcıların yorumları var buyrun okuyun..
  • Iphone'un ekranını ve ram belleklerini üreten SAMSUNG , APPLE IPHONE'un A5 işlemcisini ve ipad 2' nin de işlemcisini üretiyormuş...

Samsung firmasının , Apple'a 2011-2012 aralığındaki satış rakamları; Iphone ekranı, flash bellek ,A5 işlemci ile birlikte 11.2 milyar dolar olduğu açıklandı.

Ayrıca SAMSUNG bir ilke daha imza atarak dev işlemci firmasına yardım etme kararı aldı.

Samsung, ezeli rakibi Qualcomm'un 28nm'lik çipsetlerini üretmesi için yardım eli uzatma kararı aldı. Samsung'un Qualcomm ile birlikte üreteceği çipset, 28nm Snapdragon S4 SoC çipseti.

Bu aşamadan sonra yeni nesil flash bellek üreten samsung,yeni nesil işlemci üretimi ile birlikte, nasıl bir pda sunucağı merak konusu.

Apple's A5 chip is built by Samsung ‎
    The processor that powers Apple's iPhone 4S and iPad 2 is being manufactured by rival Samsung...

Samsung has added about 1,100 jobs to support the new non-memory chip production in the factory, which produces 40,000 silicon wafers every month, a Samsung spokeswoman said. The rest of the 2,400 employees in Samsung's Austin location work in its NAND flash memory factory by the logic chip factory, she said.

The Korean company, which began the US plant in 1996 to make its NAND flash memory chips, continues to produce them there alongside the A5.

Samsung's factory is the largest foreign investment in Texas with a total investment of about $9bn, according to the Austin Chamber of Commerce.

samsung galaxy s2 mi iphone 4 mü

SAMSUNG'UN APPLE IPHONE 4S İÇİN ÜRETTİĞİ PARÇALAR TOPLAMI:560 $

- FLASH MEMORY
    - DRAM MEMORY
    - APPLICATION PROCESSOR
    - TOUCH SCREEN

APPLE'IN IPHONE 4S İÇİN ÜRETTİĞİ PARÇALAR TOPLAMI:178 $

samsung galaxy s2 mi iphone 4 mü

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.