Şimdi Ara

samsung galaxy s2 mi iphone 4 mü (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
3
Favori
99.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lemieux

neden ıphone,
    telefon karizmatik s2'den çok şık ve hoş.Evde yada iş yerinizde bilgisayarınız yoksa siz s2 kullanabilirsiniz.Ama s2'de ıphone havası bulmak imkansız...Çünkü bi kere telefon kocamannn pilazma gibi....Bi tutturmuşsunuz özellik, özellik ulan bilgisayar varken telefon ile mi uğraşçam özellik vs...Açık söylüyorum özellik umrumda değil, lise öğrencisiseniz alın, arkadaşınıza hava yaparsınız s2 bak nasıl nette dolaşıyorum diye....Ama bir ıphone'unuz varsa, hava atmanıza gerek kalmaz, ıphone'un ismi yeter zaten.

samsung galaxy s2 mi iphone 4 mü

------------------------------------------------------------------------------------------
    İşte fiyatlar tam takip etmediğim için bilmiyorum hangisi piyasada düşüş yaşıyor hangisi daha üstte gidiyor bilgim yok bilgisi olan paylaşsın...
    />

------------------------------------------------------------------------------------------

Eğer iphone'unuz yoksa iphone'unuz yok demektir. Eğer iphone'unuz varsa iphone'unuz var demektir.

Senin gibiler yüzünden iPhone'a nefret ediyorum işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• her zaman iphone tabiside. Hatta ben dün akşam üstü 4s e geçtim şiddetle tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Orijinalden alıntı: lemieux

neden ıphone,
    telefon karizmatik s2'den çok şık ve hoş.Evde yada iş yerinizde bilgisayarınız yoksa siz s2 kullanabilirsiniz.Ama s2'de ıphone havası bulmak imkansız...Çünkü bi kere telefon kocamannn pilazma gibi....Bi tutturmuşsunuz özellik, özellik ulan bilgisayar varken telefon ile mi uğraşçam özellik vs...Açık söylüyorum özellik umrumda değil, lise öğrencisiseniz alın, arkadaşınıza hava yaparsınız s2 bak nasıl nette dolaşıyorum diye....Ama bir ıphone'unuz varsa, hava atmanıza gerek kalmaz, ıphone'un ismi yeter zaten.

samsung galaxy s2 mi iphone 4 mü

İşte fiyatlar tam takip etmediğim için bilmiyorum hangisi piyasada düşüş yaşıyor hangisi daha üstte gidiyor bilgim yok bilgisi olan paylaşsın...
    />

Eğer iphone'unuz yoksa iphone'unuz yok demektir. Eğer iphone'unuz varsa iphone'unuz var demektir.

Senin gibiler yüzünden iPhone'a nefret ediyorum işte.

nefret normaldir..

• bana değil yasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

quote:

Orijinalden alıntı: oguz3838

Arkadaşlar iphone4′üm var ve diyorumki parası olmayan arkadaslar samsung kullansınlar;) ben telefonumu masaya koyduğumda bir ağırlığım ve telefonu kulağıma götürdüğümde bir seklim var samsungcular telefon yerine cebinde plazma taşısınlar bence veya iPhone kılıfı alsınlar o bile sevinmelerine yeter:D şunuda söyleyim Apple cihazları virüs almamasiyla meşhur;) ve iPhone 4 su geçirmiyor daha söylemekle bitmez daha iPhone 4s ten bahsetmiyorum yani 64gb hafızası yeter bence:)))))))

Kufur yasakti degil mi beyler?

bana yasak değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

quote:

Orijinalden alıntı: oguz3838

Arkadaşlar iphone4′üm var ve diyorumki parası olmayan arkadaslar samsung kullansınlar;) ben telefonumu masaya koyduğumda bir ağırlığım ve telefonu kulağıma götürdüğümde bir seklim var samsungcular telefon yerine cebinde plazma taşısınlar bence veya iPhone kılıfı alsınlar o bile sevinmelerine yeter:D şunuda söyleyim Apple cihazları virüs almamasiyla meşhur;) ve iPhone 4 su geçirmiyor daha söylemekle bitmez daha iPhone 4s ten bahsetmiyorum yani 64gb hafızası yeter bence:)))))))

Kufur yasakti degil mi beyler?

Sakin ol hocam. Elini kana bulama lütfen. Değmez.
  • Slm. kolay kolay telefon değiştiren biri değilim ama çok sık telefon düşürdüğümden en sağlam olanı yada en dayanıklı olanı hangisi dir.
  • cevap net iphone4 hatta 4s
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemalsolak

Slm. kolay kolay telefon değiştiren biri değilim ama çok sık telefon düşürdüğümden en sağlam olanı yada en dayanıklı olanı hangisi dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: single1907

her zaman iphone tabiside. Hatta ben dün akşam üstü 4s e geçtim şiddetle tavsiye ediyorum.

fiyat ne kadar 4s in. ?
  • kimi ıphone kimide galksi s diyor kafam karıştı hangisi oylama yapsak...
  • quote:

kimi ıphone kimide galksi s diyor kafam karıştı hangisi oylama yapsak...

ne amaçla kullanacaksın telefonu ?

internet ağırlıklı mı, oyun mu, sadece konuşma + sms mi, uygulamalar için mi ?

sana objetif bir yorum sunabilirim, 6630 kullanıyorum çünkü.
  • ula ne ıphonemiş be adamlar tabiki dünyanın en büyüyü olacak ofise gelen 10 kişiden 7 si ıphone kullanıo hatta telefon çalıo hepsi cebine atıyo elini hepte aynı melodi bence ıphone made in mal benm fikrim tabi galaksy 2 kullanıyorum ve ıphone karşılaştırdığımda çözünürlük filan ıphoneyi katlıyo hatta samsung s 2 nin aldığı bissürü ödül avrupada ve dünyada ıphonede 4 ama kroluk ve para göstergesi ve düz mantik cahillerin teli tabiki ıphone 4
  • Bence ayfondörtes
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

hepsi
  • Her ikisinide kullanan var mı hangisinden daha çok memnun lar fiyat performans göz önünde olarak tabi
  • quote:

quote:

quote:

hepsi

işin içine internet girdiği anda benim tercihim samsung olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hepsi

samsung ıphone a göre nette daha mı hızlı gprs navigasyon falan konusunda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hepsi

samsung ıphone a göre nette daha mı hızlı gprs navigasyon falan konusunda.

arkadaşlarımın cihazlarını kullandım ve internet browser hızı samsugta daha hızlı

ama iphone dokunmatiğide çok hoş

• neden bu şirketler hepsini bi arada yapmaz ki pazar & rekabet olayı sanki şimdi ne alacağız gelde çık işin içinden.
    neyse netten vaz geçtim tekrar sorayım
    internete bilgisayardan girerim o zaman tercihim ıphone mu olmalı
    yoksa yine galaxi mi
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.