Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (525. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• şu videolara bir bakın ve pembelik nasıl olur izleyin

Not: üstteki sgs2 alttaki motorola atrix ile çekilmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 1 Ağustos 2011; 21:02:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

telefonla görüşme yapacak olduğunda ön kapağını açman gerekli. eğer onu açar ve yüzüne götürürsen ağzını komple kapatır o ön kapak. sokakta öyle dolaşmak istemem. çok gördüm bu şekilde iphone kullanan insan ve komik oluyor. telefonun büyüklüğü yetmiyor bir de aşağı kocaman bi ön kapağı sarkıyor.

kaba çünkü kenarları çok kalın.

bu tarz komple kaplayan birşey istiyorsan cep şeklinde olan modeller daha uygun olabilir. benim tercihim tough case ve cam için koruyucu.

ben b.köyde bi telefoncuda ön kapağı olmayan versiyonu ile bir adet mat parmak izi bırakmayan film aldım ve filide kendileri taktı tozları bantla aldılar. çok güzel oldu.

bu mesajda belirtilen kapak aldığım kapak ve gayet rahat ve ince.

quote:

Orijinalden alıntı: hsm1973ttn

Mesele anlaşıldı. 11.5+4.5 = 16
    Arkadaşlar ben de aşağıdaki ürünleri aldım. 2 haftada geldi. Özellikle silikon kılıf çok kullanışlı ve kaliteli. Yanında ekran koruyucu süper bir fiber kaplama var.

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250843143100&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 1 Ağustos 2011; 21:08:06 >
  • Arkadaşlar app watchdog programında sistem programlarını silmeye kalktığımda (sd cart is not ready) hatası alıyorum. Daha önce silmiştim acaba yüklediğim rom'dan olabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Arkadaşlar SolarFlare S2 v1.0 kullananlara bir sorum var , görüşme sesi çok az geliyor yahu ?? sizde de böyle mi birini beni aradığında sesini duymakta zorlanıyorum litening de gümbür gümbür dü ses ??

benimki bana normal geliyor dostum.

edit:
    quote:

When I call somebody or somebody call me , call volume is too low for me maybe there is an issue ?

ama yalnız degilsin, biri yazmış xda'da, takip ediyorum senin için.

O yazan benim
  •  ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★
    Beyler N8'deki gibi,ekranı açmadan okuyabileceğim saat mevcut mu android için Bulabilirseniz çok makbule geçecek,Ekranı açmaktan bıkıyor insan bir süre sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

ben b.köyde bi telefoncuda ön kapağı olmayan versiyonu ile bir adet mat parmak izi bırakmayan film aldım ve filide kendileri taktı tozları bantla aldılar. çok güzel oldu.

Mat filmden bende kullandım ama ekrandaki görüntüyü çok kötü bozuyordu. Sanki ekran buğu yapmış gibi. Sizinki nasıl ? Belki kalite farkı olabilir diye soruyorum. Ben doğubanktan almıştım 5TL ye, ama Turkcell TIM lerde 17 TL ye satılıyor film. Ben doğubanktaki satıcıya sormuştum. Hepsi aynı demişti.

Birde tozu bantla aldılar derken ekrandaki tozu mu yoksa filme yapışan tozumu bantla aldılar. Ben takmadan önce ekranı mikrofiber bezle (yanında verilen uyduruk bez değil, gerçek mikrofiber bezle) tertemiz sildiğim halde takarken oluşan statik elektrik nedeniyle ortamdan bir iki toz ekranla film arasına girmişti. Şu anda 3. filmi kullanıyorum yine toz var 3-4 tane ekranla film arasında sinir bozuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektroterm

quote:

Mat filmden bende kullandım ama ekrandaki görüntüyü çok kötü bozuyordu. Sanki ekran buğu yapmış gibi. Sizinki nasıl ? Belki kalite farkı olabilir diye soruyorum. Ben doğubanktan almıştım 5TL ye, ama Turkcell TIM lerde 17 TL ye satılıyor film. Ben doğubanktaki satıcıya sormuştum. Hepsi aynı demişti.

Birde tozu bantla aldılar derken ekrandaki tozu mu yoksa filme yapışan tozumu bantla aldılar. Ben takmadan önce ekranı mikrofiber bezle (yanında verilen uyduruk bez değil, gerçek mikrofiber bezle) tertemiz sildiğim halde takarken oluşan statik elektrik nedeniyle ortamdan bir iki toz ekranla film arasına girmişti. Şu anda 3. filmi kullanıyorum yine toz var 3-4 tane ekranla film arasında sinir bozuyor.

ekranda görüntü bozulması yaşamadım. gayetr güzel film de bir sıkıntı yok.

bant olayıda şöyle film 3 kat olarak çıktı paketten. önce ekranı sildiler. mikrofiber bez ile ve ardından filmin altındaki jelatini açıp ekrana yerleştirdiler. daha sonra hava kabarcıklarını dışarı atıp kalan yerlerdeki tozdan dolayı oluşan kabarcıklarıda selo-teyp denilen bantlarla ekrandan çekerek aldılar. video bulursam paylaşırım biraz zahmetli ama güzel bir yöntem.
    ekranım şuan pırıl pırıl.

Bu arada
    @l3ortacine16 adlı arkadaşada şunu diyebilirim saate bakmak için tuşkilidi aktif iken ortadaki ekranın altındaki tuşa yada açma/kapama tuşuna bastığında saat ve tarihin görünmesi lazım.
  • Arkadaslar mesaj yazarken uc mesaji gecince mmse donusmesin istiyorum bunu nasil kapatabilirim?
  • dock almayı düşünenler bu ürünü kaçırmasınlar
    http://www.ebay.com.au/itm/SAMSUNG-GALAXY-S2-i9100-ZENIS-STANDING-DNA-DOCK-BLACK-/220809246918

cihazın üzerinde kılıf varsa bile çok rahat oturuyor. kılıf yoksa da ekstra aparat ile kılıfsız da çok sağlam şekilde yuvaya takılabiliyor. kargo ücreti de yok.
  • quote:

dock almayı düşünenler bu ürünü kaçırmasınlar
    http://www.ebay.com.au/itm/SAMSUNG-GALAXY-S2-i9100-ZENIS-STANDING-DNA-DOCK-BLACK-/220809246918

cihazın üzerinde kılıf varsa bile çok rahat oturuyor. kılıf yoksa da ekstra aparat ile kılıfsız da çok sağlam şekilde yuvaya takılabiliyor. kargo ücreti de yok.

turkiye satışı yok maalesef
  • Benim s2 de bugün ilk defa şarzı çok yavaş olmaya (saatre 10 birim gibi...) başladı, ve şarzdayken de ekran çok ısınıyor.Üzerinde Türkiye Orijinal yazılımları var.
  • Arkadaşlar benim çektiğim fotoğraf ve videolar hiç net değil. Acaba bir ayarı var da ben mi bilemiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Elektroterm

quote:

ekranda görüntü bozulması yaşamadım. gayetr güzel film de bir sıkıntı yok.

bant olayıda şöyle film 3 kat olarak çıktı paketten. önce ekranı sildiler. mikrofiber bez ile ve ardından filmin altındaki jelatini açıp ekrana yerleştirdiler. daha sonra hava kabarcıklarını dışarı atıp kalan yerlerdeki tozdan dolayı oluşan kabarcıklarıda selo-teyp denilen bantlarla ekrandan çekerek aldılar. video bulursam paylaşırım biraz zahmetli ama güzel bir yöntem.
    ekranım şuan pırıl pırıl.

Bu arada
    @l3ortacine16 adlı arkadaşada şunu diyebilirim saate bakmak için tuşkilidi aktif iken ortadaki ekranın altındaki tuşa yada açma/kapama tuşuna bastığında saat ve tarihin görünmesi lazım.

İşte ben öyle istemiyorum.Ufakta olsa bir saat istiyorum,cebimden çıkardığım gibi bakabileceğim N8'de öyleydi çok rahat ediyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★
    Beyler N8'deki gibi,ekranı açmadan okuyabileceğim saat mevcut mu android için Bulabilirseniz çok makbule geçecek,Ekranı açmaktan bıkıyor insan bir süre sonra

https://market.android.com/details?id=com.oranus.jaavo.android.clock.lite&feature=also_installed buna bakarsanız belki iş görür...
  • Arkadaşlar Grand prix story oyununun apk sı bvarmıdır sizlerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hzr34

Arkadaşlar Grand prix story oyununun apk sı bvarmıdır sizlerde.

http://mobileplanet-waryam.blogspot.com/2011/06/grand-prix-story-v101-101-android-apk.html
    Buyur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 1 Ağustos 2011; 22:12:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsm1973ttn

Arkadaşlar benim çektiğim fotoğraf ve videolar hiç net değil. Acaba bir ayarı var da ben mi bilemiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Sarsıntı önlemeyi aktif edin
  • quote:

dock almayı düşünenler bu ürünü kaçırmasınlar

Evet gerçekten çok iyi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektroterm -- 2 Ağustos 2011; 1:44:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakin1907

Arkadaslar mesaj yazarken uc mesaji gecince mmse donusmesin istiyorum bunu nasil kapatabilirim?

İki gündür soruyorum arkadaşlar bilen yok mu? Uzun mesaj yollayamıyorum mms ücreti ödemek zorunda kalıyorum.
  • quote:

quote:

Arkadaslar mesaj yazarken uc mesaji gecince mmse donusmesin istiyorum bunu nasil kapatabilirim?

İki gündür soruyorum arkadaşlar bilen yok mu? Uzun mesaj yollayamıyorum mms ücreti ödemek zorunda kalıyorum.

bu telefonla alakali degil. benim bildigim her telefon 3 mesaji gecince mms e cevirir
    whatsapp kullan kurtul mesaj parasindan
  • 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.