E

Yüzbaşı
14 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri
herkese merhaba resimde gordugunuz cihaz var bende. restoranin tavanina 6 tane hoparlor takmak istiyorum, ama baglantilari nasil bilmiyorum. bu anfiye televizyonda baglayacagim, ama 6 tane hoparlor baglantisini lokal baglarsam cihazi yakarim diye ddusunuyorum... bilgili arkadaslar yardimci olursa sevinirim...

hoparlor almadim tavsiye ettiginiz hoparlor de varsa yazin lutfen tesekkurler
Arkadaslar merhaba, 2019 Model Citroen Berlingo Panelvan aldim, 4 aylik araç, arabanin debrayajindan bir ses geliyor pedala basinca ses duruyor aldigim garaja gittim, arabayi kontrol ettiler bilgisayara bagladilar, sorun yok dediler ben israrla sifir baska bir aracta denemk istiyorum dedim, sorun cikarmadilar baska aracda denedik debrayaja bastigimda ses gidiyor ayagimi cekince ses geri geliyor bu normal dediler yeni modellerin hepsinde var,

Bir arkadasim 2018 model panelvani ondan denedim onunkinde ses yok.....

Ayrica arabayi calistirdigimda bir cizilti sesi geliyor arabanin sag ic tarafindan tekrar garaja gittim denem surusu yaptik, bu sesin nirmal oldugunu soylediler. resmen kulagi tirmaliyor nasil normal dedim, gaza basinca ses gidiyor cekince sanki elektrik kacagi olur ya onun gibi bir ses geliyor...

bilgili arkadaslardan yardim bekliyorum arabayi iade etmeye kalkissam epey ugrasirim camura yatarlar citroenin officiel garaji, baska bir garaja gidecegim arabanin garantisi var ama zamanim yok siz ne diyorsunuz normal birseymidir bunlar tesekkurler
Merhabalar Dell Latitude e6400 marka dizüstü bilgisayar aldım ikinci el içinde Intel core duo 2 işlemci vardı. Bunu Intel core i5 ile değiştirsem sorun yaşarmiyim.
herkese merhaba;

arkadaslar note 2 aldim gercektende harika bir cihaz, you tube da olsun forumlarda olsun o kadar yazi okudum video izledim ama iPhone 5 almak icin bana gercekci 5 neden soylecek varmi;

lutfen fanboyluk yapmayin sadece su nedende dolayi alinabilir demek kafi.

operator sirketi 15 gun deneme suresi verdi bu sure içinde note2 yi verip iPhone 5 alma hakkim var bu sure gecmeden degerlendirmek istiyorum.

sizce arkadaslar iPhone 5 e gecmeye degermi,

telefonum bu arkadaslar iki adet kapagi var alirken digerinide verdiler, ekran korumali

herkese merhaba arkadaslar, 3 ay once acer 5750g laptop aldim bugun ekrani temizlerken birsey dikkatimi cekti, LCD ekranin cevresindeki citalar asag ve sol tarafdan oynuyor yani ustune bastigimda epey bir oynama yapiyor ama tirnak yok galiba, sadece sag ve sol ust ve alt cama tam oturmus, bu bir problemmidir buraya pislik girmesi kacinilmaz, kafami egip sol cercevesine baktimda icindeki beyaz isik gozukuyor,

bilgili arkadaslarin yorumlarini bekliyorum, ayriva kasayi kapattigimda sag taraf tam kapanmiyor bunuda yeni farkettim, rahat 3 yada 4 milim bosluk var

servisine vermem gerekirmi ilerde sorunlar cikarabilirmi ekran

simdidien cok tesekkurler
herkese merhaba arkadaslar gecen hafta monster beats kulaklik aldim original kulaklik ipod nano 6g da denedim controltalk gayet guzel calisiyor, sarkicinin sesini cok net puruzsuz duyabiliyorum, laptopta da denedim sonuc mukemmel, samsung galaxy s2 denedim ondada gayet iyi

Ama bas nedense cok az geliyor basli muziklerde bile bas cok az geliyor, samsung galaxy s2 nin kulakliginda denedim ayni muzik baslar harika ama beats tourda baslar cok ezik acaba bu kullakligin ozelligimi budur bilgili arkadaslar yardimci olursa sevinirim

saygilar
herkese merhaba ipod nano 6g için Sennheiser MM70i kulak içi onerirmisiniz ses kalitesi nasildir acaba.

dinledigim muzik tarzi turku, pop, rnb, dance simdiden cevaplariniz için tesekkurler
Herkese Merhaba,

Arkadaşlar bilindiği gibi GALAXY S2 hayatımıza gireli 1 ay gibi kısa bir süre oldu ama, bu telefon için yazılan bir çok ROM mevcut, yabancı forumlarda gördüğüm kadarı ile.

Telefon ile ilgili yorumlar için ayrı bir post.

ROM'lar için ayrı post

Theme ve İkonlar için ayrı bir post

Applar için ayrı bir post açılarak hem bilgi kaybına engel olunmuş oluruz hemde herkes kolaylıkla istediği bilgiye istediği ek özelliklere ulaşmış olur.

Lütfen imzamızda hangi sürümü kullandığımızı belirtelim. sorunlarda daha cabuk bilgiye ulaşmanız acısından bilgili arkadaşların yardımları açısından iyi olur.

Arkadaşların bu konuya sıcak bakacağını düşünerek kendimden başlamak istiyorum.

GALAXY S2 Bilgileri.

Android Sürümü : 2.3.4
Ana Bant Sürümü : I9100XXKG1
Kernel Sürümü : 2.6.35.7-I9100XXKG1-CL349526.se.infra@SEP-39 #2
Yapım Numarası : GINGERBREAD.XXKG1

Bu sayede hangi ROM'un daha iyi olduğunu ne yükleyerek telefonumuza ne gibi özellikler eklediğini öğrenmiş oluruz. Original ROM mu daha iyi Yoksa diğer ROM larmı daha iyi eksileri - artıları herşeyini paylaşabiliriz.

Biliyorumki bir çoğumuz yüklediği ROM'un içinde ne var ne yok neler yapmışlar bilmeden kullanıcıların deneyimine dayanarak test etme şansları olmuştur.

ROOT işlemleri - CUSTOM ROM gibi detaylı açıklamalar bilgileri burada paylaşarak sadece bu bölüm bununla ilgili olarak ileride çıkacak olan yazılımlarıda burada paylaşabiliriz.

Herkese hayırlı olsun

Arkadaşlar Buradaki applar kendimce denenip eklenmiştir. yok efendim çalışmadı bende olmadı demeyim, kopyala yapıştır yapmıyorum

Samsung Galaxy S2 de kullandığımız uygulamalarıda burada paylasırsak harika olur aradığımız herşeye hemen bulabiliriz...

Antivirus Pro...

http://hotfile. com/dl/123664579/c870d17/Anti-Virus_Pro__2.8.1_.apk.html

DishPointer Pro Antenciler için 13,42 euro değerinde

http://hotfile. com/dl/123665118/85c845e/com.dishpointer.dparpro.apk.html

NAVİGON EUROPA 3.61 Q2011 MOBİL YOL HARİTASI KENDİ UPLOADUM 69,95 euro değerinde

Düzeltme yükledim 40 Avrupa ülkesi var Türkiye maalesef yok bulan olursa eklerse sevinirim

Kendi pc imden bir görüntü

http://hotfile .com/dl/123680601/7a42df9/Navigon.MobileNavigator.Europe.v361-MM.apk.html
Herkese merhaba;

Sehir icinde asfalta kullanilmak uzere bir bisiklet almak icin arastirma yaptim vede fiyatlari uygun oldugu için su asagidaki modellerde secim yapamadim.

Ilk once sunu sormak isterim on masa amortisor olmasi yada olmamasi cok onemli mi, hep duz yolda gitmeyecegiz bayir yokusu cikacagiz, bayir asagi inecegiz, ama hep asfalt yol olacak arkadaslar...

su amortisor konusunda bilgilendirirseniz cok sevinirim

Modeller ve markalar bunlar artilari eksileri ben olsam hangisini alirdim, bilgili anlayan arkadaslarin yardimina ihtiyacim var bisikleti yarin alacagim

simdiden cok tesekkur ederim

1. GIANT ROAM 3 On Amortisorlu

2. Scott Sportster 50 Men Amortisorsuz

3. Trek 7100 E Amortisorlu
Herkese merhaba;

Sehir icinde asfalta kullanilmak uzere bir bisiklet almak icin arastirma yaptim vede fiyatlari uygun oldugu için su asagidaki modellerde secim yapamadim.

Ilk once sunu sormak isterim on masa amortisor olmasi yada olmamasi cok onemli mi, hep duz yolda gitmeyecegiz bayir yokusu cikacagiz, bayir asagi inecegiz, ama hep asfalt yol olacak arkadaslar...

su amortisor konusunda bilgilendirirseniz cok sevinirim

Modeller ve markalar bunlar artilari eksileri ben olsam hangisini alirdim, bilgili anlayan arkadaslarin yardimina ihtiyacim var bisikleti yarin alacagim

simdiden cok tesekkur ederim

1. GIANT ROAM 3 On Amortisorlu

2. Scott Sportster 50 Men Amortisorsuz

3. Trek 7100 E Amortisorlu
Hakkında
Forum İmzası:

Samsung Galaxy S10 Plus 128gb Prizma Yeşil
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.090
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 36.373 (Bu ay: 31)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 56 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.