Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (527. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sawgent

sms - mms olayından şikayet edenler şunu bir denesinler;
    http://www.mediafire.com/?wfwn74ww77117s4

mms omasını engelleyip, gelme zamanı yerine gönderme zamanını gösteriyor

Çok teşekkürler yalnız gelme gönderme zamanı derken neyi kastettin hocam?
  • arkadaşlar kg3 g,ngertürkbeyin 2.5 romunu yükledim root tan kullanamdığım proları sildim galiba sisitem dosyasına dokunmuşum rehbere kişi ekelediğimde kayıt yeri, olarak sim gelmiyor varmı çözümü ayarlardan da açık omasına rağmen fix falan varmı atalım yada o sisitem dosyasının adı ne geri yükliyim t.backuptan
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsm1973ttn

Mesele anlaşıldı. 11.5+4.5 = 16
    Arkadaşlar ben de aşağıdaki ürünleri aldım. 2 haftada geldi. Özellikle silikon kılıf çok kullanışlı ve kaliteli. Yanında ekran koruyucu süper bir fiber kaplama var.

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250843143100&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280684051521&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Ürün güzel gözüküyor.toplam ne kadara geldi sana.Bir de ekran koruyucuyu da takıp deneyebilir misin ? teşekkürler.
  • arkadaşlar, kutu içeriğinde micro sd yi bilgisayara takmaya yarayan adaptör mevcut mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: runescapez

Arkadaşlar müzik indirebileceğim program yada site varmı Samsung galaxy s2 üzerinden

MusicBox kullanıyorum muhteşem bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerram

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Beyler N8'deki gibi,ekranı açmadan okuyabileceğim saat mevcut mu android için Bulabilirseniz çok makbule geçecek,Ekranı açmaktan bıkıyor insan bir süre sonra

https://market.android.com/details?id=com.oranus.jaavo.android.clock.lite&feature=also_installed buna bakarsanız belki iş görür...

arkdaşlar bu tür saat uygulamaları telefonun ekranını sürekli olarak açık bırakıyor... Ekran ömrü acısından bir zarar teşkil eder mi bu durum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar uzun suredir takip edemiyorum ke2 var bende aldigimdandir hic degistirmedim fakat wifi ve sebeke cekim gucu cok kotu bu yeni romlarda duzeltildi mi acaba?
  • Turkbey yüklü takvim widgetini kullanamiyorum hata oluştu diyor bilgisi olan babacan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexxter

quote:

Orijinalden alıntı: Gubar-ı Gam

Arkadaslar twitter programini kullanan varmi? var ise oturumu nasil kapatacagim bilen biri soyleyebilir mi?

Sol menu tusuna basinca cikis secenegi var dostum ordan kapatabilirsin

Yok hocam bende çıkış seçeneği bu ne biçim program adamlar çıkış şeyini ya yapmamış yada saklamışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: lakin1907

Çok teşekkürler yalnız gelme gönderme zamanı derken neyi kastettin hocam?

ben de tam olarak bilmiyorum. sanıyorum ki mesajların sadece geliş zamanları gösteriliyor. onu değiştirip gönderilme zamanı olarak ayarlamışlar.

quote:

Orijinalden alıntı: lakin1907

Arkadaslar uzun suredir takip edemiyorum ke2 var bende aldigimdandir hic degistirmedim fakat wifi ve sebeke cekim gucu cok kotu bu yeni romlarda duzeltildi mi acaba?

ciddi iyileşme gözlenmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 2 Ağustos 2011; 0:15:45 >
  • Kg6 deneyenler son yorumlar nelerdir şarj durumu vs.
  • Ekran açık kalsa zararı olurmu demiş arkadaş... Tv lerde led yada lcd birşey oluyormu? üstelik hiç bir telefon tv kadar açık kalamaz :) tek zararı piledir ...
  • şu aşamada pili en az kullanan ve sıkıntısı en az olan firmware hagisi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

@l3ortacine16
    1 günde geldi kılıfta öyle.2sinide sabah 8de gittim aldım şubeden 2.5 haftadır kullanıyorum benim yapıştırırken kenarlarda bıraktığım kabarcıklardan başka bişey yok parmak izi vs. tutuyor tabi ama ekran siyahken belli oluyor oda silince geçiyor hemen
    yapıştırırken toz bi yapıştımı kaçarı yok at çöpe o yüzden en tozsuz yerde yapman gerek

Dostum kapıya getirmiyorlar mı ürünü?İlle şubeye mi gidip almak lazım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dexxter

quote:

Arkadaslar twitter programini kullanan varmi? var ise oturumu nasil kapatacagim bilen biri soyleyebilir mi?

Sol menu tusuna basinca cikis secenegi var dostum ordan kapatabilirsin

Yok hocam bende çıkış seçeneği bu ne biçim program adamlar çıkış şeyini ya yapmamış yada saklamışlar

altta gördüğün 3 kısımdan birisinin içinde olması gerekli. hiç olmadı hesaplar içerisinden eklediğin hesabını silebiliyorsundur.
  • selam,
    benim merak ettiğim 67 mb büyüklüğünde bir bilgisayar programını androide uygulamak zor bir işlem mi?

Kur’an Öğreniyorum v1.2 bence yapılmış en iyi Kur’an öğrenme programıdır. ( birçok programı denedim,buna yakın olanını görmedim). 67 mb büyüklüğünde bir program.
    andorid işletim sistemli akıllı telefonlara uygulamak zor mu bu programı? android çok yaygınlaştı sonuçta.
    eğer içimizde bunu yapabilecek varsa böyle bişey yaparsanız ne kadar hayır duasını alacağınızı tahmin etmek zor değil. bu bedava bir program.

elifbe diye bir program var android markette bu konuda .samsung galaxy s2 telefonuma yükledim. ama çok basit. bunun 10 da biri olsa yine olurdu ama alakası yok.
    4 tane örnek filan var .ve birçok eksik var.

ücretli de olsa ben satın alırım bunu.

bilgisayar mühendisi filan olsam yaparım böyle program androide ama ilmim yok.

altta inidirip inceleyebilirsiniz.
    keşke yapılabilse

http://www.inndir.com/-5988p.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghent

quote:

Orijinalden alıntı: omerram

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Beyler N8'deki gibi,ekranı açmadan okuyabileceğim saat mevcut mu android için Bulabilirseniz çok makbule geçecek,Ekranı açmaktan bıkıyor insan bir süre sonra

https://market.android.com/details?id=com.oranus.jaavo.android.clock.lite&feature=also_installed buna bakarsanız belki iş görür...

arkdaşlar bu tür saat uygulamaları telefonun ekranını sürekli olarak açık bırakıyor... Ekran ömrü acısından bir zarar teşkil eder mi bu durum?

N8'imde kullanıyorum,bir sorun teşkil etmiyor.Ayrıca Samoled ekranın doğası gereği sadece saatin olduğu "pikseller" ışık veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

selam,
    benim merak ettiğim 67 mb büyüklüğünde bir bilgisayar programını androide uygulamak zor bir işlem mi?

Kur’an Öğreniyorum v1.2 bence yapılmış en iyi Kur’an öğrenme programıdır. ( birçok programı denedim,buna yakın olanını görmedim). 67 mb büyüklüğünde bir program.
    andorid işletim sistemli akıllı telefonlara uygulamak zor mu bu programı? android çok yaygınlaştı sonuçta.
    eğer içimizde bunu yapabilecek varsa böyle bişey yaparsanız ne kadar hayır duasını alacağınızı tahmin etmek zor değil. bu bedava bir program.

elifbe diye bir program var android markette bu konuda .samsung galaxy s2 telefonuma yükledim. ama çok basit. bunun 10 da biri olsa yine olurdu ama alakası yok.
    4 tane örnek filan var .ve birçok eksik var.

ücretli de olsa ben satın alırım bunu.

bilgisayar mühendisi filan olsam yaparım böyle program androide ama ilmim yok.

altta inidirip inceleyebilirsiniz.
    keşke yapılabilse

http://www.inndir.com/-5988p.html

Android programlamaya yeni başladım ama şu anda "hello world" falan, daha çok ekmek yemem lazım.
  • quote:

Sol menü tuşu > Ayarlar > Hesap ayarları altındaki hesabına tıkla > En altta hesabı kaldır var o şekilde kapatabilirsin
  • Cihazı sonunda aldım yarın en geç sonraki gün kargo ulaştırır artık.Beni de ekleyebilirsiniz artık. Kılıf ya da ekran koruyucu film kullanıyor musunuz gerek var mıdır? Genelde telefona çok temiz bakarım 4 yıllık telefunum bile tertemiz maşallah:)) Aslında ekran koruyucu iyi olur ama nasıl olur bilemem. Gündüz çok fazla parlama ve yansıma yapar gibime geliyor.Hem portakal kabuğ görüntüsü de olsun istemiyorum.Güzelim süper amoled+'ı doyasıya yaşamak lazım. Dokunmatik hissiyatını da kaybetmek istemiyorum açıkçası.Bilmiyorum ne düşünüyorsunuz. Kılıf ise tam düşünmüyorum aslında hepsi çok kaba geliyor. Telefonun en önemli özelliği olan inceliğini mahvediyor gibi geliyor. Neyse ucuz bişeyler alırım bakalım.Olmadı çıkartırım.
  • 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.