Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4583. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.527.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45814582458345844585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefonunuz root'lu mu?
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    usb soket arızası kronik bir hastalık S2'lerde maalesef
    bir ihtimal soket probleminiz için başka kablo deneyiniz
    yada soket içini ince bir iğne yada kürdan yardımı ile temizleyiniz(deneyin demiyorum ama soketi iğnenin arka tarafı ile hafif ittiredebilirsiniz)

benim telefonumu da S2 orijinal sarj aleti sarj etmezken S3 sarj aleti ile sarj edebiliyorum keza aynı kablo ile pc'ye bağlayabiliyorum

sayaç için de triangle away isimli uygulama ile sıfırlayabilirsiniz(çoğu teknik servis takılmıyor o sayaça aslında) apk'yi malum yerlerden indirebilirsiniz
  • Bi aralar 2 seneye yakin kullandim Emektari, güzek telefondu kiymetini bilin lakin bişey sorcam. Telefonunda kasmadan şikayetçi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dokuzcanlicanavar

yada soket içini ince bir iğne yada kürdan yardımı ile temizleyiniz(deneyin demiyorum ama soketi iğnenin arka tarafı ile hafif ittiredebilirsiniz)

benim telefonumu da S2 orijinal sarj aleti sarj etmezken S3 sarj aleti ile sarj edebiliyorum keza aynı kablo ile pc'ye bağlayabiliyorum

sayaç için de triangle away isimli uygulama ile sıfırlayabilirsiniz(çoğu teknik servis takılmıyor o sayaça aslında) apk'yi malum yerlerden indirebilirsiniz

Hocam sisteme format attım sistem de açılmıyor şimdi triangle away stock rom da çalışır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulent_79

Arkadaşlar merhaba foruma yeni katıldım. Konuyu şöyle özetleyeyim 2012 den buyana S2 kullanıcısıyım 2013 Ağustos ayında telefonun I-MEİ klonlandı ve telefon tek hat üzerinden kullanıma açıldı.Aralık 2013 tarihinde mahkeme açtım telefonu aldığım yere ve geçen hafta mahkemem Telefon bedelinin davacıya iadesi olarak sonuçlandı.Şimdi sıkıntıya geliyorum Telefonu aldıktan 2 ay sonra oğlum kulaklığını kopartmıştı bende koptu bir işe yaramaz diye kaldırıp attım.İade işlemi esnasında benden büyük ihtimalle kutu içerisindeki aksessuarlarını da talep edecekler.Dolaşmadığım dükkan mağaza kalmadı kutudan çıkan orjinal kulaklığını bulamıyorum işin kötüsü o kadar çok kulaklık kullandım ki kutudan çıkan orjinalini dahi hatırlamıyorum elinde orjinal kulaklık olan varsa resmini ACİL OLARAK gönderebilir mi yada model numarası da olur nereden satın alabilirim bilmiyorum.
    Yardımlarınız için teşekkürler.

Yok mu kimsenin elinde orjinal kulaklık bir resmini yükleyecek şu foruma
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba foruma yeni katıldım. Konuyu şöyle özetleyeyim 2012 den buyana S2 kullanıcısıyım 2013 Ağustos ayında telefonun I-MEİ klonlandı ve telefon tek hat üzerinden kullanıma açıldı.Aralık 2013 tarihinde mahkeme açtım telefonu aldığım yere ve geçen hafta mahkemem Telefon bedelinin davacıya iadesi olarak sonuçlandı.Şimdi sıkıntıya geliyorum Telefonu aldıktan 2 ay sonra oğlum kulaklığını kopartmıştı bende koptu bir işe yaramaz diye kaldırıp attım.İade işlemi esnasında benden büyük ihtimalle kutu içerisindeki aksessuarlarını da talep edecekler.Dolaşmadığım dükkan mağaza kalmadı kutudan çıkan orjinal kulaklığını bulamıyorum işin kötüsü o kadar çok kulaklık kullandım ki kutudan çıkan orjinalini dahi hatırlamıyorum elinde orjinal kulaklık olan varsa resmini ACİL OLARAK gönderebilir mi yada model numarası da olur nereden satın alabilirim bilmiyorum.

Bunlardan birisi olması gerek
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 16 Temmuz 2014; 17:21:53 >
  • Merhaba arkadaslar batarya kullanimimi paylasmak istedim
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

• ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    Incirli samsung servisi 75tlye degistirdiler benim

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

quote:

Orijinalden alıntı: dokuzcanlicanavar

Hocam sisteme format attım sistem de açılmıyor şimdi triangle away stock rom da çalışır mı?

çalışmaz lakin frameroot diye bir program vardı onunla izin verirsen sayacı sıfırlayabilirsin (tecrübeyle sabit)

evet o rom dosyalarını karta atıp ordan yükleyin recoveryde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

quote:

Bunlardan birisi olması gerek

alttaki resim
  • Arkadaşlar merhaba,
    Bu telefon hayalimdeki telefon ancak hala almam konusunda endişelerim var, 2011 Telefonu olduğu için, özellikle 500TL'ye S3 bulunabiliyorken, almam konusunda Çok kararsızım çooooook
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozgunask

Arkadaşlar merhaba,
    Bu telefon hayalimdeki telefon ancak hala almam konusunda endişelerim var, 2011 Telefonu olduğu için, özellikle 500TL'ye S3 bulunabiliyorken, almam konusunda Çok kararsızım çooooook

Bende en çok sevdiğim telefonlardan biriydi ve ekim 2013 ten 2 ay boyunca maddi durumdan dolayı almaya çalıştım, zor aldım :D şimdi 8 aydır s2 kullanıyorum, her ihtiyacımı karşılıyor, ben şahsen s3 beğenmiyorum. Tip bakımından görünüşü s2 daha karizmatik.

Telefonumdan resimler
    (Kardeşimin iphone 4s ile çekilmişti
    r)

• Arkadaşlar hangi romu önerirsiniz ? Kitkata geçmek istiyorum
  • cyanogenden uzak dur, şarj sömürücüsü resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgryngn

cyanogenden uzak dur, şarj sömürücüsü resmen

Önerin var mı hocam , sen ne kullanıyorsun ?
  • Jellybean geri dondum hocam ben.cm11 den baska da kullanmamustim

• Pda 'dan aldığım Simex batarya geldi. Bataryanın telefona temas eden yerinde naylon kaplama var. Bunu çıkartıyoruz di mi?
  • Ben, telefonumu 2.el almıştım. Aldığım arkadaş kulaklığı vermedi. En fazla 30 liraya kadar S2'imden müzik dinlerken kullanabileceğim bir kulaklık, mümkünse link'i ile beraber tavsiye eder misiniz?
  • crossfire C kullanıcısına yanıt
    Çıkartmanız lazım tabiki.O kısım hasar görmesin kutuda falan diye koruma bandı o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Ben, telefonumu 2.el almıştım. Aldığım arkadaş kulaklığı vermedi. En fazla 30 liraya kadar S2'imden müzik dinlerken kullanabileceğim bir kulaklık, mümkünse link'i ile beraber tavsiye eder misiniz?

Link yok ama Sennheiser mx 271 çok iyi poweramp la dinlefin mi maximum Kalite alırsın

• 
Sayfa: önceki 45814582458345844585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.