Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4584. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45824583458445854586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: Bulent_79

quote:

Orijinalden alıntı: Bulent_79

Arkadaşlar merhaba foruma yeni katıldım. Konuyu şöyle özetleyeyim 2012 den buyana S2 kullanıcısıyım 2013 Ağustos ayında telefonun I-MEİ klonlandı ve telefon tek hat üzerinden kullanıma açıldı.Aralık 2013 tarihinde mahkeme açtım telefonu aldığım yere ve geçen hafta mahkemem Telefon bedelinin davacıya iadesi olarak sonuçlandı.Şimdi sıkıntıya geliyorum Telefonu aldıktan 2 ay sonra oğlum kulaklığını kopartmıştı bende koptu bir işe yaramaz diye kaldırıp attım.İade işlemi esnasında benden büyük ihtimalle kutu içerisindeki aksessuarlarını da talep edecekler.Dolaşmadığım dükkan mağaza kalmadı kutudan çıkan orjinal kulaklığını bulamıyorum işin kötüsü o kadar çok kulaklık kullandım ki kutudan çıkan orjinalini dahi hatırlamıyorum elinde orjinal kulaklık olan varsa resmini ACİL OLARAK gönderebilir mi yada model numarası da olur nereden satın alabilirim bilmiyorum.
    Yardımlarınız için teşekkürler.

Yok mu kimsenin elinde orjinal kulaklık bir resmini yükleyecek şu foruma

Bunlardan birisi olması gerek
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

alttaki resimde yer alan kulaklık orijinal olanı, bilginize. (yeni kulaklık almayı düşününler için creative ep630i modelini tavsiye ederim, mid tonlar normal ama baslar inanılmaz güçlü ve doğala yakın, tizler de net, ayrıca i modelinde mic. ve kumanda tuşu da var, fiyatı da 45-60 civarı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

http://www.kliksa.com/urun/sennheiser-mx-271-siyah-kulaklik/900177580?gclid=COflxbG2zr8CFYfJtAodlCEApw
    bu mudur? Tam 30 lira

Güzel bir kulalık ben de öneririm. Birkaç aydır kullanıyorum. Fiyatına göre alınabilecek en iyi kulaklık. İndirimde 29 liraya bulup almıştım Electoworld'den. Bimek satın aldı zaten mağazayı. Şuan en uygun Bimeks'te:

http://www.bimeks.com.tr/urun/114283/sennheiser-mx-271-kulaklik--siy.aspx

O zamanlar da 40-60 arasıydı her yerde, şimdi birkaç yer var uygun satan. Diğer modellerle karşılaştırıldığında bir sebeple ederinin altında satılıyor sanki bu model tutulmadı. Tutulmamasının sebebi de sanki bayanlara özgü bir modelmiş gibi lanse edilmesi ve küçük kulaklara göre dizayn edilmiş gibi görünmesi. Kulağı küçük olanlara uygun evet ama benim gibi normal kulaklara da gayet uygun, hatta daha bir rahat. Ses temiz, dengeli. Özetle bu fiyata kesinlikle bu model. Benzer kalite için 50 lira altında model bulamazsınız.

Ekleme: Temiz ve dengeli ses verdiğini söyledim, özellikle tiz ve mid dengesi iyi sağlanmış. Baslar da çok vurmasa da gayet yeterli ve dengeli geliyor. Bas delisi iseniz, bas ağırlıklı müzik dinliyorsanız başka modellere yönelebilirsiniz ancak onlar da dengeli değildir. Bu fiyat seviyesi için konuşuyorum.. Malzeme ve biraz ince olsa da kablo kalitesi de hiç fena değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 18 Temmuz 2014; 13:29:00 >
  • Sennheiser MX271 ----> Kliksa 'da 30 lira.
    Creative EP-630 -------> Sanalmarketim'de 41 lira.
    Sizce 11 lira daha fazla verip , ep-630 'mu alsam ?
  • crossfire C kullanıcısına yanıt
    Senelerdir EP-630 kullanıyorum. Pahalı kulaklıkardan alamadığım kalite var bunda.Şahsen tavsiyemdir.
  • quote:

Sennheiser MX271 ----> Kliksa 'da 30 lira.
    Creative EP-630 -------> Sanalmarketim'de 41 lira.
    Sizce 11 lira daha fazla verip , ep-630 'mu alsam ?

biri kulak içi diğeri standart. Seçiminizi yaparken bunu göz önünde bulundurun. Ben mesela kulakiçi ile rahat edemiyorum. Sennheiser bu konuların piridir. 25 liralık kulaklık olduğuna bakmayın aşırı kalitelidir. Creative ep630 ise tam bir fiyat performans canavarıdır. O da piyasanın bilinen, iyi kulaklıklarındandır. Hangisini alırsanız alın pişman olmazsınız.
  • An itibarı ile, sanalmarket'ten 41 liraya Creative Ep-630 siparişi verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozgunask

Arkadaşlar merhaba,
    Bu telefon hayalimdeki telefon ancak hala almam konusunda endişelerim var, 2011 Telefonu olduğu için, özellikle 500TL'ye S3 bulunabiliyorken, almam konusunda Çok kararsızım çooooook

arkadaşım, biz de telefonu isteyerek aldık, bilinçli bir şekilde kullandık ve her şeyinden de memnun kaldık ama sonuçta yaklaşık olarak aynı paraya daha üst modelleri bulabiliyorsan tabii ki onları tercih etmen daha doğru olur, mesela az fark da olsa s3 s2den daha iyidir, 300-400 buna vereceğine 500tlye s3ü tercih etmen daha yerinde bir karar olur. yok benim para sorunum yok diyorsan lg g2 ya da g3, param var beklerim diyorsan note 4 almanı tavsiye ederim.
  • quote:

An itibarı ile, sanalmarket'ten 41 liraya Creative Ep-630 siparişi verdim.

bana göre en doğrusunu yapmışsın ;)
  • telefon aşırı ısınıyor çözümler neler rom felan yükleyimmi ?
  • http://forum.donanimhaber.com/forumid_712/p_/tt.htm konuma bakarmısınız arkadaşlar.
  • Garantisi bitmiş telpa cihazımı 450 liraya arkadaş istiyor telefonu versek mi ki ?
  • Merhabalar ben s2kullanicisiyim. Telefonu ilk kullanmaya basladigim zamanlara gore home ve acma kapama tusudaha sert basinca algilar hale geldi. Bunu eskiye dondurmenin bi yolu var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

Garantisi bitmiş telpa cihazımı 450 liraya arkadaş istiyor telefonu versek mi ki ?

hiç durmayın düşünmeniz hata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznklckp

quote:

Garantisi bitmiş telpa cihazımı 450 liraya arkadaş istiyor telefonu versek mi ki ?

Piyasayı hiç bilmiyorum size sorayım dedim az diil mi ya 450 TL. Hem kıyamıyorum da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre9110 -- 20 Temmuz 2014; 3:09:02 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oznklckp

quote:

Piyasayı hiç bilmiyorum size sorayım dedim az diil mi ya 450 TL. Hem kıyamıyorum da...

Çoğu kişi 450 tl vermez bence de verin(tecrübeyle sabit)
  • quote:

sat gitsin usta
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozgunask

Arkadaşlar merhaba,
    Bu telefon hayalimdeki telefon ancak hala almam konusunda endişelerim var, 2011 Telefonu olduğu için, özellikle 500TL'ye S3 bulunabiliyorken, almam konusunda Çok kararsızım çooooook

2.el mi alacaksınız ?
  • arkadaşlar telefonun ekranı kırıldı
    görüntü yok telefon calısıyor yani
    içindekileri nasıl kurtarabilirim bi yol var mı ?
    rehber galeri falan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

arkadaşlar telefonun ekranı kırıldı
    görüntü yok telefon calısıyor yani
    içindekileri nasıl kurtarabilirim bi yol var mı ?
    rehber galeri falan ?

şarjı bitmeden hemen usb kablo ile bilgisayara bağlayın. Galeri vs kurtarırsınız ama rehber zor gibi. Rehber için gmail hesabınızı kontrol edin, oraya yedeklemişse numaralarınızı oradan çekebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 45824583458445854586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.