Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4514. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45124513451445154516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rraistlinn

quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

quote:

Madde 14 — Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın;
    a) Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,
    durumlarında, tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

arkadaşlar telefonun garanti süresinin bitmesine 6 ay kaldı. telefonumda 4 tane sorun var
    -Kamera uygulamasını açınca kamera lensinden cızırtı geliyor. Hoparlörden değil lensten geliyor cızırtı.
    -Telefonun sim kartının görmemesi
    -Telefon titreşim ayarları açık olmasına rağmen titreşimi yok.
    -Orta tuşu problemli.

Alıntıdaki maddeye bakarak 4 farklı arıza bulunduğu için bedel iadesi isteyebilir miyim? Ne yapmam gerekiyor?

servise kaç defa verdiniz. teslim alım vs. belgelriniz mevcut ise en az 3adet ... servise verirken not ilistirin böyle böyle belgelerim mevcut hakem heyeti bilirkişi vs. beni ugrastirmayin vs. yazın servis onay verir daha hızlı olur. Yoksa baya zaman alıyor

daha önceden hiç servise yollamadım ne yazıkki.
  • O zaman servise verilip tamiri yapılacak. hakem heyeti diyecek aynı arizanin 2den fazla tekrarı yada 1yil içinde 4 adet farklı arıza olması ve servisin arizalari gidermiş gerekli. Ancak o zaman maldan faydalanamama var kararı verilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th3_majestik -- 18 Ocak 2014; 8:17:51 >
  • Arkadaşlar telefondan ses kaydettiğimde ses çok cızırtılı geliyor. Bir çözümü var mıdır yoksa servise vermem gerekir mi?

• selam arkadaşlar.telefonumda bugün farkettigim siyah lekeler oluştu.telefoncu daha önceden üstündeki lensi cıkarmıştı.cünkü puslu bi çekim kalitesi vardı. bi süredir sorun yoktu ta ki bugüne kadar.şimdide siyah noktalar oluştu.yardım ederseniz sevinirim...

https://store.donanimhaber.com/ef/5a/28/ef5a28c15fcdb6c480edaf6f13712e72.jpg
  • Arkadaşlar yuklediğim bir rom sonucu imei gitti ne yapmalıyım ? :(
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 5 Şubat 2014; 22:48:39 >
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    efs yedeğin var ise eski yerine kopyalayacaksın. Yok ise bayağı uğraştırır.
  • Son zamanlarda telefon çok çabucak ısınmaya başladı ve aaşırı derecede oluyor nasıl cozebilirim bu sorunu 4.1.2 stok rom kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: h@mza

selam arkadaşlar.telefonumda bugün farkettigim siyah lekeler oluştu.telefoncu daha önceden üstündeki lensi cıkarmıştı.cünkü puslu bi çekim kalitesi vardı. bi süredir sorun yoktu ta ki bugüne kadar.şimdide siyah noktalar oluştu.yardım ederseniz sevinirim...

Lens iyi takılmadıysa toz girmiş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

quote:

Orijinalden alıntı: th3_majestik

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: th3_majestik

quote:

SlimSaber-i9100-4.3.1-20131108-r3p2 batarya konusunda daha iyi bir rom yok...

1650mah ile aldığınız ekran süresi nedir, otomatik parlaklık ayarinda

Ben o şekilde hiç test yapmam, 3g kullanmıyorum oyun oynamam ama internet tel görüşmesi tango vs sürekli kullanıyorum 1,5 gün şarj rahat gidiyor. Rom düşük boyutta deneyip görün bence çok fazla rom denedim aynı kullanımla dağlar kadar fark var.

Kullanma seklimiz benziyor şu an wanam hirox kullanıyorum Slim Saber 4.3 ve kernel olarak tavsiyeniz nedir?

Rom un kendi kerneli ile kullanıyorum hiç uğraşmadım değiştirmeye bilmiyorum daha iyisi varmı bu yeterli benim için. Rom un tek kusuru Gapps yüklü değil onu da farklı linkten yükleyebiliyorsun.

http://d-h.st/O7p

http://www.slimroms.net/index.php/downloads/dlsearch/viewcategory/383-addons/downloads

cwmden mi yükleniyor? 4.1.2 jb neatromdayım. Beğenmezsek aldığımız yedeği geri yükleyebilir miyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 19 Ocak 2014; 14:31:22 >
  • Herkese merhaba, şuan stock türkiye 4.1.2 kullanıyorum. Root yaptım. Kernel olarak da apoloda bir iki problem yaşadığım için şuan dorimanxa geçtim. Dorimanxı yeni yükledim stock roma ama memnun kalacağımdan eminim. Sizlere şunu sormak istiyorum governorları ne yapayım? Apoloda zzmoove & sio kullanıyordum. Pil ömrü ya da performans takıntım yok. Optimize bir seçim olsa iyi olur.

Bir de midgardian rom işi nasıl gidiyor? Senden bir ricada bulunsam romla ilgili. Arama esnasında ekranı kapama opsiyonunu ben iptal ediyorum çünkü proximity sensörüm bozuk. Bunu da romuna ekleyebilirsen (stock romlarda var customlarda genelde olmuyor) çok sevinirim.
  • Rom pişmedi mi halen
  • Beyler yeni bir işe başladım geçen hafta.O yüzden rom işi yavaş ilerliyor çok vaktim olmuyor malesef. En son Bamrom dan birkaç özellik eklemeye çalıştığımda bazı sorunlar oldu. Siz var olanlarla idare edin şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h@mza

selam arkadaşlar.telefonumda bugün farkettigim siyah lekeler oluştu.telefoncu daha önceden üstündeki lensi cıkarmıştı.cünkü puslu bi çekim kalitesi vardı. bi süredir sorun yoktu ta ki bugüne kadar.şimdide siyah noktalar oluştu.yardım ederseniz sevinirim...

Fotoğrafa bakınca toz almış gibi duruyor. Lensten kastınız lensin önündeki cam sanırım. Onunlar beraber kullanmanızda fayda var çünkü hem böyle tozu engellemiş oluyor hem de güneş ışığında lense zarar gelmemiş oluyor.
  • arkadaşlar bende suan firmware 4.1.2 yüklü ama kitkat 4.4.x ya gecmek istiyorum ne yapmam gerek bır kac kere yukledım sd kartımı gormedı sorun yaşadım yardımcı olacak varmı...
  • arkadaşlar cyanfox 2.0.2 yükledim 4.4.2 kitkat art çalışmıyor açılabilir fakat açmak istediğinizde çalışmaz gibi bir şeyler yazıyor. pil bir günü rahat çıkartıyor.
    4.4.2 denemek isteyenlere önerilir. ben çok beğendim açıkçası yeni bir cihaz gibi odu. kendi sitesinde download kısmından indirebilirsiniz romu ve gapsi. cwm kitkat uyumlu olanı kurmanız gerekiyor.
    halo falan var valla ben beğendim hiç fena değil. sade ve hızlı bence tek eksiği bln yi desteklememesi kernelin.
    bu arada eşimde note 3 var mesela bir bildirim geldiğinde ya da cevapsız çağrı falan olduğunda cihaz kilit ekranında iken elinize aldığınızda bir titriyor, görmediğiniz ya da kaçırdığınız bildirim var diye. bu tarz bir uygulama var mı acaba bildiğiniz.
    benim bulduklarım genel de belli sürelerle tekrar hatırlatan uygulamalar. yada blnyi çalıştıran kitkatla, cyanfoxla uyumlu düzgün bir kernel var mı?
  • ben stock tr jb kullanıyorum telefon 3g deyken peynir ekmek gibi şarj yiyor mesela 3g açık yüzde yüzle evden çıktım hiç bri şey yapmasam bile 8-10 saate kendi kendine şarjı bitiyor napabilirim ???(wifi deyken falan şarj gayet normal gidiyor sadece 3g de bu problem var nasıl düzelir ?? )
  • Arkadaşlar ben geçen günlerde kullandığım jellsnap v6 romda bir ufak bir ayar yaptım ve şunu farkettim, gece yüzde 30 şarjla telefonda wifi 3g kapalı halde bıraktım, alarmı ayarladım, sabah telefonu elime aldığımda şarj yine 30 da duruyor şaşırdım :D artık geceleri şarj yemiyor, nasıl yaptım bilmiyorum ama ayar felan isterseniz biraz kurcalar öğrenirim.. Bu arada 4.4 kitlarda mhl hdmi kablo çalışıyormu, bilgi verebilecekmi varmı acaba

kullandığım rom
    jellsnap rom v6 4.1.2+ gpu 400 mhz ayarlı+ işlemci 1.6 ghz overlock edilebiliyor(1.2 ghz kullanıyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Arkadaşlar ben geçen günlerde kullandığım jellsnap v6 romda bir ufak bir ayar yaptım ve şunu farkettim, gece yüzde 30 şarjla telefonda wifi 3g kapalı halde bıraktım, alarmı ayarladım, sabah telefonu elime aldığımda şarj yine 30 da duruyor şaşırdım :D artık geceleri şarj yemiyor, nasıl yaptım bilmiyorum ama ayar felan isterseniz biraz kurcalar öğrenirim.. Bu arada 4.4 kitlarda mhl hdmi kablo çalışıyormu, bilgi verebilecekmi varmı acaba

kullandığım rom
    jellsnap rom v6 4.1.2+ gpu 400 mhz ayarlı+ işlemci 1.6 ghz overlock edilebiliyor(1.2 ghz kullanıyorum)

Bu aakşamda bak bakayım şarj yiycekmi

• 
Sayfa: önceki 45124513451445154516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.