Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4513. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45114512451345144515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav adam akıllı bir rom bulamadım ki arkadaş sarj yetmiyor yahu, öneri rom var mı güncellerinden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

Yav adam akıllı bir rom bulamadım ki arkadaş sarj yetmiyor yahu, öneri rom var mı güncellerinden?

hocam şarj için stock rom yükleyip rootlayıp gereksiz uygulamaları silip pil yiyenleri de greenify ile dondurmanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznklckp

quote:

Yav adam akıllı bir rom bulamadım ki arkadaş sarj yetmiyor yahu, öneri rom var mı güncellerinden?

hocam şarj için stock rom yükleyip rootlayıp gereksiz uygulamaları silip pil yiyenleri de greenify ile dondurmanız lazım.

Hacım, stock romda da multitasking var mı? Çünkü şuan en çok onu kullanıyorum sanırım.
  • quote:

quote:

quote:

Hacım, stock romda da multitasking var mı? Çünkü şuan en çok onu kullanıyorum sanırım.

multitask olayını bilmiyorum ama yok sanırım. Yani multitask derken ekranı ikiye bölme falansa yok sanki. Ama arkada tunein radio açıkken başka bişeyler yapabiliyorum tabii ki.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

multitask olayını bilmiyorum ama yok sanırım. Yani multitask derken ekranı ikiye bölme falansa yok sanki. Ama arkada tunein radio açıkken başka bişeyler yapabiliyorum tabii ki.

Ekranı ikiye bölüp üstte internet varken altta ilgilendiğim programın olması vs. yoksa yüklemem zaten.
  • leon23 L kullanıcısına yanıt
    CM11'de resmi olarak yayınlanmadı.
  • Tüm temel bilgiler ve cevaplar için
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=86560816
    Soru sormadan önce mutlaka okuyun okutun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhaba beanstalk rom kullanıyorum 4.4.2.arayüzü ve bazı hatalarının olması birde alışamam biraz zor geldi.müzik çaları video oynatıcısı falan çok kötü.sizden ricam bana önerebileceğiniz 4.4.2 şart değil oturmuş sorunsuz stock roma oranla farkı olan hız vs gibi ayrıca tw arayüzü olan varsa iyi olur ben başka kullanamıyorum pek.4.1.2 olabilir yeter ki düzgün çalışsın.bu romda sorunlar yaşıyorum bazen ama hız konusunda acayip hızlı.bana önerebilceğiniz rom istiyorum birde başka custom roma geçerken neler yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim....
  • nyanaa N kullanıcısına yanıt
    Haziran 2012'den beri jelatinsiz kullanıyorum. Defalarca düştü, çarptı vs. En küçük bir çizik bile yok. Rahat ol dostum. Jelatin takıp o güzelim parlak ekrandan mahrum kalma.
  • Ben telefonuma format atmak istiyorum da yeniden 4.1.2(yada 4.1.2 nin daha yenisi varsa) kuracağım kasmalar falan oluyor. Ama ne zamandır kurmadığım için nasıl yapacağımı hatırlayamadım odini indirdim fakat orjinal 4.1.2 yi bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El nino9 -- 16 Ocak 2014; 0:24:09 >
  • herkese merhaba,
    şuan 4.1.2 stock türkiye rootlu kulanıyorum. Kernel olarak apolo var. 3gyi açıp dışarı çıkıyorum. 15-20 dakika 3gyi kullanmazsam yani bildirim vs gelmezse 3g kendini kapatıyor. Yukarıda simgesi oluyor ve açık görünüyor ama interneti kullanamıyorum. 3gyi tekrar açıp kapayınca düzeliyor. Bu problem ile ilgili bilgisi, çözüm önerisi olan var mı?
  • @155tekeli hocam çok fazla fark varmış jelatinsiz ile sanki Note 3 ekranı varmış gibi iyikide jelatinim bozulmuş.Dediğiniz gibi güzelim telefonun ekranından hiç faydalanmıyormuşum.
  • merhaba telefonum custom romlu başka bir custom roma geçmek istiyorum neler yapmam gerek.. temizlik vs. gibi
  • SlimSaber-i9100-4.3.1-20131108-r3p2 batarya konusunda daha iyi bir rom yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

SlimSaber-i9100-4.3.1-20131108-r3p2 batarya konusunda daha iyi bir rom yok...

1650mah ile aldığınız ekran süresi nedir, otomatik parlaklık ayarinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: th3_majestik

quote:

Ben o şekilde hiç test yapmam, 3g kullanmıyorum oyun oynamam ama internet tel görüşmesi tango vs sürekli kullanıyorum 1,5 gün şarj rahat gidiyor. Rom düşük boyutta deneyip görün bence çok fazla rom denedim aynı kullanımla dağlar kadar fark var.

• quote:

quote:

quote:

Ben o şekilde hiç test yapmam, 3g kullanmıyorum oyun oynamam ama internet tel görüşmesi tango vs sürekli kullanıyorum 1,5 gün şarj rahat gidiyor. Rom düşük boyutta deneyip görün bence çok fazla rom denedim aynı kullanımla dağlar kadar fark var.

Kullanma seklimiz benziyor şu an wanam hirox kullanıyorum Slim Saber 4.3 ve kernel olarak tavsiyeniz nedir?

• arkadaşlar ben kitkat denemek istiyorum cm 11 unofficial ve cyanfox 2.0.2 ikisinden birini denemeyi düşünüyorum. bu cm11in official olarak yayınlanmadı değil mi? yayınlandıysa ben göremedim sanırım.
    cm11 buradan:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2523604

cyanfoxu dan buradan:
    http://cyanfox-rom.com/downloads/?folder=i9100/

indiriyorum. sizin önerebileceğiniz ya da kullandığınız romlar var mı acaba.
    ben çok oyun oynamam daha telefon görüşmesi ve arada sırada internet. ama bir igoyu çalıştırsın kimisinde bazı programların çalışmadığını falan okumuştum. birde bu art olayını tam olarak nedir ne değildir bu romlarda çalışır mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kullanma seklimiz benziyor şu an wanam hirox kullanıyorum Slim Saber 4.3 ve kernel olarak tavsiyeniz nedir?

Rom un kendi kerneli ile kullanıyorum hiç uğraşmadım değiştirmeye bilmiyorum daha iyisi varmı bu yeterli benim için. Rom un tek kusuru Gapps yüklü değil onu da farklı linkten yükleyebiliyorsun.

http://d-h.st/O7p

http://www.slimroms.net/index.php/downloads/dlsearch/viewcategory/383-addons/downloads
  • quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

quote:

Madde 14 — Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın;
    a) Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,
    durumlarında, tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

arkadaşlar telefonun garanti süresinin bitmesine 6 ay kaldı. telefonumda 4 tane sorun var
    -Kamera uygulamasını açınca kamera lensinden cızırtı geliyor. Hoparlörden değil lensten geliyor cızırtı.
    -Telefonun sim kartının görmemesi
    -Telefon titreşim ayarları açık olmasına rağmen titreşimi yok.
    -Orta tuşu problemli.

Alıntıdaki maddeye bakarak 4 farklı arıza bulunduğu için bedel iadesi isteyebilir miyim? Ne yapmam gerekiyor?

servise kaç defa verdiniz. teslim alım vs. belgelriniz mevcut ise en az 3adet ... servise verirken not ilistirin böyle böyle belgelerim mevcut hakem heyeti bilirkişi vs. beni ugrastirmayin vs. yazın servis onay verir daha hızlı olur. Yoksa baya zaman alıyor

• 
Sayfa: önceki 45114512451345144515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.