Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (432. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hayyaatt

quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

son zamanlarda samsungdive.com 'a telefonunu kaydedebilen oldumu? üye oldum ama "register your mobile phone now" linki tıklanmıyor, telefonu kaydedemiyorum.

ben oldum samsungdive ye..Bir cok kez de denedim.hatta bir seferinde joltugun arasına dusurmus benim kız.PC den caldırdım ve buldum.
    cok guzel calısıyor..
    Telefon nerde anında bulabiliyorsunn..
    Sorun olmadı yani

ben yeri bul dediğimde bulamıyor, sadece internet açıkken deniyorum. gps temi açmak gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

herzaman destekciniz dostum gecmis olsun :(

bu arda yukarıda fotosunu paylastıgım kim bilin bakalım :)

oğlan tatilde semirmiş biraz noyancelebi
  • quote:

Orijinalden alıntı: pejmurde

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

Orijinalden alıntı: pejmurde

arkadaşlar günaydın, benim telefonun sesi gitti neden oldu anlamadım, son seste fısıltı şeklinde ses geliyor, onuda sessiz ortamda anca duyarsın. tele hard reset atayım dedim 3 tuş ile, uyarı çıktı işte custom os yüklemek hatalara neden olabilir diye volupe up(contiune) dedi downloading do not turn of target diye yazı var ekranda bide android amblemi. ne kadar sürer bu işlem ve neyi download ediyor.

bu ses kısılma problemini yaşayan varmı yoksa tavsiyeniz nedir?

telefonu download mod a almışın sen bi sonraki işlem odin ile rom atmaktır
    bi önceki sayfada hard format kodu var onu yaz.
    rom atmıcaksan telefonu kapat aç download mod ile işin yok

tamamdır reset attım gene düzelmedi servise verdim bnde. dap dye bişeyden bahsetti 30 gün geçmediği için yenisini verebilirlermiş, 1 tanede ölü piksel vardı 3 tane olması gerekiyor değişim için falan dedi. bakalım 3 4 gün içinde döneriz dediler. inş dahada berbat edip vermezler

teli cumartesi servise verdim ses kısılma ve ekrandaki ölü pikselden dolayı, ses olayını halletmişler fabrika ayarlarına geri döndürere ki ben 3 5 kere fabrika ayarlarına geri döndüm farklı yollardan düzelmemişti. ölü pikselden dolayı cihaz değişimi verdiler. dün yeni cihazı aldım şmdllik sıkıntı yok görünüyor. samsung b.köy servisine verdim mta elektronik, güzel ilgilendiler tavsiye ederim.
  • Şuan itibariyle telefonu almış bulunmaktayım :') kaliteyi elinizde tutmak kadar zevk veren birşey yok..
    PRoblemlerim olursa tek tek yazacağım arkadaşlar zaman içinde yardımcı olursanız sevinirim..

ilk problemimle karşılaştım bile kartımı taktıgımda pin soruyor fakat telefonun içine girdigimde rehberimdeki isimler görünmüyor ne yapmalıyım ??
  • şöyle bişey mümkün mü?
    facebook tan mesaj gelince , ses çıkarsa. mesaj sesi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

şöyle bişey mümkün mü?
    facebook tan mesaj gelince , ses çıkarsa. mesaj sesi gibi.

Denemedim ama bence olur. Senkronizasyonu açık bırakmalısınız. Ve sürekli datanız açık olmalı ozaman bence olur.
  • Arkadaşlar lütfen yardım :(
    Mesaj geldiğinde kimden geldiğini sesli bir şekilde okuyor telefon... Message from Can diyor mesela.. Nasıl kapatacağım bunu her yere bakındım göremiyorum :|
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserti

quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

herzaman destekciniz dostum gecmis olsun :(

bu arda yukarıda fotosunu paylastıgım kim bilin bakalım :)

teşekküler ama ne yazıkki epey bi sordum bu sorunu 1-2 arkadaşım dışında ilgilenen olmadı. link verdim bi deneyin söyleyin dedim cevap bile gelmedi. bilmiyorum bence paylaşım yaparken cevabını bildiğimiz yada deneyip öğrenebileceğimiz durumları urada paylaşmak hem bize hemde forumu takip eden herkese faydalı olacaktır. hani bence forumların amacı sadece birşeyler öğrenmek işimiz bitincede gitmek olmamalı.

özellikle her soruya bildiği kadarıyla cevap vermeye çalışan yada yorum yapıp farkındalık hissettiren

başta sen olmak üzere sawgent,juseppefrknsmyr ,dexxter,cseyfe,viranufuk,ahmet-79,tahayasin-1 dostlara teşekkürü borç bilirim. forumun temeli gibisiniz :)

tesekkur ederim abim paylasmak ve yardimci olmak guzeldir abi burasi onun icin var ve bildigimiz kadariyla bos zamanlarinizda yardimci olmaya calisiyoruz iste
  • rkadaslar 2.6 GB oyun verisini PC den tam 1 saat 12 dakikada attı Telefona.Bu normali..Sizdede böylemi..1.9 GB lik FİLM atmıstım dun 9 dakikada attı..
    bu gün OYUN datalarını atıyorum ve yukardaki kadar cık sürdü..

NOT:TELEFONUN KENDİ SDCARD ına ATIYORUM..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMREMETIN

Dışarıda arkadaşlarım tanıdık, tanımadık ortamdaki kişiler telefonu incelemek istiyorlar. Sorun etmiyorum bunu ama mesajlarımı kilitlemek istiyorum arkadaşlar. Bunun için basit ve kullanışlı bir program varmıdır. Mesaj' a girerken kilit kodu sorsun istiyorum. Market'ten SMS Lock diye bir program indirdim. Kilit kodu çiziyorsun mesajlara girerken anladığım kadarıyla ama, turn on sms lock yapmama rağmen kilit sormuyor. Direk pat diye giriyor hala.

bunun icinde go sms dostum kur bunu varsayilan yap telefonun kendi mesajlasma programinin bildirimlerini kapat bunu sms programi olarak kullan ve programin ayarlarinda security den ister sekilli sifre ister kodlu sifre koy
  • Selam, iGo'ma bi haller oldu :D "Please insert your SD card containing iGo content files" diyor, uygulamayı kaç kere kaldırıp tekrar kurdum. Apk'sı sd kartta halbuki. Önceden böyle yapmıyordu ama şimdi sorun çıkarıyor. Varmı bilgisi olan ?

edit: kurarken sorun olmuyor, tıklayop açınca veriyor bu hatayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manyakurt -- 21 Temmuz 2011; 12:06:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

rkadaslar 2.6 GB oyun verisini PC den tam 1 saat 12 dakikada attı Telefona.Bu normali..Sizdede böylemi..1.9 GB lik FİLM atmıstım dun 9 dakikada attı..
    bu gün OYUN datalarını atıyorum ve yukardaki kadar cık sürdü..

NOT:TELEFONUN KENDİ SDCARD ına ATIYORUM..

halil abim oyun iceriginde kucuk boyutlu cok dosya varsa uzun surer mesela dosya boyutlari 200-300mb lik alti yedi dosya olsa daha kolay atar birde tabiki sd kartinin yazma okuma hizina da bagli class kac ki sd kartinin abi
    edit:telefonun sd karti derken dahili hafizasini kastediyosun galiba abi o zaman dosya boyutlarindan dolayi oyle normaldir abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shunter -- 21 Temmuz 2011; 12:11:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

Selam, iGo'ma bi haller oldu :D "Please insert your SD card containing iGo content files" diyor, uygulamayı kaç kere kaldırıp tekrar kurdum. Apk'sı sd kartta halbuki. Önceden böyle yapmıyordu ama şimdi sorun çıkarıyor. Varmı bilgisi olan ?

edit: kurarken sorun olmuyor, tıklayop açınca veriyor bu hatayı.

dostum igo kullanmadigim icin bilemiyorum ama ben sygic kullaniyorum turkiye haritasini da indirdim cok memnunum sorun felan yok tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoNFi

@noyancelebi hocam,

şuan kullandığın rom nedir acaba? Ben hala KF3 deyim şarz olsun, genel olsun bir problemim yok.

1.5 light kullanıyorum dostum

@Ghent ortadaki tusa 2 kere bas oradan driving modu kapat

@sadays o hep semirik hocam :)

@akcora siteye bekliyorum hocam :)

yanlız soyle bir problemim var devamlı afrikadan rusyadan uyeler geliyor onlarla cok ugrasıyorum
  • noyan abi disari acildin desene ne guzel bircok uye olur fakat nerden buluyo bunlar siteyi daha dogrusu nasil buluyolar :-)))
  • Beyler android için bildiğiniz online oyunlar var mı ?
  • benim telefon kafayı yemiş durumda, saçma sapan işler yapıyor. titriyor, açılıp kapanıyor, kendi kendine kies'i açıyor. ne yapmam lazım. bilgisayara bağlayınca görmüyor da.
  • bu meretin resim çekerken çıakrttığı sesi nasıl kapatırız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

arkadaşlar çıtayı arttırdım androide geçelim derken kusursuzu arar olduk. SGS2 kullanıcıları olarak bana acaba iyi ve kötü yanlarını anlatabilir misiniz? mağazalarda ne kadar kurcalasam karşılaştırsamda şimdilik pek fark göremiyorum.
    Bir tek Sensation bulamadım şimdilik onunla kıyaslayamıyorum zaten.

Ama siz görüşlerinizi telefonunuzun sizce + ve - yanlarını yazarsanız çok sevinirim. malum 1.500 tl civarı para vereceksem herşeyi bilmek istiyorum :D

şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar sayfa kirliliği yapmak istemem ama mesajım gerilerde kelmış. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • androide yeni gectim flash videoları
    izleyemiyorum 3 g ile....vodafoneden sınırsız
    internet yaptım 9 teleye ama flash vb
    youtobedaki videoları akıcı bir şekilde
    izleyemiyorum izleyebilen varmı ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.