Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (434. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: noyancelebi

FULL RESET KODU :

*2767*3855#

Bunu tuş takımına telefon açıkken mi yazıyoruz yoksa öncesinde bir kaç tuşa aynı anda basmak mı gerekiyor ? Zaten tuş takımına ulaşamıyorum ki ben sürekli ekranda hata mesajı geliyor ve telefon kitleniyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLPhinuSs

quote:

FULL RESET KODU :

*2767*3855#

Bunu tuş takımına telefon açıkken mi yazıyoruz yoksa öncesinde bir kaç tuşa aynı anda basmak mı gerekiyor ? Zaten tuş takımına ulaşamıyorum ki ben sürekli ekranda hata mesajı geliyor ve telefon kitleniyordu.

açıkken ve normal çalışıyorken yapılıyor. eğer donma yada dokunmatik panelini kullanamama gibi bir sorun varsa bu kodlar girilemez maalesef. mecburen full firmware yüklemek gerekli. istersen kendin odin ile yapabilirsin(ilk mesajda bilgileri mevcut) ama garanti olayı riske girebilir. eğer varsa garantiye yollayıp orda yükletmen en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

quote:

Orijinalden alıntı: elita

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elita
    bu indirdiğimiz dosya .exe ve odin de pda kısmına tıkladığımızda .exe dosyasını görmüyor.
    nasıl olacak

hangisi exe? ben o uzantıda bir dosya görmedim

wipe siz için

GT-I9100_OXA_I9100_XXKG2_I9100OXAKG2_I9100XXKG2.exe

şöyle bir dosya indirmiştim. Yanlış mı inmiş ?

şu an link ölü olduğu için onu kontrol edememiştim.

o dosyaya çift tıkladığında hemen yanına içindeki asıl firmware dosyasını çıkartacaktır. uzantısı tar olmalı. bu exe sıkıştırılmış hali asıl dosyanın.

Teşekkürler şimdi oldu
  • quote:

quote:

niye hocam yesilcin bizim androidin simgesi :)

panelde yonetici onay hanesini goremedim

android in maskotu yeşil robottu sanki ama :))

hani forum sgs2 üzerine olduğu için demiştim.www.galaxys2turkiye.com gibi bişey olsa 10 numara olur bu tip bi iş için.

http://i40.tinypic.com/2hp7p7p.jpg
    fotoda üstteki yöneticis onaylı kısmından ayarlayabilirsin.

hocam aslinda soyle aklima geldi,

Simdi biz androidi niye seviyoruz? Bizi hur kildigi hemen her istegimize cevap verdigi, bir nevi masallarda siseden.cikan cin gibi oldugu icin e ustune yesili giydirdinmi yesilcin oluyor.

Isim olarak cagristirma daha cok hosuma gidiyor. Mesela birsuru ayfon apil forumu var.en cok akilda kalan ne ingilizanahtari. Ilk duysan persembe pazari sanirsin.ama.hic unutmazsin.

Firumu ilk yaparken ortada s2 yoktu genwl android icin dusunmustum

Son olarak ellerini kavusturmus bi android simgesine otantik bi cin kiyafeti giydirirsek ve androidinde alti siseden cikar gibi dumanimsi oldumu tamamdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

rkadaslar 2.6 GB oyun verisini PC den tam 1 saat 12 dakikada attı Telefona.Bu normali..Sizdede böylemi..1.9 GB lik FİLM atmıstım dun 9 dakikada attı..
    bu gün OYUN datalarını atıyorum ve yukardaki kadar cık sürdü..

NOT:TELEFONUN KENDİ SDCARD ına ATIYORUM..

1- sd karta daha yavaş yazar
    2- tek parça dosya daha hızlı yüklenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: pejmurde

quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

rkadaslar 2.6 GB oyun verisini PC den tam 1 saat 12 dakikada attı Telefona.Bu normali..Sizdede böylemi..1.9 GB lik FİLM atmıstım dun 9 dakikada attı..
    bu gün OYUN datalarını atıyorum ve yukardaki kadar cık sürdü..

NOT:TELEFONUN KENDİ SDCARD ına ATIYORUM..

1- sd karta daha yavaş yazar
    2- tek parça dosya daha hızlı yüklenir

class 10 hafıza kartı edinirseniz cok daha hızlı yazabilirsiniz
  • quote:

quote:

quote:

niye hocam yesilcin bizim androidin simgesi :)

panelde yonetici onay hanesini goremedim

android in maskotu yeşil robottu sanki ama :))

hani forum sgs2 üzerine olduğu için demiştim.www.galaxys2turkiye.com gibi bişey olsa 10 numara olur bu tip bi iş için.

http://i40.tinypic.com/2hp7p7p.jpg
    fotoda üstteki yöneticis onaylı kısmından ayarlayabilirsin.

hocam aslinda soyle aklima geldi,

Simdi biz androidi niye seviyoruz? Bizi hur kildigi hemen her istegimize cevap verdigi, bir nevi masallarda siseden.cikan cin gibi oldugu icin e ustune yesili giydirdinmi yesilcin oluyor.

Isim olarak cagristirma daha cok hosuma gidiyor. Mesela birsuru ayfon apil forumu var.en cok akilda kalan ne ingilizanahtari. Ilk duysan persembe pazari sanirsin.ama.hic unutmazsin.

Firumu ilk yaparken ortada s2 yoktu genwl android icin dusunmustum

Son olarak ellerini kavusturmus bi android simgesine otantik bi cin kiyafeti giydirirsek ve androidinde alti siseden cikar gibi dumanimsi oldumu tamamdir.

En son cümleyi ben söyleyecektim
  • Selam, benim serverim var 24/7 acik, uzerinde barindirabilirim galaxy s2 forumunu, ama eger cok kalabaliklasirsa kaldiramayabilirim, 1.5TB bant genisligim var gerci hayli hayli yeter.

Noyancelebi hocam, senin site cok guzel olmus ama bence yeniden kuralim, senin domain, benim hosting. Birlikte isletebiliriz, deneyimim var web konusunda, yardimci olurum. Ve bence SMF degilde, para toplayip VBulletin kuralim.

Saygilar
  • Bir PayPal donate hesabi acalim, isteyen donate etsin forumda, elde ettigimiz para ile hosting+domaini karsilayip, hostingde ust plana gecebiliriz.

Eger becerebilirsek mukemmel bir site olur, siz arkadaslarla turkiyenin en iyi android forumunu acariz :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti545

androide yeni gectim flash videoları
    izleyemiyorum 3 g ile....vodafoneden sınırsız
    internet yaptım 9 teleye ama flash vb
    youtobedaki videoları akıcı bir şekilde
    izleyemiyorum izleyebilen varmı ...

sınırsız internet 9TL

Turkcell 1GB 29 TL

acaba neden?

sebebi şuki

vodafone ilk 100Mb ı 3g hızında veriyor sonra 96kb ye düşürüyor,

turkcell 1Gb ın tamamını 3g hzında veriyor.

bana göre vodafone burda vatandaşı aptal yerine koyup , üç kağıtçılık yapıyor.

9TL ye sınırsız internetmiş , ha ha ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Açıkçası sevinsemmi üzelsemmi bilemedim

Bence ne sevin nede üzül.Aslında sattığım için hem rahatladım hemde üzüldüm ama ne yapayım arc satılsaydı bunu kullanacaktım,o satılmayınca bunu sattım.Nasıl olsa ilerde yine herhangibir telefonda buluşacağız.Bizdeki bu merak bitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertreload

Bir PayPal donate hesabi acalim, isteyen donate etsin forumda, elde ettigimiz para ile hosting+domaini karsilayip, hostingde ust plana gecebiliriz.

Eger becerebilirsek mukemmel bir site olur, siz arkadaslarla turkiyenin en iyi android forumunu acariz :-)

yavaş dostum frene bas biraz

yeni kurulmuş bi forum için bu dediklerin çok zor. birikmiş sermayen yoksa herşeye free olarak başlayıp sonradan o işlere girilir.
  • Daha önce symbian kullanan arkadaşlar bilirler güzel bir özellik vardı.. Androidde de vardır belki ama bulabilene aşkolsun en zanıdankendi adımma öyle.. hani bir cevapsız aramanız var ya da ne bileyim mesaj gelmiş ama haberiniz yok tel köşede duruyor. Symbianda tel yanar sönerdi ne bileyim led li telefonsa led yanar sönerdi en azından benim satio da öyleydi :D galaxy s2 de böyle bir ayarlama yapma şansına sahipmiyiz var mıdır bunun bir ayarı acep?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mertreload

Bir PayPal donate hesabi acalim, isteyen donate etsin forumda, elde ettigimiz para ile hosting+domaini karsilayip, hostingde ust plana gecebiliriz.

yavaş dostum frene bas biraz

yeni kurulmuş bi forum için bu dediklerin çok zor. birikmiş sermayen yoksa herşeye free olarak başlayıp sonradan o işlere girilir.

Hocam birikmiş sermayeye gerek yok :D

Hosting hazır, domain hazır.

:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

ziyaretlerini eksik etme gurol abi burdan :-)))abi o kadarda sorunlu degilya telefon ben keyfiyeten romlari deniyom :-)))))hemde aliskinim ya ben abi partal yok 10 tane android cihaz kullandim sindiye kadar aliskinim yani :-)))

Arada ziyarete gelirim sen her zaman çaydanlığı ateşte beklet.
    Tabiki artılarının yanında eksiklerinden fazla bahsetmeğe değmez.Bir defa tam oynanacak telefon,bunun en güzel örneğinide sen veriyorsun,telefona rom içire içire bir türlü sarhoş edemedin.
    Ufak tefek problemlerde inşallah yeni yazılımlarla düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

ziyaretlerini eksik etme gurol abi burdan :-)))abi o kadarda sorunlu degilya telefon ben keyfiyeten romlari deniyom :-)))))hemde aliskinim ya ben abi partal yok 10 tane android cihaz kullandim sindiye kadar aliskinim yani :-)))

Arada ziyarete gelirim sen her zaman çaydanlığı ateşte beklet.
    Tabiki artılarının yanında eksiklerinden fazla bahsetmeğe değmez.Bir defa tam oynanacak telefon,bunun en güzel örneğinide sen veriyorsun,telefona rom içire içire bir türlü sarhoş edemedin.
    Ufak tefek problemlerde inşallah yeni yazılımlarla düzelir.

tamam abi :-))))tabiki abi katiliyorum sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: agakin

Daha önce symbian kullanan arkadaşlar bilirler güzel bir özellik vardı.. Androidde de vardır belki ama bulabilene aşkolsun en zanıdankendi adımma öyle.. hani bir cevapsız aramanız var ya da ne bileyim mesaj gelmiş ama haberiniz yok tel köşede duruyor. Symbianda tel yanar sönerdi ne bileyim led li telefonsa led yanar sönerdi en azından benim satio da öyleydi :D galaxy s2 de böyle bir ayarlama yapma şansına sahipmiyiz var mıdır bunun bir ayarı acep?

alttaki dokunmatik tuşların ışıklarının yanıp sönüyor olması lazım öyle hatırlıyorum
  • beyler sgs 2 de şarj sorunu yaşıyorum full şarj max 9 saat gidiyor
  • Merhabalar,

K9 Mail Client'da soyle bir problem yasiyorum.Karsi tarafa herhangi bir mail gonderdigimde mailin icerigi {no text body} olarak gozukuyor. Bazende gayet saglikli bir sekilde gidiyor, boyle birsey yasayan varmidir?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: agakin

Daha önce symbian kullanan arkadaşlar bilirler güzel bir özellik vardı.. Androidde de vardır belki ama bulabilene aşkolsun en zanıdankendi adımma öyle.. hani bir cevapsız aramanız var ya da ne bileyim mesaj gelmiş ama haberiniz yok tel köşede duruyor. Symbianda tel yanar sönerdi ne bileyim led li telefonsa led yanar sönerdi en azından benim satio da öyleydi :D galaxy s2 de böyle bir ayarlama yapma şansına sahipmiyiz var mıdır bunun bir ayarı acep?

alttaki dokunmatik tuşların ışıklarının yanıp sönüyor olması lazım öyle hatırlıyorum

Yok hocam yanıp sönmüyor bende eğer bi yerden bir ayarı varsa ve ondan sonrada oluyorsada bilmiyorum açıkçası...
  • 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.