Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
94.863
Cevap
269
Favori
3.494.923
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★
Giriş
    1323 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Orijinalden alıntı: El nino9

quote:

quote:

Arkadaşlar telefon rootlu değil ve 4.1.2 sürümünün sızıntı olmayan halini bulamadım var mı acaba varsa yardımcı olur musunuz ?

http://www.hotfile.com/dl/213346041/e6e4f7c/I9100XWLSS_I9100OXXLS9_NEE.zip.html

XWLSS NORDIC COUNTRIES. Root ile alakası yok yazılım yüklemenin.

Teşekkürler hocam sızıntı sürümden + sı var mı ? birde komple her şey silinecek mi ?

Sızıntı sürümden artısı çoooook. Sızıntı kullanmak hata zaten. Wipe yapmazsan silinmez ama wipe yapmadan da adamakıllı verim alamazsın yazılımdan.

Peki wipe yapayım o zaman zaten kasmalar başladı biraz kendine gelir telefon.

STSL 2011-2012 ŞAMPİYONU GALATASARAY!

• Yarbay
    2536 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: J.R.R Numenor

gayet acıklayıcı ve guzel bi acıklama olmus tesekkur ederim

Rica ederim.isinize yaramasina sevindim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar telefon rootlu değil ve 4.1.2 sürümünün sızıntı olmayan halini bulamadım var mı acaba varsa yardımcı olur musunuz ?

Teşekkürler hocam sızıntı sürümden + sı var mı ? birde komple her şey silinecek mi ?

Sızıntı sürümden artısı çoooook. Sızıntı kullanmak hata zaten. Wipe yapmazsan silinmez ama wipe yapmadan da adamakıllı verim alamazsın yazılımdan.

Yazılımı kurmadan ve kurduktan sonra 1 er kere wipe yapmak en güzeli.

• Binbaşı
    1323 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kurmadan önce nasıl yapıcam ki ?

• Yarbay
    4090 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kurmadan önce nasıl yapıcam ki ?

Şu an normal kullandığınız telefonu wipe yapacaksınız işte. Recovery menüsünden. Her iki wipe seçeneğini de yapıp sonra sıfır telefona yazılım yükleyip yeniden wipe yapacaksınız. En azından ben öyle yapıyorum.
    |
    |

• Yarbay
    2081 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

@ali_ihsan21
    @fblikral
    Nerelere kayboldu bu ikili
    @hunkar1

Kral sayende bu hassan ve apolo ikilisine gectim ve ilkkez bu kadar iyi degerler aliyorum inanilmaz agzim acik kaldi

F20 BMW 116d ED
  • Yarbay
    2081 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: UD97

Arkadaşlar bir ara Walkman modu yüklüyordu herkes. Ben de denedim sizden sonra fakat şöyle bir sorun var. "Clear Audio+" özelliği Cyanogenmod yüklü iken çalışıyor. Fakat şu an Chameleon Rom'dayım ve bu LSS. Neredeyse bütün Walkman'leri indirdim xda'daki ama hepsinde aynı hata, ClearAudio+ çalışmıyor. Çalışan versiyonunda da şarkı çalınamıyor.
    Niye böyle? Neyi yanlış yapıyorum? Stock üstüne kurulu romlar için ayrı Walkman varsa link atar mısınız?
    Teşekkürler.

Dostum ayni sotun bende de var ve ben pes ettim demekki olmuyor dedim zaten xda sayfasindada galaxy s2 icin cm tabanli romlarda calistigi vurgulanmis stock tabanlilarda olmuyor heralde yada ben yapamadim

F20 BMW 116d ED

• Yarbay
    2536 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fblikral

quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

@ali_ihsan21
    @fblikral
    Nerelere kayboldu bu ikili
    @hunkar1

Kral sayende bu hassan ve apolo ikilisine gectim ve ilkkez bu kadar iyi degerler aliyorum inanilmaz agzim acik kaldi

Tamam iyi degerler alin almasinada bizi birakip gitmeyin buralarda

|
    |
    Arkadaşlar şarj ömrünü uzatan bir yazılım vs var mı ?
    |
    |

SAMSUNG™| Teknisyen
  • Yüzbaşı
    371 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: citykhan

Sistem ayarları kısmında cihaz hakkında
    yapım numarası ve kernel sürümlerinden anlarsın
    ordaki numaraları yaz.

Gerekir tabi.Rootlamadan custom rom kuramazsın.
    Tavsiyem eğer rom kuracaksan
    1. önce telefona odinle i9100xvlsw veya i9100xvlss versiyonlarından birini kur.
    2.Daha sonra telefona yine odinle
    http://d-h.st/users/philz_touch/?fld_id=17703#files
    bu adres philiwz stock kernel ve cwm içeren dosyayı indirin. Burda dikkat edeceğiniz iki tane uzantılı dosya olacak birisi tar md5 uzantılı bu odinle yüklenir diğeri ise cwm den yüklenir.
    yani şu demek orjinal romun var ve sende cwm yok o zaman odinle md5 uzantılı dosyayı kuracaksın.
    Zip li olanda esasında aynı işe yarar onun farkı ise cvm kurulu ise yani custom romlu telde geçişlerde kullanabilirsin. Orjinal roma dönmenide sağlar bazı custom romlar download modu açtırmaz çünkü (ses kıs+power+home)Ara geçişlerdede bu zipli dosyayı sd kartından instal edebilirsin.
    3. Philz kernelide download modda aynı orjinal rom gibi kurdun. Şimdi istediğin custom romu kurabilirsin. nasıl mı. teli recovery modda açacaksın. Volume up +home ve power ile sonrada
    choose zip from card seçeneği ile kuracağın romun zipli dosyasını çağır ve kur.
    Yalnız rom kurmadan önce mutlaka cwm de wipe data factory reset seçeneği altındaki install rom seçeneği ile veya wipe data seçeneği ile temizle.(telin android programlarını ve bu programın dosyalarını siler. Temiz kurulum için şart)

Umarım yardımcı olur. Sorun olursa cevaplarım. Kolay gelsin.

çok teşekkür ederim hocam sorun çıkarsa burdayım yine
    |
    |

Kaç darbe alıp hayatta yoluna devam edebiliyorsun. İşte kazanmak böyle bir şey.

• Yarbay
    2584 Mesaj
    arkadaşlar miui 3.5.31 rom kullanıyorum.ekran sürem sizinkiler gibi değil.2-2.5 saat arası değişiyor.kernelim philzz.bu apolo için miuı ya en uygun sizce hangi sürümdür.odinle mi yoksa cwm den mi flashlamak makbuldür.apolonun da v0-v1-v2 vs sürümü var.bunlar arasındaki farklar nedir.birde iyi ekran süresi almak için bi ayar falan yapıyor musunuz.yoksa stock hali yetrli mi
    |
    |
    |
    |

&#9500; LG G6 &#9508;

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)
  • Çavuş
    47 Mesaj

Hocam dediklerinizi denicem ilgilendiginiz için teşekkürler ..) ( Edit:Şu apollo ile hassan rom un bana linklerini atarsanız çok memnun olurum )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zFurkan -- 9 Haziran 2013; 19:56:30 >
    |
    |
    El nino9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam hocam bakacağım zamanım olduğunda kuramazsam yine ulaşırım size buradan teşekkürler
    |
    |
    alprkrkmz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2690 Mesaj
    Arkadaşlar stok room da çalışan multiWindov akp si yada zip olanı varmı?
    quote:

Orijinalden alıntı: ARIKAN

Arkadaşlar stok room da çalışan multiWindov akp si yada zip olanı varmı?

chp miz var ondan versek :D apk ile olmaz hocam o iş odex multiwindow bulman lazım ben görmedim öyle bi mod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre9110 -- 9 Haziran 2013; 21:17:56 >
    |
    |
    İşlemci: Intel i7 4790K | Anakart: Gigabyte Z97X Gaming 5 | İşlemci Soğutucu: Corsair H100i v2 Extreme Performance | Ekran Kartı: Asus Rog Strix Gtx1070 O8G Gaming 8 Gb GDDR5 256 Bit Dx 12 | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb | Ram: Corsair 2x8 Gb Vengeance Pro 1866 Mhz C9 1.5V | Monitör: Asus VG248QE 24" 144 Hz 1 ms Full HD | Kasa: Corsair Carbide 400C + Evga Supernova 850W G2 Full Modular PSU | Klavye: Logitech Gaming G710 | Mouse: Logitech G502 | Ses Sistemi: Logitech S220 2.1 | Kulaklık: Corsair H1500 7.1/Platronics Gamecom 780 7.1 | İşletim Sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    37 Not
    Hassan roma bir ses modifikasyonu lazim..

|
    |

Orijinalden alıntı: fm.karahan

quote:

Arkadaşlar bir ara Walkman modu yüklüyordu herkes. Ben de denedim sizden sonra fakat şöyle bir sorun var. "Clear Audio+" özelliği Cyanogenmod yüklü iken çalışıyor. Fakat şu an Chameleon Rom'dayım ve bu LSS. Neredeyse bütün Walkman'leri indirdim xda'daki ama hepsinde aynı hata, ClearAudio+ çalışmıyor. Çalışan versiyonunda da şarkı çalınamıyor.
    Niye böyle? Neyi yanlış yapıyorum? Stock üstüne kurulu romlar için ayrı Walkman varsa link atar mısınız?
    Teşekkürler.

Dostum ayni sotun bende de var ve ben pes ettim demekki olmuyor dedim zaten xda sayfasindada galaxy s2 icin cm tabanli romlarda calistigi vurgulanmis stock tabanlilarda olmuyor heralde yada ben yapamadim

Alıntıları Göster
    Olmayınca Cyanogen'e geçtim.
    Cyanogen'in tek eksiği stock romlardaki güç tasarruf özelliği.

• Yüzbaşı
    371 Mesaj
    şarjı %100 yaptıktan sonra (kapalı halde şarj bittikten sonra pili çıkar tak yapıp 15 dk açık 15 kapalı halde şarj ettikten sonra) bu kodu giriyorum

*#0228#

%100 =>>%94 oluyor burada ki %6 lık kısım pildeki performans kaybını mı gösteriyor acaba bilen var mı ?
    |
    |

• Yüzbaşı
    371 Mesaj
    quote:

Olmayınca Cyanogen'e geçtim.
    Cyanogen'in tek eksiği stock romlardaki güç tasarruf özelliği.

RC 5 'e mi geçtin hocam ?
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.