Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (3814. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38123813381438153816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şu disaster, omega, wanam rom olayı nedir, custom rom mu? Bilen birisi kısaca bahsederse ya da link verirse sevinirim
  • Bahsettiğim 3 tuşa basıp hemen bırakmayın.

O yazıyı görür görmez 1-2 deyip ondan sonra bırakın. Yazıyı görmeden ve bu 1-2'yi demeden bırakmayın. Tuşların hepsine aynı anda bastığınıza emin olun. Özellikle Güç tuşuna önce basarsanız yine kaçırabilirsiniz.

Download ekranı gelirse Ses açma tuşuna bir kere basın ve ODIN'i açıp cihazı bilgisayara bağlayın.
  • Google Play'in yeni versiyonu sızdırılmış.

Ben yükledim. Öncekine göre daha iyi görünüyor. Bir süre kullanmak lazım.

http://shiftdelete.net/google-play-store-4.0.25-cikti-indirin-44031.html
  • neyi update etsem genellikle eskisini aratıyor örnek vermek gerekirse GO SMS, Opera. Opera başlangıçta takılıyor ara sıra çöküyor işin kötü yanı RAM'i temizlesem de, app killer ile kapasam da program yeniden başlamıyor bir süre geçmesi gerekiyor yaklaşık 1-2 dakika. Ama doğruyu söylemek gerekirse ben de biraz fazla speed dial bookmarkı var beğendiğim filmleri sonra izlemek için speed diala yapıştırdım başka şeyler de mevcut yaklaşık 30 site falan thumbnail olarak açılışta çıkıyor.
  • Herkes maç izlemeye gitmiş galiba kaldım bir başıma
  • Yeni google play güzel olmuş :) Arkadaşlar bu arada hala dori kullanıyorum hiçbir sorun yok :D dokunmatik ekran titreşim sorununada çözüm buldum hiçbir sıkıntım kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Herkes maç izlemeye gitmiş galiba kaldım bir başıma

Bende izleyemedim
  • İyi akşamlar arkadaşlar, Nokia 701 kullanıyordum, arıza nedeniyle servise gönderdim ve bugün yenisi ile değiştirildiğini söylediler, ben de o telefonu verip yeni bir telefon almayı düşünüyorum, bugüne kadar sürekli Nokia telefon kullandım, biraz araştırma yaptım, s2 ve s3 mini arasında kaldım, s3 mini'yi de pek tavsiye eden olmadı,

"oyun, internet, whatsapp, world, pdf, ekran kalitesi, navigasyon, görüntülü konuşma, pil süresi vs" hususlarında kısaca bilgi verirseniz sevinirim, ayrıca ilk kez android telefon kullanacağım, sıkıntı yaşayacağımı da zannetmiyorum,

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Bahsettiğim 3 tuşa basıp hemen bırakmayın.

O yazıyı görür görmez 1-2 deyip ondan sonra bırakın. Yazıyı görmeden ve bu 1-2'yi demeden bırakmayın. Tuşların hepsine aynı anda bastığınıza emin olun. Özellikle Güç tuşuna önce basarsanız yine kaçırabilirsiniz.

Download ekranı gelirse Ses açma tuşuna bir kere basın ve ODIN'i açıp cihazı bilgisayara bağlayın.

Çok teşşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. cihazın pilini çıkardım daha pili yeniden taktım sonra ses açma tuşu ana ekran tuşu ve güç tuşuna bastım daha sonra android kurulum ekranı çıktı sytem recovery now diye seçenekler var orada da. burdan sonrası için bu konularda bilgisi ve tecrübesi olan bir arkadaşıma telefon ederek durumu izah ettim arkadaşım telefonun ana kartı yanmamış bu yüzden telefona yeniden yazılım yüklenmesi gerekiyor dedi. en azından biraz olsun içim rahatladı. ancak telefonun içindeki yani USB kısmında olan bilgilerin gidip gitmeyeceği konusunda herhangi bir bilgi vermedi inşaallah gitmez diyelim bakalım... ilgilendiğiniz için çok müteşekkirim. ilk defa forumdan böyle bir bilgi alıyorum telefon yazılımı konusunda tecrübesiz olduğum için arkadaşım çözecek. Saygılar...
  • Şuan Miui rom kuruyorum denemek için sonrada nordic wsln kurmak istiyorum sammobiledan nordic countries mi unknown olanı mı indirmem gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERTANE78

quote:

Orijinalden alıntı: eqx

22 saat batarya
    4 saat ekran süresi
    Yaklaşık 8-9 saat Wifi
    2G daimi açık (Veri alımı gönderimi)
    Toplam 2 saat müzik
    Toplam 1 saat oyun

Ulaştığım değerler.

Yeni nordicte tweak yapmadan bu değerlere ulaşabiliyorsanız ekstra bir şey anlatmayayım yoksa kısaca derleyeceğim.

lsn tabanlı wanam 14.4 kullanıyorum , gayet akıcı ve stabil . Şu an sorunsuz diyebilirim , ama gel gör ki insan oğlu tamahkâr :)) daha fazla batarya ömrü diyince denemek istiyo insan . Şöyle bi sorum var : ne zaman siyah kernel yüklesem hep ufak takılmalar oluyo , menüde veya herhangi bi yerde , sayfayı kaydırırken vs.. sizde de böyle bi sorun oldu mu ?

Sadece dorimanx kernelde bir takım donma problemleri yaşadım. Onun dışında siyah kernel v6.0b5 ile herhangi bir problem yaşamadım.

Deneme yanılma araştırma kurcalama, android geniş bi derya şiiriyle yazımı noktalıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullah_03

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Bahsettiğim 3 tuşa basıp hemen bırakmayın.

Çok teşşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. cihazın pilini çıkardım daha pili yeniden taktım sonra ses açma tuşu ana ekran tuşu ve güç tuşuna bastım daha sonra android kurulum ekranı çıktı sytem recovery now diye seçenekler var orada da. burdan sonrası için bu konularda bilgisi ve tecrübesi olan bir arkadaşıma telefon ederek durumu izah ettim arkadaşım telefonun ana kartı yanmamış bu yüzden telefona yeniden yazılım yüklenmesi gerekiyor dedi. en azından biraz olsun içim rahatladı. ancak telefonun içindeki yani USB kısmında olan bilgilerin gidip gitmeyeceği konusunda herhangi bir bilgi vermedi inşaallah gitmez diyelim bakalım... ilgilendiğiniz için çok müteşekkirim. ilk defa forumdan böyle bir bilgi alıyorum telefon yazılımı konusunda tecrübesiz olduğum için arkadaşım çözecek. Saygılar...

Hocam Ses açma tuşu değil. Ses kısma tuşuna basıp size daha önce söylediklerimi yapacaktınız. Ses açmaya basarsanız Recovery'e gidersiniz. Ancak cihazınız Root'lu olmadığı için bir işe yaramaz.

Ses kısma+Ana ekran+Güç tuşlarına o Galaxy S2 yazısını görene kadar basın. Görür görmez 1-2 deyip bırakın. Download ekranı gelecek. Sonra ses açma tuşuna basıp yukarıda dediğim işlemleri yapın.

Tabii bunlardan önce linklerini verdiğim Fransa veya Almanya Rom'larından birini indirip bir klasöre açın.

Önceki mesajlarımı dikkatli okuyun. Eğer bir telefoncuya falan götürürseniz Wipe işlemleri yani size verdiğim itü sözlük linkindeki 15. adımı yapar ve verileriniz gider.

Bu nedenle önceki mesajlarımı iyi okuyup kendiniz yapmaya çalışın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metal Milita

Beyler şu disaster, omega, wanam rom olayı nedir, custom rom mu? Bilen birisi kısaca bahsederse ya da link verirse sevinirim

Up..

-Bu arada marketin yeni sürümü çıkmış, deneyen var mı?
  • quote:

Fena değil de önceki versiyona alıştığımdan biraz tuhafıma gitti.Önceki görünüm (bana göre) daha iyiydi sanki...
  • Market 1-2 güne kendini günceller zaten apk aramayın orada burada.
  • Arkadaşlar cihazın rootlu olup olmadığını nasıl anlarız? Arkadaşım cihazda 4.1.2 yüklü galiba rootlu, bir tanıdığı hediye verdi.Rootluysa garanti dışı kalıyor galiba, garantiyi kazanamaz mıyız hiçbir şekilde? Cihazı orjinal rom a nasıl geri döndürcez?
  • quote:

Orijinalden alıntı: makhan

quote:

Fena değil de önceki versiyona alıştığımdan biraz tuhafıma gitti.Önceki görünüm (bana göre) daha iyiydi sanki...

Telefonu hocaya kaptırdığımdan henüz deneme fırsatım olmadı Listeleme nasıl? Yukarıdan aşağıya tekli sıralama şeklinde mi yapılmış yoksa eskisi gibi 2li yukarıdan aşağı şeklinde mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Yeni google play güzel olmuş :) Arkadaşlar bu arada hala dori kullanıyorum hiçbir sorun yok :D dokunmatik ekran titreşim sorununada çözüm buldum hiçbir sıkıntım kalmadı

Hangi rom ve hangi profilde kullaniyorsunuz ekstra stweaks ayari yaptinizmi evetse neler acaba bilgi verirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: makhan

quote:

Telefonu hocaya kaptırdığımdan henüz deneme fırsatım olmadı Listeleme nasıl? Yukarıdan aşağıya tekli sıralama şeklinde mi yapılmış yoksa eskisi gibi 2li yukarıdan aşağı şeklinde mi?

Hangi hocaya kaptirdin telefonu? Gecen gun bir ogrencimin S 2 telefonunu almistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bitanesi77

İyi akşamlar arkadaşlar, Nokia 701 kullanıyordum, arıza nedeniyle servise gönderdim ve bugün yenisi ile değiştirildiğini söylediler, ben de o telefonu verip yeni bir telefon almayı düşünüyorum, bugüne kadar sürekli Nokia telefon kullandım, biraz araştırma yaptım, s2 ve s3 mini arasında kaldım, s3 mini'yi de pek tavsiye eden olmadı,

"oyun, internet, whatsapp, world, pdf, ekran kalitesi, navigasyon, görüntülü konuşma, pil süresi vs" hususlarında kısaca bilgi verirseniz sevinirim, ayrıca ilk kez android telefon kullanacağım, sıkıntı yaşayacağımı da zannetmiyorum,

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

s2 donanim olarak daha ustun ve bu yazdiklarinin sadece pil kismi s2de s3miniye gore nisbeten zayif ama cihazi guncellediginde bu sorun ortadan kalkiyor. kesinlikle s2 ama s3un uygun fiyata dusmesini de bekleyebilirsin.

• 
Sayfa: önceki 38123813381438153816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.