Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (3812. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38103811381238133814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drkedi

çok sağol dostum indirdim odin son sürüm 1.85 mi acaba onu buldum en güncel

http://www.softpedia.com/get/Mobile-Phone-Tools/Others/Odin-3.shtml

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Czech Republic (Vodafone)2013 April4.1.2I9100XWLSDI9100VDCLSC
    Germany (E-Plus)2013 April4.1.2I9100XWLSNI9100EPLLS1
    Sammobilede en son cikan iki versiyon bunlar gorunuyor.bunlari kullansak daha guncel oldukları icin daha iyi performans alirmiyiz?yujlemeyi denersek uyum sorunu gibi bir sorun olur mu yoksa tum sammobile s2 firmwareleri kullanabilir miyiz

• Sg2 icin stabil ve batarya performansı iyi olan hangi kerneller var
    Wanam 14.4 üstune siyah kernel nasil gider

• quote:

slm arkadaşlar,
    acilen sürüm yüklemem lazım teleona, odin in son sürümünün hangisi olduğunu ve nordic 4.1.2 nin son sürümünün linkini bilen var mı acaba

Şu an ki sürümünüz kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: w.sneijder

quote:

slm arkadaşlar,
    acilen sürüm yüklemem lazım teleona, odin in son sürümünün hangisi olduğunu ve nordic 4.1.2 nin son sürümünün linkini bilen var mı acaba

Şu an ki sürümünüz kaç?

4.0.4 benim j.b e geçeceğim
  • quote:

quote:

quote:

slm arkadaşlar,

Şu an ki sürümünüz kaç?

4.0.4 benim j.b e geçeceğim

4.0.4ten recoveryle geçilmiyor 4.1.2ye değil mi
  • I9100XWLSN_I9100OXXLS8
    önde lsn sondakinde ls8 yazıyor. kernel sürümü lsn ve ls8 ile uyumlu demek mi bu
  • quote:

quote:

slm arkadaşlar,

Şu an ki sürümünüz kaç?

az yukarıya baksaydın nordiç son sürümü görebilirdin 4.1.2
  • quote:

Orijinalden alıntı: 155tekeli

quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

Wanam yuklemek istersek nordici attigimiz sekilde tek dosya olarakmi atiyoruz odinden ?
    Anladigim kadariyla wanamda bazi uygulamalar temizleniyor bazi ekstralar kazandiriliyor.peki orada optional olarak verlen ozellikleri ayarlar menusu vb yerlerdenmi yoksa ayrica yapilan yuklemelerlemi kullaniliyor

Hayıııırrrr
    telefon içine / harici sd karta wanam'ı kaydet.
    telefonu recovery modda aç.
    update from internal sd / update from sd'yi tıkla
    attığın wanam'ı bul ve YES tıkla....
    Telefonu reboot et.
    Güle güle kullan

wANAM I ZİPLİ OLARAKMI KARTA ATACAĞIZ..
  • Arkadaşlar 750TL bütçem var. S2 almak istiyorum. Bu sanalpazarda satılan yurtdışı ürünlerine güven olur mu? Yada 2. el mi almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Checksum

Arkadaşlar 750TL bütçem var. S2 almak istiyorum. Bu sanalpazarda satılan yurtdışı ürünlerine güven olur mu? Yada 2. el mi almalıyım?

merhaba
    sanalpazardaki saticilarla mesajlasarak daha ayrintili bilgi alabilirsiniz.fakat orada genellikle i9100 yazdiklari halde i9100g model urun gonderiyorlar.farkli bir secenek olarakta 675 tl ye ben size satabilirim
  • quote:

Czech Republic (Vodafone)2013 April4.1.2I9100XWLSDI9100VDCLSC
    Sammobilede en son cikan iki versiyon bunlar gorunuyor.bunlari kullansak daha guncel oldukları icin daha iyi performans alirmiyiz?yujlemeyi denersek uyum sorunu gibi bir sorun olur mu yoksa tum sammobile s2 firmwareleri kullanabilir miyiz

Onlar operatör için çıkarılan yazılımlar. İçinde genellikle operatörlerin programları falan oluyor. Pek tavsiye etmiyoruz forumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Czech Republic (Vodafone)2013 April4.1.2I9100XWLSDI9100VDCLSC

Onlar operatör için çıkarılan yazılımlar. İçinde genellikle operatörlerin programları falan oluyor. Pek tavsiye etmiyoruz forumda.

yanıtınız için teşekkür ederim
    bir arkadaş wanam 14.4 yüklemek için recovery girip uptade bölümünde dosyayı gostermemı soylemıstı
    dosyayı sd karta attım nordıc 4.1.2 kullanıyorum ve stock recovery den işlemi yapmaya çalıştığım zaman e:signature vertification failed deyip bırakıyor.nerede hata yapıyorum
    @:sanırım ben stock recovery kullandığım için hata veriyor philz için uğraşıyorum şu an umarım fayda verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MzBag -- 9 Nisan 2013; 15:25:11 >
  • Ben wanam 14.4 indirdim telefonda ise 14.1 yazıyor.
  • I9100XWLSN_I9100OXXLS8
    kernel sürümü lsn ve ls8 olanlarla uyumlu demek mi bu arkadaşlar?
  • 22 saat batarya
    4 saat ekran süresi
    Yaklaşık 8-9 saat Wifi
    2G daimi açık (Veri alımı gönderimi)
    Toplam 2 saat müzik
    Toplam 1 saat oyun

Ulaştığım değerler.

Yeni nordicte tweak yapmadan bu değerlere ulaşabiliyorsanız ekstra bir şey anlatmayayım yoksa kısaca derleyeceğim.
  • Tekrar soruyorum bakalım. Stock 412 Nordic XWLSN kullanan birisi cihaz hakkında menüsünün ekran görüntüsünü paylaşabilir mi rica etsem?

XWLSN'ye wifi'dan güncelleme yapmıştım. Odinle kurmayayım artık diye. Cihaz hakkında kısmının kafası karıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eqx

22 saat batarya
    4 saat ekran süresi
    Yaklaşık 8-9 saat Wifi
    2G daimi açık (Veri alımı gönderimi)
    Toplam 2 saat müzik
    Toplam 1 saat oyun

Ulaştığım değerler.

Yeni nordicte tweak yapmadan bu değerlere ulaşabiliyorsanız ekstra bir şey anlatmayayım yoksa kısaca derleyeceğim.

normal ayarlarda bu değerler imkansız. cpu, gpu hızını aşağılara çekerek, undervoldt ederek, conservative-batterysave gibi governor seçerek laglı kullanımla yada lux gibi programlarla ekran ışığını iyice kısarsanız olur.

• quote:

Ben bugun bi haber aldim. Jelly, Samsung'dan. Bitmis. Jelly bitmis. Hayırlı olsun. Evet altyazi gecebiliriz. 412 jelly bean 2014 baslarinda geliyormus. Tum Samsung Tr ye hayirli olsun.

Sen, "Jelly bitmiş" deyince aklıma "Eto'o bitmiş" ve bir de şu geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Ben bugun bi haber aldim. Jelly, Samsung'dan. Bitmis. Jelly bitmis. Hayırlı olsun. Evet altyazi gecebiliriz. 412 jelly bean 2014 baslarinda geliyormus. Tum Samsung Tr ye hayirli olsun.

Sen, "Jelly bitmiş" deyince aklıma "Eto'o bitmiş" ve bir de şu geldi.

Bu nedir ya

Ben de sizin şu çal keke çal videosunu izledikten sonra yazmıştım bitti yorumunu.

Ama bu ingilizce bitti olayı daha iyiymiş.
  • 
Sayfa: önceki 38103811381238133814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.