Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ama bu cihazlarımızın f/p cihazı olduğu gerçeğini değiştirmez öyle değil mi Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

• Tarayıcı Operaya geçmede en önemli sebep
    Her sayfayı artık yüzyüze lastik gösterme yok ilana bakacak virüs tedbiri ilan sayfamı müşterime iki tıkla WhatsApp da gönderme imkanı var

bu diğerlerinde yok gönderemedim linki bile kopyalayamadım

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 3 Ocak 2021; 22:21:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Hangi modeli kullandığınız daha önemli onu yazın, bende Mi max 2 var kulaklık bağladım diğer telefona bağlanır wifide düşme görmedim S10plusda da düşme yok sadece internet paylaşımı yapacaksan wifiyi kapat uyarısı veriyor

Alıntıları Göster

Note 8 pro ve P40 lite var. İkisinde de aynı sorun.

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Chrome da var o özellik :)
  • asyagrafik kullanıcısına yanıt

Wi-Fi ve Bluetooth`un kanallarını değiştirerek 3-4 Mbps hıza çıkarabilirsiniz fakat daha fazlası olmaz. 5GHz bağlantı kurulmadığı sürece S20, iPhone 12, P40 gibi cihazları da alsanız sonuç değişmeyecek maalesef hocam. Yıllar geçse de çözülmeyecek bir şey. Wi-Fi 5 ve üstü & LTE hariç bu sorunu yaşayacaksınız.

• asyagrafik kullanıcısına yanıt

Bluetooth üzerinden internet paylaşımı var s10plus da bu ve wifi aynı anda olmaz diyor uyarı yazısı var, ancak Bluetooth kulaklık bağladım ve başka saat bende yoktu olan bağlasın sorun yapmaz sadece internet paylaşımı yaptırmaz

Bir haftadır virüs tedbiri için içerde kaldık, yarın çıkma serbes diye virüs tehlikesi yok anlamına gelmiyor, insanlara yaklaşmayalım sanaldan ürün bakalım ilanda ürünün 6 adet resmini üretim tarihi sıfır ikinciel bilgisi ve açıklamada çok gerekli bilgileri yazdım anlatsam bir saat sürer interneti olup ilan sayfasına açıklamasına bakmayıp adamın tepesine çıkanda akıl varmıdır arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 3 Ocak 2021; 22:49:50 >
  • Arkadaşlar s10 plus ve not 10 plus arasında kaldım ne önerirsiniz

• preschool41 P kullanıcısına yanıt

Kalem elzem değilse s10+

Çünkü ergonomik olarak s10+ daha iyi

• aslanoto A kullanıcısına yanıt

Samsung browser da var

• Tam ekran modunda o paylaşım çalışmıyor Opera da çalışıyor ben telefon küçük olduğu için her şeyi tam ekran modunda kullanabiliyorum

• S10+ kullanıyorum, telefonu sıfırladığım halde sistem 18 gb yer kaplıyor. Wipe cache yaptım ama değişmedi. Normal mi?

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boldrex -- 3 Ocak 2021; 23:26:19 >
  • Boldrex kullanıcısına yanıt

Normal benimki 55 GB olmuş fazla uygulama var

• Tam ekran modunda Opera tarayıcı da sayfayı aşağı oynatınca üstten gizli menü açılıyor her şey yapılabiliyor işin bitince gizli kalıyor maximum alanı okuma olarak kullanabilirsiniz harika bu diğerlerinde yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZGÜNBEY

Ama bu cihazlarımızın f/p cihazı olduğu gerçeğini değiştirmez öyle değil mi  

Kesinlikle..Fiyat performans adina en iyi Telefon diyebilirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: preschool41

Arkadaşlar s10 plus ve not 10 plus arasında kaldım ne önerirsiniz

Not 10 Plus derdim...Eger buyuklugu sizi yormazsa...

• Daha önce de yazdım, sanırım hiç kimsenin başına gelmemiş, s10 plus 512 gb kullanıyorum, mavi ekran filtresi açık değilken ve farklı bir tema yokken, gri olması gereken yerler yeşilimsi görünüyor, sıfırladım işe yaramadı, daha önce başına böyle birşey gelen oldu mu? Garantiye göndereceğim en son telefonu ama ekran bir gri bir yeşil olmaya başladı, fotoğrafını çekmiştim, onu da göndereceğim, murphy kanunu gereği adamların elindeyken gri olarak kalırsa hiç bir şey anlamazlar, teknik servis ile benzer bir tecrübesi olan oldu mu?

• Aranıza yeni katılıyorum. S10+ siparişini verdim.

Ekran korucuyu için önereceğiniz bir marka var mı?

S7de buff kullandım ve tam kaplamıyor camı, böylece kılıf taktığımda camda bir atma olmuyordu.

S10+ için buffa baktığımda yandaki kavis kısmınıda kapattığı için kılıflarla sorun yaşanır diye düşünüyorum.

O yüzden buff kullanıp kılıf takınca atma olup olmuyor mu onu merak ediyorum.

• Cnytkyz C kullanıcısına yanıt

Ocak şubat aylarında gelecek deniyor.

Büyük olasılık Şubat Güvenlik güncellemesi ile gelir

• expressimo kullanıcısına yanıt

O zaman sen mobilstore ni uğra bence 😀 ben orada lansman ürünlerinin birebir aynılarını görmüştüm.

• SpEeDy! kullanıcısına yanıt

Hayırlısı olsun cihazınız.

Ben daha öncede bahsettim Lensun marka kullanıyorum çokta memnunum.

Lakin dediğin olay malesef yaşanıyor.

Kılıf kullandığında kenarlardan kılıf ittirme yapıyor ve koruyucu cam kenarşardan kalkıyor.

O yüzden ben Lensun marka ön arka koruyucu cam kullanıyorum.

Kılıf kullanmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.