Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16821683168416851686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayır o yazıyı ben zaten büyük yaptım, sağ üstteki menü tıkla menü gelsin o nasıl, ve bu forumdaki mesaj nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt

Samsung yetkili servislerinden birine götürün, hallederler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Mi serileri üst kalitede mi Max 2 den buna geçtim onuda tablet gibi iş yazılımında tercih ediyorum, mi Max 2 kesinlikle kaliteli 2 yıldır defalarca sistem güncellemeleri yükledim hiç sorun çıktığını görmedim 3 metreden betona düştü çerçevesinde az açılma yaptı başka hiç bir şey olmadı, kamera farkı için bu Samsung a geçtim redmi serisi kalite düşük kamera önemli değilse mi serisi pil ve diğer konularda daha iyi bile olabilir , video yayıncısı için s10plus iyi unutmamak lazım ki sadece kamera için 5 binlira gopro ya veren var

Mi serisi de kullandım redmi serisi de. Xiaomi telefonlarının özellikleri iyi olsa da yazılım konusunda gerçekten kötüler. Son iki telefonum Samsung a40 ve s10 plus one ui arayüzündeki akıcılık ve sorunsuzluk MIUI ile kıyas kabul etmez. One plus arayüzü iyi diyorlar kullanmadığım için bir şey diyemem.

• mura2163 kullanıcısına yanıt

Başka servis varsa bir de oraya götürün. Olmadı tüketici hakem heyeti ile deneyin.

• sallami kullanıcısına yanıt

Teşekkürler burda daha büyük çıkmış daha güzel bu Google niye bana uyarı yolluyor küçük okunmuyor diyor , Chrome da yazı boyutunu büyüttünüzmü , ben Chrome da kullandım öyle büyük çıkmadı

• Samsung internet tarayıcısı kullandım s10plus da ekran çözünürlüğü QHD vs yüksek çözünürlüklü kullanıyorum ve herkezde öyle ondan siteler de yazılar küçük görünüyor çözünürlüğü düşürsek genel kullanımı etkiliyor

Teşekkürler aslında böyle yeterli Google a kulak asmayalım zaten büyük kalır değiştirsem

Ekran resmi kesmede pixel yüksek hangi uygulama bunu yapıyor, bizdeki ve diğer uygulamalar daha düşük pixel yapıyor

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Samsungun kendisinin uygulamasını kullandım. Elimin yan tarafı ile kaydettim. Sonra eklerken galeriden seçtim. Özel bir şey yok yani.

İyiymiş s10plus da kaydedince 720p kaydediyor düşük oluyor idare ederde

Ayarı düşürmüşüz

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• Şimdi oldu

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• expressimo kullanıcısına yanıt

Hocam o zaman direk çankayada,çankaya metronun orada mobilstore var.

Google da yazdınız mı konumu çıkar.

Tavsiye ediyorum Lensun marka koruyucuyu.

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam siyaha karar verdim
    Halihazırda zaten şu an Xiaomi kullanıyorum ufak tefek yazılımsal sorunlar yüzünden bir daha almayacağım
    Tek istediğim cihaz s10 plus, zaten bükem tam 5000 TL
    ama işte şu an alamıyorum birkaç ay daha bekleyeceğim İnşallah bulurum sıfır cihaz
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt

Düz şeffaf kılıflarda beyaz daha iyi ben de aslında kararsızım ama siyah da kimbin imkanı daha rahat. Ama derseniz ki ben papslarım arkayı, şeffaf olacağı zaman beyaz gözüksün diyerek sökerim arada paps parası öderim derseniz beyaz. Siyahı ışıkta bazen s4 deki laciverte çalıyor ama kötü değil. Kılıf incelik kriterinizle de alakalı. a71 gibi beyaz alıp kombin yapamazsınız. Bence doğru karar verdiniz. Beyazın şeffaf kullanım dışında numarası yok.

• 
Sayfa: önceki 16821683168416851686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.