Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atakan323

Peki bu vatandaki mavi note7 olayi nedir arkadaslar var mi bilgisi olan?

Enteresan bir şekilde mavide satışta olarak görünüyor, şeytan diyor bas siparişi
  • ÇAĞ Ç kullanıcısına yanıt
    Arayıp soran yok mu Mavi bariz siyahtan güzel ama yoksa siyah düşünebilirm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zampara1234

I Phone 7 çıkınca rekabet için fiyatları çekecektir Samsung. Aceleci olmamak lazım. Fiyatların başlangıçta yüksek tutulması şirketin kazanç politikası. Keklik olmayın arkadaşlar.

Baştaki sözünü tutup 6gb ram 4000mah batarya koysaydı telefona ben de düşünürdüm. Fiyatını haketmiyor.

Geçen sene NOte 5 çıktıktan sonra iPhone 6S Plus çıktı ama NOte 5 in fiyatı düşmedi.

Kaldı ki bu sene bir de fazladan % 6 ek bir vergi daha geldi.

Açıkçası ben de diğer arkadaşlar gibi hiç ihtimal vermiyorum.

Saygılarımla...

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yaptınız? Verdiniz mi sipariş :)

Bu arada Gear İconX'i inceleme fırsatı buldum. Çok güzel bir kulaklık olmuş. Kısmetse Note 7 ile birlikte alıyorum. Fiyatı 499.00 TL hocam bilginiz olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan323

Peki bu vatandaki mavi note7 olayi nedir arkadaslar var mi bilgisi olan?

Ben bugün bi arayıp sorayım

• Resmi kutu acma videosu

• telefonu dun bursa zafer plazadakı samsung bayınde kısa bır sure ınceledım. Acıkcası ılk elıme aldıgımda telefon benı nedense heyecanlandırmadı. sıyah modelı vardı ve her yerı parmak ızlerıyle doluydu. yazı yazma özurlu oldugumdan mıdır nedır bılmem ama kalemle yazı yazmaya calısırken cok atlamalar oldu. yazdıgımın yarısı var yarısı yok. belkıde demo telefon oldugundandır. Neyse sonuc ıtıbarı ıle ön sıparıs verdıgım telefonu bıraz daha bekleyıp kullanıcı yorumlarına göre hareket etmeye karar verdım.
  • Hepsiburada sitesinde 17 ağustos günü kargoda diye belirtmişler. demek ki bu hafta bir hareketlenme olacak.

• Telefonu alan arkadaşlar hayırlı olsun.Güzel telefon...

• Az önce mavi renk için vatan müşteri hizmetlerini aradım. Normalde siteye konulmuş olan ürün satışa çıkar dedi. Ancak note 7 ön sipariş olduğu için net bir bilgi veremiyorum dedi.

Hala belli değil yani. Onlar da bilmiyor. Nasıl iş anlamadım.

• evet arkadaşlar daha ön sipariş bitmeden hepsiburada fiyatı 3500 e çekti. axessde 50 tlde çip para veriyor yani 3450 ye geliyor daha vr kampanyası bitmeden fiyatlar düşüyorsa kampanya biter bitmez fiyat düşecektir zaten bu adamlar gözlüğün parasını ekleyipde bu fiyata satıyorlar..

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-7-samsung-turkiye-garantili-p-HBV0000000UVD
  • batarya zayıf B kullanıcısına yanıt
    Gece gece öyle olmuş heralde hocam kusurabakmayın e bide pazartesi sendromu var malûm :)
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    hb de vr kampanyasına dahil değilmiş görüşmüştüm ben onlarla
  • quote:

Orijinalden alıntı: casusnet

samsung türkiye garantililerin hepsi vr kampanyasına dahildir.

burada ki Samsung mağazasında inceledim ben de. 3499 a satılıyor VR hediyeli olarak. Salı günü teslim edeceğiz dediler alırsanız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

quote:

burada ki Samsung mağazasında inceledim ben de. 3499 a satılıyor VR hediyeli olarak. Salı günü teslim edeceğiz dediler alırsanız..

marmaraforumdaki samsung shop ise 3600 tl vr ve birkaçtane 400 tl değerindeymiş oyun hediye ediliyormuş...
  • muratozcirpici kullanıcısına yanıt
    bana böyle yazdı hb ondan dolayı diyorum ben yoksa bende hb sipariş verecektim hangi mağazaya sizin dediğiniz ben izmir deyim point samsung bana bugün haber verecek ama ne zaman

Cevap: Değerli müşterimiz,

Öncelikle ürün Samsung Tr garantilidir. Bununla birlikte Vr Kampanyası Samsung markasının belirli mağazalarla yaptığı anlaşma gereği o mağazalardan alınmış ürün için geçerlidir. Bu mağazalar arasında Hepsiburada bulunmamaktadır. Ayrıca kampanya geçerli olan mağazalardaki ürün fiyatı ile bizim fiyatımız arasında fark vardır.

Bununla birlikte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casusnet -- 15 Ağustos 2016; 11:51:07 >
  • quote:

hocam sana demekki tecrübesiz birisi denk gelmiş bu linkdeki en alttaki kısmı oku kendin göreceksin ayın 25ine kadar samsung türkiye garantili note 7 alan herkese bu hediye verileceği yazıyor kampanya katılım şartlarıda mevcut..

http://www.samsung.com/tr/galaxy_note7_preorder_2016/
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    Stoklara giriş tarihi 30 ağustos olan bir ürünü 25 ağustos'a kadar alamazsınız. 30 ağustos'ta stoğa girse bir hafta da kargo vs sürse yoğunluktan, muhtemelen eylül başlarında eline geçer oradan sipariş verenlerin. Doğal olarak faturaları da telefonla birlikte geleceği için form doldurma işlemi yetişmez. VR kampanyası da yalan olur.

Eğer tarihi öne çekmezler yada faturayı önceden yollamazlarsa Hepsiburada üzerinden sipariş verenler şu şartlarda VR alamazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

quote:

marmaraforumdaki samsung shop ise 3600 tl vr ve birkaçtane 400 tl değerindeymiş oyun hediye ediliyormuş...

o oyunlar standart samsung un hediyesi vr + 6 oyun felan yazıyor o zaten daha sonra kargo ile gönderilecek.

• Orası öyle de benim gibi vr ihtiyacı olmayanlar biraz bekleyebilir gibi ön siparişten sonra fiyat düşer gibime geliyor ama biyandan da elimde ki iPhone 6s Plus 64 gb yi iPhone 7 çıkmadan satayım diyorum 2800 fiyat biçiliyor şuan .. Gözlüğü alırsak kaça satarız fikri olan var mı ??

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.