Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oddmen

Ön sipariş vermeden önce tekno marketlerde cihazı incelemenizi tavsiye ederim. Cihaza karşı hissettiğiniz o yüksek satın alma hissi azalacaktır.

Bunun nedenlerini sıralar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Telefonu alan arkadaşlar hayırlı olsun.Güzel telefon...

Darısı başınıza diyelim mi hocam? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

evet arkadaşlar daha ön sipariş bitmeden hepsiburada fiyatı 3500 e çekti. axessde 50 tlde çip para veriyor yani 3450 ye geliyor daha vr kampanyası bitmeden fiyatlar düşüyorsa kampanya biter bitmez fiyat düşecektir zaten bu adamlar gözlüğün parasını ekleyipde bu fiyata satıyorlar..

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-7-samsung-turkiye-garantili-p-HBV0000000UVD

Hocam peşin alımlarda şuan Ankara Kutup Samsung mağazaları %3 indirim yapıyor. Bende telefonu 2 gün önce 3490 TL ya aldım.

• Cihazı alan arkadaşlara hayırlı olsun, güle güle kullanın, ama biraz acele etmediniz mi, hem rakibin çıkacak olması (neticesinde fiyatlarda indirim) hemde 3-5 aya fiyatların yine ineceği ve inşallah olmaz ya ilk partilerde yaşanabilecek olası sorunlar can sıkabilir.

Umarım herhangi bir olumsuzluk yaşamazsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mediamarkt 19 ağustos da stoklarda demiş,mağazalarında bulunur mu acaba 19 unda?

• quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Resmi kutu acma videosu

video da 2:14'teki olayı nasıl yapıyoruz? ve bu şekilde mesela mevcut note5in içinde bulunan ne var ne yok hepsini yeni telefona aktarabiliyor muyuz? yoksa sadece galeri mi aktarılabiliyor?

Hocam herşeyi yeni telefona aktarabilirsiniz. Wifi şifresine kadar :)

bu çok iyi. yoksa tek tek uğraşmak insanı deli ediyor resmen.

• quote:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.easyMover

http://www.samsung.com/tr/support/smartswitch/

Sahsen hic denemedim ama kullanisli .

evet dostum bu app olması lazım. cihazı alırsak deneriz artık.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Vatan yine şaşırtmamış.

Olmayan ürünü ilana koyup siparişleri kaptılar. Şimdi kakalayabildiklerine siyah, silver ya da gold olarak değiştirip yollarlar siparişleri.

Ben burada birkaç sayfa evvel de yazmıştım. Bu tip siparişlerde vatan en güvenilmez yerlerden biridir.

Hep aynı şeyleri yaşatıyorlar insanlara..

Hocam haklı çıktınız :)

Beni uyararak bu uyanıkların tuzağına düşürtmediğiniz için çok teşekkür ederim tekrar

Rica ederim hocam. Bir yardımım dokunduysa ne mutlu bana :)

Adamlar her seferinde aynı işi yapıyorlar. Hiç şaşırmadık yani.

Bunu görünce uyarmak da benim görevimdi. Yanılmayı isterdim ama nasip değilmiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: blueDr

Mediamarkt 19 ağustos da stoklarda demiş,mağazalarında bulunur mu acaba 19 unda?

Öyle yazdıklarına göre bulunur.
    Ama çoğu yerde 25inde satılacağını söylüyor. Belirsizlik mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 15 Ağustos 2016; 15:08:22 >
  • İzmir de böyle indirim yapan Samsung mağazası görmedim :) hepsini aradım nerdeyse üstelik teslimat tarihi içinde hep 25 inden sonrasını işaret ediyor

• Cihazda kesin gomulu gelecektir
  • Note 7 ve note 5 hız testi yayınlandı arka arkaya uygulama açılma şeklindeki testi note 7 = 2.43 Note 5 = 2.46 dk da tamamlıyor sürpriz başlıklı videoda hız farkı yok denecek kadar az olduğu görülmüş link =https://www.youtube.com/watch?v=G5rlHhXXtRE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 15 Ağustos 2016; 15:17:24 >
  • Ne beklentileri üst seviyelerde tutmak lazım, ne de cihazı daha ele geçmemişken gömmek. Note serisi kullanıcı grıubu zaten belli, ilk çıktığı günden bu yana TR garantili s4 kullanıcısı olarak hiç servis ihtiyacı hissetmediğim için resmi dist./özel dist. arasında kaldım sadece. Ancak s4 sonunda gerçekten "kullanıcı hatası" sonucu pert oldu. Bu nedenle benim için fiyatının ucuzlamasını beklemek gerçekten zor (Oğlumun lenovo cihazı gına getirdi). Samsung güncelleme konusunda her zaman yavaş kalmakta. Ama bunu sadece samsung değil hemen hemen tüm markalar yapmakta malesef.

S6 ve daha yeni cihaz sahiplerinin note7 ye geçmesi BENİM tercihlerim-mantığım ile çelişiyor, her yeni çıkan teknolojiye adapte olmamız gerekmediği ve bize fayda sağlamayacağı gibi, buna yetişmek de maddi olarak kaybetmekten başka bir anlam taşımamakta (ilk PC min 8086 - 128kb memory ve 10mb harddiski vardı, birimlere dikkat doğru yazılmıştır). ne kadar ileri teknolojik bir cihaz alırsak alalım, hızla eskimeye başlayacak, note7 yi elinize aldığınızın 2. ayında s8 haberleri çarşaf çarşaf çıkmaya başlayacak... Şahsen iris tarayıcıdan ziyade beni etkileyen su geçirmezlik ve keskin edge ekranı.

Daha önce de söylendiği gibi harcama her ne kadar kişisel olsa da, yurt dışına çıkan her döviz milli servettir ve arz/talep dengesini kımıldatmaktadır. note 7 ile bir aksilik çıkmazsa 10 serisine kadar devam eder, sonra ihtiyaçlar doğrultusunda marka/model seçimi yaparım.

Not: lollipop güncellemesi geç geldiği için "bir daha samsung alamam, samsung pişmanlıktır" diyenlerdenim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuBi -- 15 Ağustos 2016; 15:18:53 >

• quote:

Cihazda kesin gomulu gelecektir

Note5 için indirmek lazım o zaman sadece. Note5 in içinde bu app yok sanıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Vatan yine şaşırtmamış.

Olmayan ürünü ilana koyup siparişleri kaptılar. Şimdi kakalayabildiklerine siyah, silver ya da gold olarak değiştirip yollarlar siparişleri.

Ben burada birkaç sayfa evvel de yazmıştım. Bu tip siparişlerde vatan en güvenilmez yerlerden biridir.

Beni uyararak bu uyanıkların tuzağına düşürtmediğiniz için çok teşekkür ederim tekrar

Bunu görünce uyarmak da benim görevimdi. Yanılmayı isterdim ama nasip değilmiş :)

Hocam böyle bir şey yapmaları çok büyük ayıp. Koskoca firma . Yazık...

Tekrar teşekkür ederim size

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

İzmir de böyle indirim yapan Samsung mağazası görmedim :) hepsini aradım nerdeyse üstelik teslimat tarihi içinde hep 25 inden sonrasını işaret ediyor

Ankaralı olarak bizler şanslıyız sanırım :) Gönül isterki çok daha insin fiyatlar. İsteyen herkes alabilsin. İnanın bu fiyatları şuan ki hiçbir telefon haketmiyor...

Neyse alacak herkese tekrar hayırlı olsun diyelim...

• quote:

Orijinalden alıntı: erturk unal

quote:

Orijinalden alıntı: oddmen

Ön sipariş vermeden önce tekno marketlerde cihazı incelemenizi tavsiye ederim. Cihaza karşı hissettiğiniz o yüksek satın alma hissi azalacaktır.

Bunun nedenlerini sıralar mısınız?

sabah kı attıgım mesajda bende arkadasla benzer bır yorumda bulunmustum. Bayinin önunden gecerken vaktim olmadığı için yaklaşık 3-4 dk lık kısa bir ilk bakışla yaşadıklarımı belirtttim.

Telefonu elınıze aldıgınızda o tanıtımı ızlerken yasadıgımız heyecanı veremıyor, Her tarafı parmak izleriyle dolu olmasıda etkilemiş olabılır.

Elinize aldığınızda Amiral gemi diye tabir edilen bir telefonda o hissi yaşayamadım. Beğenmediğim G5 bile daha tarz duruyordu.

Spenle yaşadığım takılmalarda mevcuttu. Belkide telefon demo olduğu için olabılır. Bilemiyorum.

Canlı görmekte fayda var bende biraz bekleyip kullanıcı yorumlarına göre hareket etmeyi düşünüyorum açıkcası.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Telefonu alan arkadaşlar hayırlı olsun.Güzel telefon...

Darısı başınıza diyelim mi hocam? :)

Yok hocam s7 edge den memnunum:) Ha şu var; aynı anda çıkmış olsalardı note 7 yi tercih ederdim...Note 5 i ilk çıktığında niyetim almaktı ama hem hafıza kartı takılamaması hemde düşük pil kapasitesi yüzünden tercih etmedim

• Uzun ince uzaktan kumanda gibi duruyor. Almadan önce bir görün bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Vatan yine şaşırtmamış.

Hocam böyle bir şey yapmaları çok büyük ayıp. Koskoca firma . Yazık...

Tekrar teşekkür ederim size

Rica ederim hocam ne demek :)

Bu arada şu cihazların dağıtımı artık başlasa fena olmaz. Beklemekten yorulduk :)

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.