Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NietzscheFriedrich N kullanıcısına yanıt
    Daha önce başka yerde satışa çıkması halinde para iadesi yapabileceklerini söylediler.

Ben de ayın 10'undan sonra sipariş verdim.

16-17'si gibi teslim edeceklermiş.
  • ebay'de Spigen kılıflar fiyatlar çok uygun fiyatlarda.

Ben üç farklı kılıf sipariş verdim, cumartesi itibariyle Türkiye'ye girmiş durumda. Tanesi kargo dahil 37,00 TL'ye geldi.

Kılıf almayı düşünenler kaçırmasın.

http://www.ebay.com/rpp/cell-phone-pda/Samsung-Galaxy-Note-7?_kwfitm=note+7&_trkparms=meid_vp%3Df8eac76c1d3349deb6a916ffd1b59807
  • Hemen geçeyim siparişi o halde. Şu gear vr işini de bir an önce halledebilsek güzel olacak. Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

Dun teknosaya sordugumda elimizde note7 var ama 25inden once yasak oldugundan dolayi satamiyoruz dedi eleman. Bilmiyorum ne kadar dogru ne kadar yalan. Samsunga sordugumda da ayin 25inde satisa cikacak dediler.

Bence doğrudur hocam. Çünkü S7 çıktığı zamanda bazı yerler öyle yapmıştı.

Herhalde dogrudur dostum. Dedim varsa ben alayim dedim. Yok 25inde satisina baslayacagiz dedi. Su an sadece on siparis aliyoruz diye belirtti.

Ne olacaktı sanki el altından verselerdi

Aynen belki yerler dedim ama yemediler

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaydelibas

ebay'de Spigen kılıflar fiyatlar çok uygun fiyatlarda.

Ben üç farklı kılıf sipariş verdim, cumartesi itibariyle Türkiye'ye girmiş durumda. Tanesi kargo dahil 37,00 TL'ye geldi.

http://www.ebay.com/rpp/cell-phone-pda/Samsung-Galaxy-Note-7?_kwfitm=note+7&_trkparms=meid_vp%3Df8eac76c1d3349deb6a916ffd1b59807

Hangi 3 kılıf aldınız ? Birde orijinal mi?

• Hepsiburada ayın 18inde, satıcısı Ada haberleşme ayın 17sin de kargoluyor gözüküyor...

• Umarim on siparis veren arkadaslar bu hafta note7lerini teslim alirlar.

• Gear VR 1 mi hediye ediliyor arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaydelibas

ebay'de Spigen kılıflar fiyatlar çok uygun fiyatlarda.

Hocam paypal ile mi aldınız ve gümrükte sorun çıkarmı acaba daha önce ebayden birşey almadım merak ediyorum

• Bu üçünü aldım, Spigen'in resmi hesabı zaten orjinal olmaması gibi bir durum olamaz.

En uygun kılıflar bunlardı, tanesi 8,99 USD'ye geliyor.

Fiyatlar Spigen'in web sitesine göre yarı yarıya değişiyor.

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

@camaronur,
    PayPal ile Amerikan hesabı oluşturup satın aldım. Garanti Bankası Kredi Kart'ımı kabul etti. Bir sorun çıkmadı. Gümrük'te takılacağını da sanmıyorum. Elime ulaşınca fotoğraflarını paylaşırım zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi portaprime -- 14 Ağustos 2016; 21:35:28 >

• İyi de sipariş öncesi VR Gear 1 mi 2 mi olduğu belli değil mi?
  • visceroid V kullanıcısına yanıt
    Maltepe Park Teknosa'da raflara koymuşlar Note 7'yi. İnceleme şansım oldu biraz. Güzel cihaz olmuş, bütçe elverse de alsak. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: One X

Maltepe Park Teknosa'da raflara koymuşlar Note 7'yi. İnceleme şansım oldu biraz. Güzel cihaz olmuş, bütçe elverse de alsak. :)

Biraz beklenilirse daha makul fiyatlara alınabilir. En erken şubat - mart gibi tabi...
    en yeni çıkacak olanı yani SM-R323
    Evet acelesi olmayanlar biraz beklerse uygun fiyatlardan alabilir. Benim telefonum bozulduğu için bekleyemem malesef. V10 siparişi verdim, onunla devam şimdilik. :)

Köşeleri s7 edge'ye göre daha dikdörtgenimsi. Daha agresif bir duruşu var. Özellikle siyah olanını çok beğendim.
    Son çıkan Gear VR verilecek, eskisinde USB Type-C girişi olmadığından yenisini vermek zorundalar.

Eskisinde 90 derece olan görüş açısı da 110 dereceye çıkarılmış.
  • amazonda da spigen kılıflar indirimde bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lozgur

amazonda da spigen kılıflar indirimde bilginize.

Tr ye gönderim yok amazon.com da?

• lozgur kullanıcısına yanıt
    ebay'de fiyatlar daha aşagıda ordan almanızı tavsiye ederim.
  • Şu hafıza kartını aldım testleri vb gayte iyi görünüyor (Bendeki eski versiyon 64gb Sandisk ti yeni tel ile güncelliyeyim dedim kartıda) :

Samsung 128GB MicroSD Evo Plus Class10 : En uygun Hepsiburada.com da buldum : Buraya tıklayın.
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.