Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: silversmith

quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Zaten pil simgesi onun için yeşil yapıldı. Gösterirseniz onu, güvenli olan modeli kullandığınızı ispat etmiş olursunuz.
    Gerçi custom meraklıları istediği renge boyayabilir pili

Yani o yüzden kasaya "S7 Note" yazmaları daha akıllıca olur. Soran olursa note 7 değil işte bunda sorun yok denir. Kutuya ise isterlerse "pil güvenli note 7" diye bir ufak yazı hiç fena olmaz.

Kutuya; "Bu sefer patlameycek" yazılması uygundur!

Zehirsizdir boğarak öldürür :)

Şaka bir yana bayramı eksik geçirdim note 7'siz. Tekrar elime almak için sabırsızlanıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • perSNN kullanıcısına yanıt
    N7 Piton! Güzelmiş!
  • Samsungcular arada bir çıkıp insanları sözde note 7 forumundan kovmaya kalkıyor! sanırım iki gündür foruma üyesiniz isteyen istediği bölüme istediği gibi yazar,özgürdür.Saygı çerçevesinde istediği yazı ve paylaşımı yapar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Samsungcular arada bir çıkıp insanları sözde note 7 forumundan kovmaya kalkıyor! sanırım iki gündür foruma üyesiniz isteyen istediği bölüme istediği gibi yazar,özgürdür.Saygı çerçevesinde istediği yazı ve paylaşımı yapar.

Eline Note 7 hatta Note değmemiş iSheepler gelip atıp tutarsa her türlü cevabı almayı göze alırlar. Burası Note 7 forumu.

• batarya zayıf B kullanıcısına yanıt
    Note7 forumu olabilir ama isteyen istedigini yazma hakkina sahip.

• Iphone de sorunlar cikmaya basladi 😂
    http://shiftdelete.net/iphone-7-yuk-altinda-garip-sesler-cikariyor-75385

• quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Samsungcular arada bir çıkıp insanları sözde note 7 forumundan kovmaya kalkıyor! sanırım iki gündür foruma üyesiniz isteyen istediği bölüme istediği gibi yazar,özgürdür.Saygı çerçevesinde istediği yazı ve paylaşımı yapar.

Eline Note 7 hatta Note değmemiş iSheepler gelip atıp tutarsa her türlü cevabı almayı göze alırlar. Burası Note 7 forumu.

sende samboy oluyorsun bu durumda? böyle yakıştırmalar saçma, zaten note 7 ye istese de uzun zamandır elini değdiremez kimse emin ol. Ara ki bulasın note 7 halen TR ye gelecek de göreceğiz kafasında herkes belirsizlik halen var ne zamna satıştan kaldırıldı ortada,note 7 ye sahip olmak inanılmaz bir lüks yada farklılık olmasa gerek en kötü teknoloji marketlerde ellerler olur biter bu onlara yorum hakkı veriyorsa ellerine almışlardır çoğu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu 29 agustosta turkcell den almistim.ne yazikki aldigim andan itibaren takiliyordu.1 eylulde doa degisim talebi ile servise gonderdim.3-4 gun sonrada pil den dolayi hepsi degisim karari cikti.dunyada yeni note 7 ler degisim bekleyenlere kavustu,fakat konu turkiyeye gelince ekim ortasi diyorlar.adalet mi bu simdi?eylul ayi icinde degisim bekleyenler kavussa ekim ortasinda marketlerde alsa yerini note7 anlarim.

İphone 4,4s,5s,6s kullandim iphone vs samsung olarak dusunmemek gerekiyor bence.ikisi ayri kisimlara hitap ediyor.kimisi basit arayuz ister kimisi stabilite kimisi vr tecrubesi ve spen.ama kimsenin kimseyle bu tercihlerinden dolayi dalga gecme ve kucuk dusurme hareketlerini yapmasina gerek yok.adam iphone aliyor samsung a camur atiyor.o marka soyle bu marka boyle.samsung android ten siyrilip iphone gibi kendi yazilimini yapmis olsaydi sanirim o zaman isler degisirdi.bu da benim sahsi dusuncem herkese iyi forumlar.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Sen ne diyon değişik ?

• Peki bu kadar milletin parmak izi iris kaydı ne olacak acaba.Yarın onlarda sanal alemde pazarlanırsa ne olacak acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: burcink

Arkadaşlar merhaba

En acilinden Micro usb den usb c ye dönüşturen aparat ihtiyacım var elinde olan ihtiyacı olmayan varsa satın alabilirim. Ankara içi olursa bugün elden de alabilirim

Saygilar

Hocam durumunuz çok acilse Samsung storelarda satılıyor. Fiyatı da 25 tl idi yanılmıyorsam.
    Samsungun yeni çıkan taşınabilir hızlı şarz cihazının içindende çıkıyor. Geçen hafta 249 tl ye almıştım ama diğer taşınabilir pillerle kıyas edilmez. Süper ötesi. Dönüştürücü de bedvaya gelmiş olur ☺

• You tube dan kamera karsilastirmasina bakiyorum note 7 ip7+ dan iyi
    Speed test dede note 7 iyi gozukuyor
    Yeni parti satisa ciksin note 7 alacam

• Beyler burası babanızın mekanı değil. Herkes düzgün bir üslupla sorusunu, görüşünü, tecrübesini, cevabını yazsın diye var bu forum. Biri öbürünü kovar, biri diğerine laf sokmaya çalışır, birileri kavga eder bu nedir ya allah aşkına. Koca koca adamlarsınız yapmayın gözünüzü seveyim. Ya da buraya yakışmayacak her şeyi geçin pm'e orda yapın. Kimse sizin gereksiz yazılarınızı okumak zorunda değil

• orcun93 kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın,karşımızda iki laf edemeyecek tipler böyle klavyeden adam olunca insan susamıyor bunlara yol verdikçe kendilerini bir şey sanıyor ergenlikten herhal.Size ve diğer arkadaşlara saygımdan siliyorum yazığım cevapları.

Oncelikle tesekkur ederim. Evet hakli olabilirsiniz, evet birileri yanlis seyler yapiyor olabilir ancak inanin burdan karsilik vererek cozemezsiniz veya engelleyemezsiniz. Bu durumlarda sikayet etmek en guzeli. Cekinmeden kullanalim lutfen.

Terbiyesize cevap vermenize gerek yok

• modların bunu banlamamasına ne diyorsunuz?

Şuna gerekilen yapilmaz mi? Daha gormemislerdir terbiyesizi

• Beyler başlığın seviyesi uçuyor maşallah... note5 kullanıcısıyım ve yeni gelecek note7 cihazlarının fiyatları ile ilgili bilginiz varmı ? Bu kadar mevzu oldu üstüne i7 çıktı. Paylaşırsanız sevinirim.

• Fiyat değişmez

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.