Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note III N9000 için Sıcak Fırsatlar (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.571
Cevap
52
Favori
180.593
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon cikali aylar oldu hala 2 binlerde adamakilli bi firsat yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saubjk06

Telefon cikali aylar oldu hala 2 binlerde adamakilli bi firsat yok

Çok satılan model oldugundan ve doların yukselmesinden dolayı firmalar bilerek indirim yapmadı
  • Note 3'te GMD Elite çıktıktan sonra fiyatta bı kırılma olacaktır diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: erturk unal

quote:

Orijinalden alıntı: testtest

airport avm den alt katta bulunan samsung bayisinden 1980 tl /12 ay olacak şekilde altın sarısı renginden aldım gecen pazar
    alacaklara tavsiyemdir.

ulan altın sarısı rengi gelmiş yeni renkler gelmeye başladı demek ki... kırmızı da gelmiş miydi? ben onu bekliyordum. şu an siyah, kasa açıklığı olan bir note 3 kullanıyorum

yok hocam kırmızı yoktu.
    gold rengi olanlarda yani benim aldığımda kasa açıklığı problemi de yok ayrıca. merak edenler için yazayım.
    aldığım renk tamamen tesadüftü. mağazacı "abi bu renk şu an iki mağazada var sadece. yeni geldi vs dedi" ben inanmadım tabi ama sonra dikkat ettim bir çok yerde gerçekten yok. en azından ben görmedim. çok şık duruyor şiddetle öneririm.

• testtest T kullanıcısına yanıt
    evet altın sarısı gayet şıkmış hayırlı olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rueta

evet altın sarısı gayet şıkmış hayırlı olsun..

eyw hocam. teşekkür ederim.
  • çakal gibi bekliyorum pusuda biraz düşsen de alayım diye ama düşmüyor namussuz.dedim taksit bitti şimdi düşer satılsın diye ama yine düşmedi.
    neyse biraz daha bekleyeyim.
  • sonunda samsung ucuz note 3'ü(note 3 neo) piyasaya çıkardı
    endenozya fiyatı 1200 tl gibi bir rakama geliyor

ucuz note 3 isteyenler için bir alternatif olabilir

karşılaştırma
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5665&idPhone2=5961
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybars_

sonunda samsung ucuz note 3'ü(note 3 neo) piyasaya çıkardı
    endenozya fiyatı 1200 tl gibi bir rakama geliyor

ucuz note 3 isteyenler için bir alternatif olabilir

karşılaştırma
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5665&idPhone2=5961

Özellikleri çok kırpmışlar, note2 den pek farkı kalmamış gibi

ayrıca orada 1200TL ise burada 1500 den aşağı olmaz sanki

• fezalii kullanıcısına yanıt
    farkı kalmamış değil direk note 3 görünümlü note 2 olmuş :)
    hele şu ekran falan
    720 x 1280 pixels, 5.5 inches (~267 ppi pixel density)
    :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 4 Şubat 2014; 16:38:28 >
  • quote:

quote:

quote:

airport avm den alt katta bulunan samsung bayisinden 1980 tl /12 ay olacak şekilde altın sarısı renginden aldım gecen pazar
    alacaklara tavsiyemdir.

ulan altın sarısı rengi gelmiş yeni renkler gelmeye başladı demek ki... kırmızı da gelmiş miydi? ben onu bekliyordum. şu an siyah, kasa açıklığı olan bir note 3 kullanıyorum

yok hocam kırmızı yoktu.
    gold rengi olanlarda yani benim aldığımda kasa açıklığı problemi de yok ayrıca. merak edenler için yazayım.
    aldığım renk tamamen tesadüftü. mağazacı "abi bu renk şu an iki mağazada var sadece. yeni geldi vs dedi" ben inanmadım tabi ama sonra dikkat ettim bir çok yerde gerçekten yok. en azından ben görmedim. çok şık duruyor şiddetle öneririm.

Hocam hayırlı olsun nerede n aldınız acep????

• Şu an bana göre en cazip teklif aşağıdadır. Fiyat:1831TL

http://www.binbircesit.com/en-ucuz-samsung-note3-n9000-32gb-cep-telefonu#Reviews

Kvk-Genpa-Brightstar Garantili diyor, yardım daki yetkiliye sordum, Samsung servislerinden faydalanabilirsiniz, Samsung mağazasından satıl aldığınız üründen hiç bir farkı yoktur diyor...

Şimdi bu garanti meselesi hakkında bilgisi olup da paylaşan olursa, memnun olurum, bu KVK-Genpa ile Samsung servislerinden nasıl faydalanıyoruz..

• quote:

quote:

quote:

alacaklara tavsiyemdir.

yok hocam kırmızı yoktu.

Güle güle kullanın çok şık duruyor.

• merdem_23 kullanıcısına yanıt
    bela bir firmadır binbircesit. ödersin ödenmedi derler, ödeme onayı verse bile, kargolamaz, siparişi kafalarına göre iptal eder, haber vermezler, telefonları açmaz, garanti, iade şartları gibi hassasiyet gerektiren konularda araki sorumlu bulasın, paranı iade aldığında neredeyse bayram edecek hale gelirsin. Yani okadar garip bir firma. Şansın varsa ki %50 şansın var, dediklerimden en az birisini yaşarsın. Asla asla asla Binbircesit.com'dan toplu iğne bile alma..!
  • Herhalde ilk defa bir samsung bu kadar uzun bu fiyatta kaldi.

• Fiyat düşer diye aylar önce vazgeçtik almadık ve patladık
  • Revolutions kullanıcısına yanıt
    patladık yorumuna çok güldüm. bu arada harbiden telefonun fiyatı akakçe'de bile giderek artıyor...

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-n9000q-galaxy-note-3-fiyati,1333751.html

• quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

Herhalde ilk defa bir samsung bu kadar uzun bu fiyatta kaldi.

Baktılar apple türkiyede saçma fiyatlara satabiliyor, bizim tüketicimiz enayi. E dediler abdde daha pahalı ve populer olan bir cihazı biz niye Türkiye pazarına ucuza verelim ? :)

Şu an bestbuyda, note 3 749$+tax iphone 5s 649+tax inanmayan girsin baksın sitelerine

Bu arada kur farkınında etkisi vardır kesinlikle. Note 3 zaten çok yüksek fiyatlara satılmıyor TR pazarında. Dolayısıyla dolar 1.8 kenki haliyle 2.2 hali arasında fark olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEY -- 15 Şubat 2014; 11:03:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escaper

Hepsiburada'da 150 TL hediye çeki (300 TL alt limitli) ve 100 TL world puan ile 1750 TL'ye geliyor note 3

%0,6 de Avantajix'den aldık mı tamamdır en azından kargo parası çıkıyor

http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=5366&m=1&bnrcamp=a.130kamf

http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=5259&m=1&bnrcamp=a.8pazs

Siyahı 2200 yanlız Gidip de pembe alacak hali yok çok kişinin maalesef

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.