Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note III N9000 için Sıcak Fırsatlar (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.572
Cevap
52
Favori
180.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben vatandan sipariş vermeyi düşünüyorum ne diyorsunuz daha iyi öneriniz var mı ?
  • ahmetcan_34 kullanıcısına yanıt
    Hocam taksit sorunun varsa bekle bence,fiyat pahali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canwizard

Hocam taksit sorunun varsa bekle bence,fiyat pahali

Taksitle almam gerek, 31ine kadar vaktim var işte hocam, bekleyeyim mi ne dersin ?
  • Dün forum Istanbul Real'de 1899 TL idi kvk garantili

• ahmetcan_34 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne bileyim cok memnunum telefonumdan ama 2000 lira edecek bi telefon degil,1000 liralik telefonlara bakinca 2000 lira edecek bir telefon yok piyasada daha dogrusu,parasal sorununuz yok ise bisey diyemem ama sirf taksit icin almayin bence,bu fiyata son dakikada da bulabilirsiniz zaten alacaksaniz da,ha eger mantikli dusunurseniz ilkbahar basinda s5 lansmani olacagi aciklandi,taksitlendirmeden de dusecek,siz bilirsiniz

• kliksada tükendi vatan yarına son ürünler kalır zaten hepsiburada az kaldı diye biliyorum stoklar azalıyor yeni part gelene kadar taksit kalkmış olur.
  • mediamarkt ta kontrol ettirirler mi acaba bugün gidip baksam kontrol ederek alsam diyorum 1.999 TL 12 taksit
  • quote:

Orijinalden alıntı: rueta

mediamarkt ta kontrol ettirirler mi acaba bugün gidip baksam kontrol ederek alsam diyorum 1.999 TL 12 taksit

Yasal hakkın zaten bakmak incelemek. Eğer bi sıkıntı varsa direk orda iade edersin.
  • Nakit alıcak olan varsa bana ulaşsın dist garantili kapalı kutu faturalı 2 adet beyaz ürün var elimde.
  • airport avm den alt katta bulunan samsung bayisinden 1980 tl /12 ay olacak şekilde altın sarısı renginden aldım gecen pazar
    alacaklara tavsiyemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technosoft

Nakit alıcak olan varsa bana ulaşsın dist garantili kapalı kutu faturalı 2 adet beyaz ürün var elimde.

kaç tl?
  • Media markt aldım sabah şu anda sorun yok bilginize
  • Beyler note3 ü gear ile birlikte satan bir yer var mı bildiğiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 12 taksit için son gün. Bakalım güzel bi sıcak fırsat cıkacakmı?
  • http://www.teknosa.com/urunler/119970336/samsung-n9000q-galaxy-note-iii-white-gold-akilli-t

Beyaz olan modelde indirim var

2099 TL - 200 TL hediye çeki = 1899 TL
  • daha önce hizlial dan aldığüım note 3 ü iade ettim..
    dün de öğle arası gidio medaimarkt'tan aldım zamanım yoktu iş yüzünden sorun görürsem bugün içinde iade ederim diye pelşin peşin söyleyerek aldım, sonra kontrol ettiğimde sağ tarafta yine kasa açıklığı vardı.. akşama götürdüm onu da iade ettim..
    teşihirdekilere baktık onlarda yoktu tertemizdi başka bölümdekilere baktık yoktu..
    fabrikasyon hata diye direk alıp paramı iade ettiler..
    soğudum note 3 ten şans yok bende demekki.. gerçi 2.000 TL gibi ücret ödediğiniz cihazda bu kadar şans unsuru olmamalı..
    samsung un wave den sonraki tüm telefonlarını bifiil kullanmışp birisi olarak ilk kez marka değiştirdim..
    hoş samsung a note3 de 2 farklı versiyon (arada baya fark olan ve ülkemizde olmayan) çıkarttığı için de kızgındım aslında :)
    neyse LG G2 aldım bakalım umarım pişman olmam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 31 Ocak 2014; 12:02:19 >
  • quote:

daha önce hizlial dan aldığüım note 3 ü iade ettim..
    dün de öğle arası gidio medaimarkt'tan aldım zamanım yoktu iş yüzünden sorun görürsem bugün içinde iade ederim diye pelşin peşin söyleyerek aldım, sonra kontrol ettiğimde sağ tarafta yine kasa açıklığı vardı.. akşama götürdüm onu da iade ettim..
    teşihirdekilere baktık onlarda yoktu tertemizdi başka bölümdekilere baktık yoktu..
    soğudum note 3 ten şans yok bende demekki.. gerçi 2.000 TL gibi ücret ödediğiniz cihazda bu kadar şans unsuru olmamalı..
    samsung un wave den sonraki tüm telefonlarını bifiil kullanmışp birisi olarak ilk kez marka değiştirdim..
    hoş samsung a note3 de 2 farklı versiyon (arada baya fark olan ve ülkemizde olmayan) çıkarttığı için de kızgındım aslında :)

Burası sıcak fırsatlar bölümü dostum. Buraya bu konuları yazma.
    Ayrıca sadece samsungda değil diğer markalardada kasa açıklığı problemi var istersen google dan arattır görürsün.
    Bu sana özel değil ve samsunga özel değil. Artık bütün firmalarda bu sıkıntı var.
  • aliass kullanıcısına yanıt
    Burada birkac gundur firsat kovalayip da en son gidip mediamkartk tan alacagimi belirtmistim hatta siz de deneyerek alin hakkınız vs demiştiniz.. hani esas amacim mediamarkt tan alddigimi ve sorunlu ciktigini belrtmekti sonrasi benim kendi çapımda samsung a serzenisimdi :) dogrudur bilmiyorum baska markalari bakalim lg de nelerle karsilasacagiz.. note 3 alan ve sorunsuz kullnanan herkese hayırlı olsunn :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 31 Ocak 2014; 13:08:45 >
  • her yer fanboy kayılı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliass

quote:

daha önce hizlial dan aldığüım note 3 ü iade ettim..

Burası sıcak fırsatlar bölümü dostum. Buraya bu konuları yazma.
    Ayrıca sadece samsungda değil diğer markalardada kasa açıklığı problemi var istersen google dan arattır görürsün.
    Bu sana özel değil ve samsunga özel değil. Artık bütün firmalarda bu sıkıntı var.

Buranın Sıcak Fırsatlar olmasının ne gibi bir etkisi var? Nasıl bir savunmadır bu ki? 2 bin liralık cihaz alıyorum tabi ki sorunsuz olmasını bekleyeceğim. Siz bu kafayla gidip bütün firmaların bozuk mallarını alırsanız daha çok yollarlar üretim hatalı cihazları bu ülkeye.
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.